Nizak nivo tecnosti za kocnice.
1. Pakne lose;
2. Diskovi losi;
3. 1 i 2;
4. Curi negdje;
5. 3 i 4.
Printable View
Nizak nivo tecnosti za kocnice.
1. Pakne lose;
2. Diskovi losi;
3. 1 i 2;
4. Curi negdje;
5. 3 i 4.
Nista kad nemas petlju if :)
Aooo, nemoj mi rec da moram pisat program u C-u...bas mi je muka :(
Dosadno.
Takodje, posebno ona prednja maska. Stari je mnogo ljepsi.
Cc restajling?
ovi VW-i svi izgledaju isto, a sve se bolje i bolje prodaju...
http://www.vodkronikals.com/wp-conte...-chan-meme.png
ja bi jedan amarok, hvala lepo, /me likes amarok, ou yeah . /me onanise
http://www.pik.ba/artikal/1839877/go...sport-edition/ GOLF 1.6 d SPORT EDISHN (pogledajte pod ,,PITANJA,, sto ima od opreme-ne mogu da vjerujem)
1.6 53 kw!!!
Znaci ima DES.
:lolblue:
Bolestina!
Kod R20 xenoni su serijala.
P.S. 50 000.
Ti bi trebalo da bolje znas od mene, ovo na slici su ksenoni?
Yeap. Kad si zadnji put vidio taku snaznu H7 sijalicu?
P.S. vidis li da je snop 3-4 metara ispred auta?
To je zato sto ima AFL, cim krene snop ide gore. To ne moze imat sa H7.
Vidis li ti kako je snop zut? Moja h7 je jaca.
Snop moze da bude zuckast zbog podloge, a mozda ima 4300K?
kakav brav od covjeka! trebao je macu donijet pa probat sa njom.
http://www.vijesti.me/vijesti/volksw...i-clanak-48327 ovo je bolje ;p
cuveni T2. :)
http://www.vijesti.me/slika-w519/vij...lika-85099.jpg
Meni se svidja, family car :)
mene bi se mozda svidjao da nema volvo xc da nema subaru outbacka i onda tek amudija allroada i a4 i a6
Outback frende, samo Outback.
slazem se ..............
mene se realno ne svidja.