Ja radim na sebi. Moram biti kondiciono spremna...
...ne ori, Marko, drumove -.-
Al srce kaze drugacije :mrgreen:
mozda nemam najbolje pivo, al sam u drustvu najbolje, izvinjavam se na izrazu, ribe![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Je li to "ona" godina? Ne pominji...za nama je.![]()
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
- Zdravo ljepotice... mogu li te pozvati na večeru?
- Ne hvala, ne jedem poslije 18.00 h.
- Možda u kino?
- Ne hvala, filmove gledam na internetu.
- A da svratiš k meni na kavu?
- Kavu ne pijem.
- Pa ne znam... da gledamo stare fotke kod mene?
- Fotke? Zar misliš da me zanima kako si izgledao kao klinac?
- Pa dobro... reci mi što ti uopće voliš?
- Volim seks, ali to očito tebe ne zanima!?
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Cijelo vrijeme žalim bratovog druga, jer je siroče, kome su roditelji poginuli u ratu, majka od granate, oca mu ubili na ratištu, a onda saznam da mu je otac jedan od ubica Srđana Aleksića, mog omiljenog heroja 'savremenog' doba...
Sell the Vatican, Feed the World!
Pa sto, nije ga on ubio.
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
kao pregazena vjeverica.
nothing comes from violence and nothing ever could
tebi je gore, definitivno.
nothing comes from violence and nothing ever could
Kada se sretnete,jednog dalekog dana,osjetices samo ljubav.
istina ti je to živa.
nothing comes from violence and nothing ever could
Aooo. Kako mi svake godine januar teško psihički padne. Kombinacija smorenosti, nesposobnosti za bilo kakav veći rad i kao blaga depresija. Pih. Gadno se osjećam.
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
....
Zamisli koliko si vremena svoga zivota potrosio pishuci na forumu. Nego, sto ces. Ja sam na Skyrim bacio 120 sati svoga zivotaPet dana jeemti.
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Koristio mi je ovaj forum, ali u manjoj količini...sve ostalo je gubljenje vremena. Stvarno sam smanjio pisanje, ali kad se sve sagleda, 10k postova... Bez obzira bio ili ne bio zaposlen, radio ostatak dana nešto korisno ili ne, podatak je tužan.![]()
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Ostaviću robu na Slano i baciću se u Krupac. Da ih jad nađe.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Živio mi i tražio me![]()
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks