Ako bi htio neko za 500eurica da ih uzme, onda bi mogao da ih dovezem, jer ima neki auta sto dovozi, pa bi uzeo jedno 50e za uslugu, 50e meni, 50e bratu.. Ove gume pireli nove, felge perfektno ocuvane.. Mislim da to i nije skupo.
350e je cijena sa GUMAMA!!!! A evo gledam brata da sibne po svakom ko ide po jednu da ih ne cimaju na granice, da ako bude sta.. Jeste Slovenija je u pitanju.. A simke, u pravu si, na ct ima jedna cetvorka na plac sa santa monica.. Ali ne vjerujem da bi ih vlasnik mijenjao. A ta stoji na plac evo vise od pola godine sigurno. Makar ta sto sam ja gledao, za drugu ne znam.
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Ako bi htio neko za 500eurica da ih uzme, onda bi mogao da ih dovezem, jer ima neki auta sto dovozi, pa bi uzeo jedno 50e za uslugu, 50e meni, 50e bratu.. Ove gume pireli nove, felge perfektno ocuvane.. Mislim da to i nije skupo.
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Mozda ces ih ti uzet,pa daj 50 bratu i 50 tebi.
niujedne mi gace lastike nema
Golf 5 1.9 TDI, u papirima koji dodju sa kolima piše da se koristi ulje za motor vw 506 01. To je valjda VW klasifikacija. Negdje sam našao da se ovo praktično prevodi u 0W-30. E sad, da li je prevelik grijeh što je ulje trenutno u njemu 15W-40?
^E pa kažem ja mojima (nisu moja kola) ali jbg, "ulje je ulje, dobro je to". Ponekad mu malo više treba da upali, nije do grijača, može lagano bit baš zbog ulja, posebno jer su toliko prešišali sa ovim 15w u odnosu na poželjnih 0w..
Kad je hladno, moze, jer se sporije vrti.
TAKUMI
zanimljivo...
http://www.polovniautomobili.com/ogl...agen_scirocco/
1.4 tri cilindra nikad srece...
f6
To je tuga vozit. Ljepše ti je pjeske ić ulicom prije ćes stić
Nije za mene.. Auto je za zensko, tako da ona bas to i trazi.. Zna li ko dje ima ovo i koliko je ?
But if you never try, you'll never know..
Ima i neki tdi u tog pola, znam da uglavnom uopste ne trosi gorivo.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
A znam i ja da slabo trosi no dako neko progovori koliko se krece cijenja njihova i da ne zna dje se moze kupit?
But if you never try, you'll never know..
pa 1.4 je tdi. stvarno potrosnja je smijesna.a izgled ovog redizajna fin i unutra i spolja. cijena? hm. 3.500?
f6
TDI 1.4 sa 3 cilindra?
TAKUMI
da da. i u ovog i u sledeceg sa cetri fara. i 1.9tdi klasicni
f6
Na sluzbenom Passatu mi se jutros upalila zuta lampica (O) ove sa strana su isprekidane, i nesto pise na njemackom. Sta predstavlja ova lampica?
Nizak nivo tecnosti za kocnice.
1. Pakne lose;
2. Diskovi losi;
3. 1 i 2;
4. Curi negdje;
5. 3 i 4.
TAKUMI
Nista kad nemas petlju if![]()
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Aooo, nemoj mi rec da moram pisat program u C-u...bas mi je muka![]()
TAKUMI
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks