pa vele lako je bit Messi, Cristiano, Novak il recimo LBJ ili Jokara [emoji4] tolike pare a opet tolko normalni likovi. naravno, ima ih još no eto ovi su najbolji u svom poslu
тапаталк
Printable View
3, 8 , 23, 33, 47
Pb 9
Buc
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
20, 22, 40, 68, 60.
26.
Послато са sm-a528b помоћу Тапатока
To je već malo drugačije, to su likovi maksimalno zaokupirani sportom, poslom kojim se bave, da nisu ne bi ni bili tu, tako da oni ni nemaju kad da luduju (jedino Hardena odbajam tu, brat maislim da je jedini sportista što su mu povukli dres u nekom striptiz klubu)
Ali ovako neko ka mi, regularni tipovi da dobiješ odjednom tolike pare, ne bi mi se traga znalo par godina
Sto pomami crnogorski kockarski narod, odje bi ljudi samo kockali...jos ako je sa tudjim parama, nema kraja.
Imam osjećaj ka subotom izjutra kad odem na kafu u neki kafić u Nikšić.
Iz iXa veli u jedan što već a nema ga pas za što ujesti no sljedeće godine dodaje bićemo MILIONERI!
I drnda neki aparat.
P.S. moderacija nek mi ovaj post ako može ne briše ja sam vrlo ośećajno izrazila svoje ośećaje povodom kocke.
Ne znam kako bi se ja i ti kao Srbin i Crnogorac dogovorili oko ovih para ali ajde da probamo [emoji1787][emoji1787]
1, 3, 11, 13, 48
18
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
izbaci nam rezultate da vidimo koliko smo fulali :D
7, 10, 17, 29, 44
5
3, 11, 23, 44, 56
12
Meni je dosta 100 milki, zadrzi kusur.
E kad bi ovo dobio, odma bi forum otkupio i preimenova Takumi-a (pokojnog Fabiu) u Golf_2_turbodizel
Uplaćeno. Izvlači se u 5 ujutro po crnogorskom vremenu. Na powerball.com ujutro po brojeve dok pijuckate kafu. Good luck nam želim! [emoji2957]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e62dab56d7.jpg
Kako zakasnih u pm!
Okey to su ti prioriteti ali za kusur kupi neko ostrvo kumim te bogom ugradi tamo wifi ka superm*derator a meni neku skromno kućicu daj ja ću ti biti glavni obavještajac ako neko oće da te svrgne s vlasti a u suštini zabolje me.
Hahaha kako reče ti ono mašti na volju.
Nisu je, veli, puštili u sobu đe se vršio egzorcizam jer nije član patrijarhalnog društva.
Platio je Juniverzal 400 miliona za "franšizu" i buduću trilogiju...
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk