Tvoja ima 150 bari :)
Printable View
Tvoja ima 150 bari :)
Bravo moja ima radni pritisak 150 bari.
Radni pritisak (bar/MPa) 150 / 15
Maks. pritisak (bar/MPa) 200 / 20
Priključna snaga 2,8
Priključni kabl 5
Težina (sa priborom) 25,7
ima i za karcher....samo obrati paznju na tip kacenja....
Kupujem golf 2!
Kad udjem u pare mozda i tricu :D https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...557cc69c06.jpg
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Prvi vlasnik - presao 65hiljada (kupljen i odrzavan u voli) 1.6T
https://i.postimg.cc/1tByztYb/IMG-09...a08e720a-V.jpg
https://i.postimg.cc/J4fCMZzG/20191211-150602.jpg
Za ozbiljnog kupca dogovor
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kupac sam ja (drugi vlasnik nau)
Kako rade momci ovo je bruka.
Kafer - Zagoric.
https://i.postimg.cc/bN6YgW4d/Screen...2-11-48-19.png
Možda je bilo priče o tome, ali koliko izadje da se oblijepi auto folijom?
Treba li što dodatno da se prijavljuje ako se promijeni boja, ili samo na tehnički drugu upisu?
Samo na tehnicki upisu drugu boju..licno iskustvo
Послато са SM-A750FN уз помоћ Тапатока
Fala, vidjecu to nedje :)
Znam da Kafer dobro radi, zato i pitah kako se kreću cijene okvirno.
Kad mi dosadi izgled auta da ga malo osvježim...
Samo nemoj da ti sto radi oko folija SN DIZAJN, izvesni Stefan Nikolic, smrad i sitni prevarant, uz to i patološki lazov!
Mislim da radi i kao predstavnik NovaChip Tuning .
Ova reklama ga je koštala mrtvih 10€, pa čisto da svi imate predstavu koliki je to šišnjar sitni!
Poslato s Jadrana
e da je jedini..
Nije jedini ali je veliki lazov
Sent from my iPhone using Tapatalk
kad nam se obnovio AMSCG sa novim sajtom? prijatno iznenadjenje danas, a vidim da ce uskoro i da bude mapa sa radovima na putu
ulozili pare od medjuanrodnih vozacki sto naplacuju :)
Evo Bizbi prodaj Mk8 blek i kupi ovohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...0b1d98ea82.jpg
Unikat veli.
^^oglas je unikat.
Sent from my Motorola 8400
Mercedes Benz - Maybach - S560 Long Ultimate S
https://i.postimg.cc/zfxzwxKZ/merc1.jpg
https://i.postimg.cc/8kJv5vgP/merc2.jpghost pictures
Posli na Trojicu da isprobavaju auta, ajde da je put zatvoren, nego ljudi voze iz suprotnog smjera a ovi ludaci sjecu i voze tudjom trakom.
Ovo je trebalo u degenerike
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Stalno to rade, jedna te ista banda, i tripuju se na nekakve snimke i ubrzanja...
Poslato s Jadrana
Niko ne piše da je na humanitarnom skupu u Kotoru skupljeno preko 3000€ za pomoć liječenja jednom momku iz Kotora...
To je lijepa strana ovih skupova Murr, kad se nešto postigne, ali dosta ljudi ne ide zbog ovakvih sa snimka, dojadilo nam je da slusamo turiranja i zviždanja trkača i da razmišljamo kojim putem oni idu kuci jer ce da nas satru neđe.
Poslato s Jadrana
https://www.facebook.com/RacingNever...sn=mo&d=n&vh=e
Ovako je 95% auta na placevima kod nas.
Slazem se
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Davno ima 15god bar 12 13ima, ja bio momcic i vozio clio "williams" i probao se tad s jednim pug 106 reli i trkanje, gasovali, snimili, youtube. Kad mene zvoni telefon da dodjem na razgovor u stanicu. A sad vidim svako svasta stavlja.
Послато са SM-G925F помоћу Тапатока
imali su oni knjigu đe su nas upisivali...možda je ima još ne znam
Za knjigu ne znam... a vjerujem te slobodno.
Послато са SM-G925F помоћу Тапатока
Nekad su na forum bili dinamicni vozaci i postovalo se sto videoi sto price, danas kad udjes na automobilizam sve preplaseni penzosi no aj :)
Namješteno da britanski auto dobiE + ovdje gori gume da bolje izgubi konekšn..
https://m.youtube.com/watch?v=xKg0C6g8UDg