ko je kriv? je li motor izbacila krivina ili ju je kamion kratio
Je li motorista OK?
Printable View
Motorista retardirani udario tocak od kamiona. Prezivio.
je li ovo prije Kolasina....
Vec duze sam vozac motora, nikad nijesam imao neki crash, ali sam bio close dovoljno, i to uvjek ne mojom krivicom nego vozaca, pazi sad cega, auta!
Tako da nijesu motoristi retardirani. Ovo gore moze da se desi svakome, pogotovo pocetnicima... JEr ne umije da procijeni sta i kako
Pred Brajice udes, prodjoh prije uru. Blokirali su traku, cini mi se troje kola.
Jedan ML manje evidentirajte, totalka.
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
http://www.cdm.me/drustvo/hronika/po...ne-dvije-osobe
objesit ih za moodah na trgQuote:
Prema riječima očevidaca kad je Tasić oboren, vozilo “Pežo” se velikom brzinom udaljilo sa mjesta nesreće. Policija je organizovala potjeru i ubrzo uhapsila osobe koje su bile u “Pežou”
Mora da ti je to ovaj sa ML-om ispriča?
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06...335bd600a5.jpg
[emoji23][emoji23][emoji23]
Ko sve price kod nas. Neko je stajao u koloni i morao da se vrati nazad pa preko petrovca. I kao gluvih telefona od tvoje pozicije do kraja kolone nekih 4 km iza( ili koliko li vec), ispalo je ovo sto sam cuo. Bio sam u tivtu i zvali me da se ne vracam preko bd jer je zastoj, bio udes........znas vec
Nikšić: Jedna osoba poginula u saobraćajnoj nesreci
http://www.vijesti.me/vijesti/niksic...nesreci-840229
Trunka je falila da ja jutros zavrsim na ovaj topic.. Ljudi moji idem iz pravca Tuzi onom pravinom 80 je ogranicenje ja vozio tuda izmedju 80 i 90. Na onu raskrsnicu kod stocne pijace vidim ja vozi ovaj brzo kao da ne planira da stane da se ukljuci na ovaj glavni put. Ja sviram i blago kocim reko mozda nije bacio pogled a ovako ce cut i stace, ada nastavlja on, ja kocim i izbjegavam ga malo mislim sve stace jer ne prestajem da sviram (a sirena mi je bas bas jaka) i NISTA covjek nastavi i skroz se ukljuci u traku tik ispred mene i ja onda pri kocenju (nisam naglo inace bi se zakucao u njega) skrecem u onu traku pomocnu (koja sluzi da se iz drugog pravca skrene tamo ka stocnoj pijaci) i obilazim ga.
Morao sam da stanem da vidim sta je sa covjekom. Izadjoh i ljubazno ga upitah da li je normalan da ne pogleda kad se ukljucuje a tuda je ogranicenje 80 i legenda lagano kaze nisam te vidio bio si daleko.. A ako me nisi vidio imas li sluha da me cujes... E ovakve policija nikad kaznit nece, ovakve potencijalne ubice na putu.
i standardno kod volija na stari. meni nije jasno kako još uvijek nisu regulisali tu raskrsnicu.
Kad već pomenu Voli, malo prije njega (od Zlatice) čukanje otpozadi. I to RO sa custom tablicom :D
Neki idiot sa crnom bijesnom cetvorkom, sinoc u kruzni kod Atlasa, imao me pokupit samo tako, srecom vidio sam ga u retrovizor i sklonio sam se. Sto je najgore, sviram mu i masem rukom da stane i nista.
poznao te je,pa utekao,;)
najjgori vozaci vozaci gnjolfova gti i tih nabudzenih bijesnih golfova, toliko istripovane djecurlije sjedi za ovim autom da je to presmijesno, a misle da voze najbriz auto na ovoj planeti
i danilovgrađani
Pa near miss.
19 godina, Reno, DG...
http://www.vijesti.me/vijesti/danilo...sa-puta-840335
Ako vozite putem Donja Gorica - Beri, moze vam se vrlo lako desit da izgubite glavu ni krivi ni duzni.
Cesto su ti putevi u prigradska naselja opasni, ali kako se odje vozi, to treba FIA da uvrsti u kalendar.
Prvo sto je u Beri svako, ali bas svako auto BMW 3 kockica, ili Golf 3, treceg nema, obratite paznju kad prolazite. Vlasnici - sve momcici. To je non stop turiranje I jurnjava do magistrale, I nazad, pa se trkaju, cuda...
Sad sam se mimoisao sa teget Golf trojkom, odskakao je od asfalta kako je isao onuda, vjerujem preko 120. Cuo sam ga sa jedno 500 metara i skrajnuo se u dvoriste jedne kuce dok prodje...
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
Cimnes ga.
http://i59.tinypic.com/a9rc5y.jpg
Vjerovatno su to Berska+Vojvođanska...
Nije, to je ova desno od Albone, Vladike Ruvima pa skroz gore do Beri. Obiljezicu je posle sa kompa.
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
Petronas,ti si dobro i prosao,da vidis kad idu preko Palovina(cini mi se tako se zove) pa izadju kod Vencora.E da vidis tu jurnjavu do Vencora...
Tuda rijetko idem pa nijesam nalijetao ali verujem da je pakleno.
E ovo ispod na sliku je ta "nesretna" ulica, bez lezecih, idealna za nabudzene Duje, Trojke i Kockice...
Odje dje sam stavio crvenu tacku mi tacno zivi ujak, pa kad god ocu da odem prvo se prekrstim. Ta krivina dje je on je vrlo dugacka, svuda blaga ali se lomi nezgodno na jedno mjesto i tu kiksaju najcesce. Njemu su bezbroj puta ulijetali sa autima u dvoriste, prevrtali se kolima po imanju i slicno tome... Lomili su mu ogradu bar 5-6 puta svu, pa sad zida betonsku malo po malo kako ima :)
http://www.dodaj.rs/f/2h/Xu/3e8LB82N/vlssss.jpg
Zato kupis kamion i miran si. Pa neka te onda onda cvikaju i voze sredinom puta puni gas.
Ocu, kamion za kroz grad.
Ovaj danas bjese zreo za jednu vaspitnu samarcinu, momcic 17-18 godina, bez majice, i obavezno naocare.
Al opet cudno, fale dva detalja, nije tresla muzika iz kola i nije bilo MR naljepnice koliko vidjeh, da upotpuni dozivljaj.
e kolko sam puta proša tom ulicom :)
I ja sa tobom bio par puta :)
Znas da sam gleda onamo na pocetak kad se skrene sa magistrale, dje je onaj brezuljak kod servisa, i tu ga zalete pa skacu da se odlijepe od asfalta...
Hahahah need for speed :D :D
Sent from my iPhone using Tapatalk
Naravno kamion za PG. Ovaj mi se cini OK za PG.
http://i.epvpimg.com/F9ILc.jpg
.,..eventualno moze i obican kamion ali pun sljunka.
fap duplak je idealan
Pusti sljunak, samo ploca naprijed za kacenje gretalice za snijeg :)
http://i.ytimg.com/vi/pr1lVPN3KT8/hqdefault.jpg