Za 27 hiljada može neki auto da se kupi...
A mozes li mi objasnit pojam sporosti/brzine manuelnog mjenjaca?
Za 27 hiljada može neki auto da se kupi...
Za skoro 3 hiljade manje 50ks jača Mazda3 MPS
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
zato sto covjek manuelni mjenjac nikad ne moze perfektno brzo usaltat koliko to moze recimo DSG mjenjac. Uporedi vremena od 0 do 100 golf V manual, i golf V DSG.. Ima i snimak na youtube, kako 3x mjere vrijeme sa manuelnim, i 3x sa DSG, pa da vidis rezultate.
e ni meni to nije jasno.. fabia prosvetli nas?
pa ovo sto igor pominje, razlika u mjenjacima.. citaj iznad.
Last edited by stevann; 16-04-11 at 00:38.
Kakva igra?
Pa to znaju i klinje koje idu u I razred.
Case, potvrdi.
TAKUMI
Potvrda.
Renoov menjac je bas dobar, al za traktore i slicne sprave.
If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.
Ovi dvojica misle da su svi manualci isti hahahhaha
Postoje neki koji mogu brzo da saltaju, i neki koji ne mogu, pcelice.
If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.
Dok recimo manuelni u Celicu GTS je brz i precizan, i CTR ima brz mjenjac, dok recimo Golf IV i svi drugi modeli VW-a (Bora, Octavia.....) imaju prespore mjenjace, onda Pugovi, onda Renolasi...Jesus.
TAKUMI
Renoovi se drmaju kad das gas hahahhaha koma ka da ti je duh u auto
If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.
Mos' mislit koliko je dobar VI GTI...
Odavno nisam vozio tako dobro podesen kompakt. Uopste se ne naginje, i nije tezak za vozit.
Jedino onaj sistem (el. sperrendiff) je koma, previse koci. Auto trazi proper LSD jer zna da gubi trakciju drugom na WOT kad ti nije volan u centru.
Volan je brz i precizan, i tvrd. Imas osjecaj da nema servo (kad vozis). Tesko postize radnu temperaturu (ne, nisam ga gazio hladnog).
Last edited by Fabia_Elegance!; 16-04-11 at 01:01.
TAKUMI
ovamo pise da je mazda 3 mps isto 27 000 eura
http://www.mazda.de/showroom/mazda3/Mazda3-MPS/specs/
JC strikes again
Kakva Mazda ljudi ne sprdajte se!
VW GTI no.1
Uvijek bi prije uzeo Mazdu nego Gnoja.
If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.
ja bih prije uzeo jedan dobar ford mustang ili neku dobru calibru turbo sa zmajem preko cijelog auta
Originally Posted by my name is ...
Pojasni vrijednost?
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks