kakav brav od covjeka! trebao je macu donijet pa probat sa njom.
http://www.vijesti.me/vijesti/volksw...i-clanak-48327 ovo je bolje ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
cuveni T2.![]()
mene bi se mozda svidjao da nema volvo xc da nema subaru outbacka i onda tek amudija allroada i a4 i a6
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Outback frende, samo Outback.
TAKUMI
slazem se ..............
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
mene se realno ne svidja.
18 inca tockovi su bas preduslov za uspjesan offroad![]()
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
mozda oni oce ka na krosericu sto veci naprijedjos malo pa 21 ce ic na auto ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Jeftinije im je da tako povecaju klirens nego da prepravljaju vjesanje.
Outback 36k kod nas http://www.virage.me/pages/11MY%20OU...0cjenovnik.pdf
niujedne mi gace lastike nema
sumnja da ce se ovi vw moc sanjat za te pare; )
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Mnogo je to, sve misle da je to luksuznjak.
TAKUMI
A4 allroad mi je njihov najbolji model kad bolje razmislim.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Ne znam da li ima Skoda club ali moze odje isto to dodje
Mozda ovo i nije tako lose....
Sada potrazih sto je ova oprema:
* Doplata za metalik boju je 389 EUR-a. AMBIENTEEksterijer
- Spoljašni retrovizori u boji vozila
- Branici u boji vozila(sa crnim bočnim zaštitnim lajsnama)
- Bočne zaštitne lajsne u boji vozila
- Čelične felne 6J x 15"
- Pneumatici 195/65 R15
Enterijer
- 4 - kraki servo volan podesiv u dve ose
- Comfort ručica menjača
- Kožna ručica menjača ( za motore 1,2 TSI/77 kW DSG, 1,4 TSI/90 kW DSG, 1,8 TSI/118 kW DSG, 1,6 TDI CR/77 kW DSG, 2,0 TDI CR/103 kW DSG )
- Hrom paket
Bezbednost, funkcionalnost, komfor
- Airbag za vozača i suvozača, suvozačev airbag sa switch - off funkcijom
- Prednji bočni airbag - ovi
- ABS
- ESP uključujući ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, HBA i DSR ( za motore 1,2 TSI/77 kW DSG, 1,4 TSI/90 kW DSG, 1,8 TSI/118 kW DSG, 1,6 TDI CR/77 kW DSG )
- Klima uređaj
- Elektro podizači prednjih stakala
- Elektro podesivi spoljašnji retrovizori sa grejačima
- Centralno zaključavanje sa daljinskom komandom
- Putni računar
- Day light
- Kontrola pri vožnji u brdima ( za motore 1,2 TSI/77 kW DSG, 1,4 TSI/90 kW DSG, 1,8 TSI/118 kW DSG, 1,6 TDI CR/77 kW DSG )
- Merač spoljne temperature
- Halogena svetla sa - DE - modulom i podesivim snopom svetlosti po visini
- Zadnja svetla za maglu
- Vozačevo sedište podesivo po visini
- Disk kočnice pozadi
- Kodiran i sklopiv ključ
- Priprema za radio sa 4 zvučnika i radio antenom
- Deljiva i sklopiva zadnja klupa
- Pojas vozača sa svetlosnim upozorenjem
- Sigurnosna svetla u vratima
- Tri sigurnosna pojasa pozadi
- Priprema za dečije sedište
- Prednji sigurnosni pojasevi podesivi u tri tačke sa el. zatezačima
- Elektronsko otključavanje poklopca rezervoara goriva
- Osvetljena prednja pregrada ispred suvozača
- Priprema za krovni nosač tereta
- Zadnji nasloni za glavu
- Tonirana stakla
- Paket za pušače ( prednja pepeljara )
- Dva svetla za čitanje napred
- Bez audioulaza
- Bez MDI
Branici u boji vozila
hahahahahahhahhahaha boze
Ili recimo, disk kocnice pozadi...
2 svijetla za citanje naprijed...
Zadnja svijetla za maglu...
Osvetljena prednja pregrada ispred suvozaca...
Zadnji nasloni za glavu...
Ova oprema je sve u rangu: TRITON V8 ili TRITON V10...
Kako ih nije sramota.
TAKUMI
Ima li sto u ovoj klasi u CG da se kupi za ove pare? Kia nema, toyota nema, renault nema, mazda nema, bmw nema, audi nema, vw nema .... Ima li ?
Kako nema?Nije ti octavia klasa mazde 6,pasata,mondea.Imas fluence,focus sedan,cruze...
niujedne mi gace lastike nema
Da, Octavija je bolja od svih njih...
TAKUMI
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks