Bila sam u prilici da sam morala maleni dio da učim. Da sam tad znala da će mi zatrebat za Cdm godinama kasnije, garant bih više zapamtila [emoji1787]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Printable View
Njemu ti je samo da nadmudri druge žene kad ga već njegova mota oko malog prsta da ne bude da je do njega.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...aa9d950157.gif
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ajde Lapis je mlada i ideali, zanesenost, mladost, strast…razumijem. Al ti… Shvatio sam da si se razvela. Zaebala si se big time ako nije nesto od onog sto gore pomenuh. Al evo ja sam ti najveci neprijatelj ili prijatelj ovdje pa vjerujem lako ti je odabrat sta je. Biraj mudro [emoji847]
Evo bording odoh
Upravo sam tražila da vidim da li ima nešto konkretno o prevari pa ću ostavit ovo ovdje:
Библија допушта да особа оконча брак због неверства брачног друга (Матеј 19:9). То значи да након прељубе, недужни брачни друг има право да одлучи хоће ли остати у браку или ће затражити развод. То је лична одлука (Галатима 6:5).
A našla sam i ovaj odgovor jednog duhovnika s kojim sam saglasna:
https://www.tvhram.rs/odgovor-duhovn...-prevara-braku
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Ne no ti zadrto tu držiš kao krilaticu neke crkve ono dok ne dođe do fizičkog obračuna, što bi pobogu i dolazilo do toga?Ono razvod je najprirodnija stvar na planeti isto ko i bilo šta.Čak je brak neprirodniji od razlaza meni bar ako je ono pošto poto da se mi ipak držimo iako tu više ništa nema.Ja sam to u svojoj porodici gledala i porodicama mojih bližnjih ja tako što neki trpe u životu ne bi trpjela.Never Ever.Moji su se razvodili verbalno stotine puta a onaj ko je najveće posljedice trpio svih tih melodrama su njihova đeca.
Nije zgoreg tražiti i izučavati ovo kao ti, ali mislim da ako već dođe do razmišljanja o razvodu, bolje se pozivati i u ruci imati ovjeren i potpisan predbračni ugovor,nego Bibliju ili Kuran. Makar sve to kraće traje.
Mislim da je posljednji "izabranik srca" gospođe Kidman po predbračnim ugovoru imao određeni novčani bonus(mislim da su milioni bili u pitanju) za svaku godinu dana braka sa njom u kojoj nije okusio alkohol. S njene strane potpuno legitimno. U praksi se to završilo tako što junak nije izdržao. Mene interesuje da li dotični možda povremeno obitava na temi 'sad mi se pije'. Najsumnjiviji su mi @assassinate , @avet i još neki te žive po bijelome svijetu. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Ti bi samo gledao kako nešto da unovčiš Joni, lisico [emoji1787]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Bolje bi ti bilo da primiriš da ti supruga ne bi saznala za onaj virtuelni poljubac što si mi slao da bi zubizareta stio da učiniš ljubomornim.
Ne mora bit nužno, ali iz moje perspektive djeluje mi da se on drži striktno forme.
Sigurno da ima sveštenika i duhovnika koji bi se pozivali na praštanje, kao vrlinu kojoj treba težiti, kao i na pokajanje. A kako se ni sveštenici između sebe oko nekih stvari ne mogu dogovoriti, vjerujem da su odluke ipak lične i treba ih donositi tako da se na kraju dana bude u miru sa njima i njihovim posljedicama.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Taman mi još pop treba da mi šeta oko bračnog ili ljubavničkog kreveta tačno bi se roknula sa takvim da nam ga još naruči.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Samo zato što se ne možeš razvesti od nekog ko se vodi kao nestao.
Može li se sad žena Miloša Medenice razvesti od njega? Pitaj nekog pravnika, ja ti garantujem da ne može, a pravo sam izučio taman koliko i ovi sa Megatrenda [emoji1787]
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
E da mu supružnica zna što čini ođe ima je i neki opis Čehinja iz pornhaba i kad otvara jogurt kojem po novim standardima EU čep ne može da se odvoji odma.A u stvari samo drugima drži lekcije:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c45d5a5273.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Evo i danas sam imala priliku da jedan koji je prilično nesrećno u brak veli nekome dobar si momak ali kad ćeš se ženit?Oženjeni muškarci znaju bit pakao čast izuzecima.
Ajd dobro, bukvalisto. Vjerovatno da može, ali koliko to traje u odnosu kad je prisutan drugi bračni drug? Npr. da se Buvva pojavio na dva-tri forumaška ročišta u zadnjih mjesec dana ja bih sad bio slobodan. A pošto ga nema, viđi me sad! Niko me neće. Dobro, oće me Blue iako nemam papir da sam razveden, ali i ona oće samo da se ljubi samnom, ne i da se ozvaničimo?
Ako se već vrijeđamo i nazivaš me liscem, da ti uzvratim: ti si jedna potpuno neempatična koleginica, a čini mi se da se naslađuješ i da uživaš u mom disfunkcionalnom forumaškom braku.
Ne pričam više s tobom.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Ahahaha
Opet su te zvali na kafu aka pelinkovac vidi se [emoji1787]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Više ni Extru ne pominje, zaboravio ga 🥲
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Kolko sam ja zreliji od tebe. Fino ti rečem da ne pričam više s tobom i ti moraš opet da mi zavrtiš repom(čitaj: da mi odgovoriš na post) ođe. A znaš da meni ne treba puno.
Ok. Od sad opet pričam s tobom.
Mene kad bi neko upoznao i tek onda odlučio da stupi u brak samnom, da je pametan, u predbračni bi mi stavio da moram svaki dan da popijem 4-5 alk.pića. Ako to prekršim ima pravo automatskog razvoda. I ja kolko sam naivan i koliko srcem a ne mozgom ulazim u svaku vezu, potpisao bih takav predbračni.
Stvarno sam raetan kad popijem a baš sam težina kad sam trijezan.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Eh što ti je muško nezahvalno skroz.Ti ga naučila da postavlja gifove ja da koristi anglosaksonerije.
A supruga ga vrti oko malog prsta i ođe nama soli pamet o braku.
"Ok opet pričam s tobom."
Vazda li iz muškog EGO prozbori.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...308831ebf3.gif
On od onda gif postavio nije koliko vidjeh, pa izgleda da nije naučio, za dalje ne znam [emoji1787]
Neka ga, ako ga žena drži pod palicom, mora negdje imat ventil [emoji1787]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Extra će se samopomenut, čim vidi dno onoj Vasojevki. [emoji1787]
Nemoj da me kakav moderator opomenuo slučajno zbog ovog posta! Ne vrijeđam po brastveničko/plemensko/regionalnoj osnovi no je neko tako rakiju nazva !
Uostalom, kažu stari da se nije rodio taj koji je uspio dno da dotakne. Sad ne mislim na bocu rakije.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Umijem, nego mi muka [emoji1787]
Lakše mi spamovat [emoji23]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Ok onda. Neka mene u ovom paklu zvanom "quote-uj svaki post posebno", samo mi nemoj tutorijale, "kako da odradiš multiquote", slati
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Bez brige, neću, da ne ispadne da bih još i da te razvedem [emoji1787]
Otkako saznah da se i lajkovi gledaju, posebno sam obazriva [emoji23]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
OT loš brak je pakao, za djecu najviše.Ovo pričam iz svog djetinjstva.
A razvod nije bauk nikakav u taj slučaj, naprotiv.Meni nakon razvoda grke s bivšim nema a ka da nikad u brak nismo ni bili svak svojim putem.No moram reći da najveće blago koje imam na planeti u muškom rodu je moj sinček.I đe ja onda da se zbog ičega kajem.Oca,brata,supružnika tek ne moš voljet ka sina to je osjećaj koji kosmosu mogu samo da zahvalim a sve drugo je ništa naspram toga.
Kad spomenu te što se ne mogu gledat sa ženom, sjetih se kako mi je uvijek bilo ružno kad primijetim da neko neukusno priča o svom mužu/ženi. Ono drvlje i kamenje na tu osobu iza leđa, a uveče će s njim/njom leć u krevet.
https://c.tenor.com/0TOWP5t8oF0AAAAd/tenor.gif
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Što god oće samo mene da ne uvlače a bivalo je situacija đe mu supružnica krene da ljubomoriše jedna mi je pakao pravila a i prije nje mi je to bio drug i kolega i istim intenzitetom smo se viđali.Onda se pojavi ona.Koliko je takvih slučajeva odvoji ga od društva i cijeloj svijeta.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk