Malo je 500 konja pa ga treba dizat na 700, vjerovatno ne puni dobro kad ga ćera uz Brajiće da stigne na projekciju filma u ster... sprdnja.
Printable View
Malo je 500 konja pa ga treba dizat na 700, vjerovatno ne puni dobro kad ga ćera uz Brajiće da stigne na projekciju filma u ster... sprdnja.
5.0 atmo motor iz M5-ce e39 ili 5.0 iz E60, E65, X5 je po meni PLAFON, još neki čip eto da se malo pročačka reda radi. Npr V10 iz E60 mi je već mnogo, jedino zbog zvuka inače sport ne bi palio nikad čini mi se...
5.0 iz e60/e65...?
to ti mislis..
seljak kupi porse 911 i da ga vozi kroz bd (ili kroz cg bilo gdje) dje ne moze preko 50km/h (120-150km/h van grada i to kad ga stisne mora da koci odma jer iza krivine ga mozda ceka smrt) a ljeti moze jedino da ga pokrije ceradom jer cim grane malo proljece dolje se ne moze kolima..
brale, kupis taj auto za cef..podjes sa njim malo da Venecije sa curom, ako oces da ga nategnes imas prelijep i odlican autoput tamo i zdravo djaci..
reci mu da uzme smart tamo dolje a ne upgrade na 700hp (ako je istina)...
Da, mislim na N62B48. Stavlja se u E65 750i posle facelifta (posle 2005) ide i u E60 550i.
Hm, do Venecije može samo trajektom :)
Ko ga je nabavio, koliko košta ?
cuh od nekog,da ga ima neko odavno haha,moze bit da je vidio valjkove za tehnici pregled,pa se odusevio
Shto prichate to ljudi ? kraj njegosha stig do stiga u kola se ne mozhe bez kastiga... ;P
Kako argumentovano raspravljate na temu da li je 500KS dovoljno za prosjechnog crnogorca hahahhaha
Onaj sto kupuje najnileven turbo nije prosjecan crnogorac.
kakva rasprava maloumna jebenti...
na stranu to je li potroseno 20tisuca dojche maraka ili ne... sto vas boli uvo da ga je digao i na 1000 konja?
Nije bitno IMA LI IH DJE STISNUT, bitno je da moze da ga parkira pored 'obicnog' 911 turbo i da zna da je ovaj njegov 'jedinstveniji' ... Isto bih i ja uradio da mi moze bit
Po vashoj logici glupo je spustanje auta, stavljanja 17/18" felmi itd
eh forume forume, sad znam zasto te izbjegavam
danas ne valja imat pare jer te mogu poves na ljubovic i trazit ti 5k jevreja ili leti glava.. procitah to juce u vijesti..
Potvrda zato i ja brujim mine is louder
vidi se ko su tri najsladja momka na forum, sa sve slicnim razmisljanjima.
Sparco trebaju ti m3 retrovizori i lexus lights
ou yeah ce nabavimo ;) sad sam u procesu toga da turim gomile neonki ispod dzipa, al ozbiljno
hahahahahahah ja placam hahahahahah flame flame to je killer detalj
http://chzmemebase.files.wordpress.c...whole-word.jpg
p.s. obojicu vas poznajem i dobri ste momci, nemojte se ljutit', ali morao sam :grin:
on topic:
evo mog vw favorita, manuelni mjenjač bih uzeo
http://www.automotorblog.com/wp-cont..._gti_paris.jpg
http://autoners.com/wp-content/uploa...ew-588x392.jpg
To te taj rad j.... ćuning i ostalo GTI fabrika i to je to ! Case i Fabia potvrdite jednom prelomite više!!!
Kakvo smece od auta..
Džabe ti ta priča u dušu ga voliš!!! http://www.dogproductshop.co.uk/smil.../happy0062.gif
Vozio VI GTI i ide ko kuga, cuje se kao TDI na ler gas, manual brz, volan dobar, unutra dobar, sjedista pretvrda...
prije bi uzeo nesto drugo za te pare...
Koliko je para ovaj gti?
nisam bio lijen, pa sam ušao na sajt vw-a, 27 000 eura :mad::mad::mad:
http://www.volkswagen.de/de/models/g...olf~2Fgti.html
A mozes li mi objasnit pojam sporosti/brzine manuelnog mjenjaca?
Za 27 hiljada može neki auto da se kupi...
Za skoro 3 hiljade manje 50ks jača Mazda3 MPS
zato sto covjek manuelni mjenjac nikad ne moze perfektno brzo usaltat koliko to moze recimo DSG mjenjac. Uporedi vremena od 0 do 100 golf V manual, i golf V DSG.. Ima i snimak na youtube, kako 3x mjere vrijeme sa manuelnim, i 3x sa DSG, pa da vidis rezultate.
e ni meni to nije jasno.. fabia prosvetli nas?
pa ovo sto igor pominje, razlika u mjenjacima.. citaj iznad.