A kakvi su, samo brinu o nama korisnicima da nam ko sto ne zamraci. :D
Printable View
A kakvi su, samo brinu o nama korisnicima da nam ko sto ne zamraci. :D
A što ste očekivali, neki filmski kanal? 140.000 filmova je iznajmljeno u videoteci !
Sportski? Pa već su u gov###a sa arenom zbog slabe prodaje.
Mogli su slobodno da stave onaj EzoTv sa onim kreaturama što gledaju u karte. Oni bi čak platili da budu na extraTv.
Kad već prave majmune od nas, bar neka to urade sa stilom.
Ja bi da mi to bijemo.:mrgreen:
Molim te ne pominji Ezo Tv, kad cujem ono- Goranka je slobodna, nju sad mozete nazvati, ona je ekspert za magiju ljubavi, horarni horoskop.....a evo i Dusica je slobodna, ona je isto ekspert...A kad vidis i Goranku i Dusicu, prodje te volja da znas i kakvo ce vrime sutra, a kamoli sta kazu zvizde.:(
Rts Sat je uveden samo zbog Miris kise na Balkanu :joint:
Ma radije bi da imam crnu rupu na tom kanalu, samo da me ne je*u u zdrav mozak. Pa nakon ove bruke, umisto da ubace neki super kanal i svima nam "zacepe" usta, oni uvaljuju neki program za penzionere i domacice, ono "Znanje imanje", "Zikina šarenica" i 107 godina KUD-a " Posno žito".
Ma jebiga stvarno.
Ja imam još nepuna 5 mjeseca do kraja ugovora, sad mi je žao da otkažem uslugu, ne zato što je dobra , nego što bi u tom slučaju imali pljuvača manje na ovoj stranici :)
P.S. Ako neko izdvoji na ovom threadu 10 posta u kojima neko hvali T-com a da to nije dežurni prodavač magle, vodim ga na večeru.
Pa na koliko si zakljucio ugovor? Ja se sad ne secam na koliko je moj (cini mi se da sam uzela ovaj servis negde krajem 2008), a primerak naravno nisam dobila. Moram to proveriti, mada sam ja vec svasta napisala u tom mom prigovoru, tako da ce se moja veza sa Extra TV verovatno ubrzo okoncati...
Onda sam ja "na divlje" prikacena i jos se nesto bunim. :clap: Moram sutra do poslovnice da uzmem tu kopiju, a onda da umanjim sebi decembarski racun za ovaj lopovluk od fakturisanja "nepoznatog cinioca" i za ove dane otkako ukinuse Prvu i Novu, pa da se pozdravljamo.
Pa jel neko izjavio da je RTS Sat uveden umjesto Nove i Prve, i neka se zavede nedje tamo da ja zahtijevam uvodjenje RTCG Sat!!!
I ja. Peticija za RTCG Sat i za ukidanje SVIH OSTALIH kanala. :mrgreen:
xaxaxaxaxaxa, to je mob, a necu skener, fala, vjerovatno bi mi i na njega dosla pretplata;)
Sta se desava sa zakazivanjem snimanja? U zakazanim emisijama mi se pojavljuju neke koje nisam zakazao, a opet sa druge strane uopste se ne pojavljuju emisije koje sam zakazao. Pored toga u pregledu nekih zakazanih emisija pise jedan naziv, a kad udjem u tu emisiju tamo pise drugi naziv. Sve je nesto pobrkano, pa moram rucno da iskontrolisem ranije zakazana serijska snimanja. Desava li se ovo jos nekome?