View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 151 of 2251 FirstFirst ... 511011411471481491501511521531541551612012516511151 ... LastLast
Results 3,751 to 3,775 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #3751
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sa ovom odbranom, tesko da mozemo nesto napravit u kvalifikacijama!

  2. #3752
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Oce li igrati u nove dresove u kvalifikacijama zna li se , nece valjda u ove ruzne de kapa. Mora se nekako odbrana pojacat jer smo ovako kao sito.

  3. #3753
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I kakva je ovo nesrecna marka DaCapo...Srbi igraju u vrhunskim Nike dresovima,mi u raspalim DaCapo...Auuuuu....Pi

  4. #3754
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    A ko ce onda da igra? Ovi momci koje su do prije dva dana htjeli javno da spale na gradskom trgu zbog poraza i nikakve igre protiv Grblja?
    Ako nista barem su nasi. Carapic nije nista gori igrac od ovih.

  5. #3755
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ronnie View Post
    I kakva je ovo nesrecna marka DaCapo...Srbi igraju u vrhunskim Nike dresovima,mi u raspalim DaCapo...Auuuuu....Pi
    Buducnost ima Nike dresove..a reprezentacija dacapo ...pa je li ti realno

  6. #3756
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pred polazak na utakmicu sa Madjarkom gledah na tv i u novine kako treniraju u lotto majce i sorceve pa pomislih da ce od sad u njih kad na utakmicu oni u sugave da kapa dresove .

  7. #3757
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    A ko ce onda da igra? Ovi momci koje su do prije dva dana htjeli javno da spale na gradskom trgu zbog poraza i nikakve igre protiv Grblja?
    Ko god da igra gori od one dvojice rumuna ne moze bit' nikako. Taj Dzudovic se morao probati do sad, s obzirom da imamo vise nego ocigledne probleme nazad, Filipovic je morao da ga pozove barem jednom i vidi koliko moze.
    roll tide

  8. #3758
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Filipovic je jedan obicni seljak ako mu je Tanasijevic najbolje resenje na poiziciji stopera.JE LI MOGUCE DA NIJE ISPROBA DZUDOVICA????

  9. #3759
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li ko od vas ikada vidio tog dzudovica kako izgleda a kamo li kako igra ???

  10. #3760
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je da smo smo se svi uvjerili u kvalitete tanasijevica

  11. #3761
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onog Bataka treba najurit' a i Tanasijevića vjerovatno.

  12. #3762
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    je li ko od vas ikada vidio tog dzudovica kako izgleda a kamo li kako igra ???
    Sportklub, ruska liga... no u tim prenosima čak i Tanasijević igra dobro, tako da...

  13. #3763
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Karte za Bugarsku i Irsku prodaju se u paketu
    Fudbalski savez Crne Gore od danas pa do 31. avgusta prima porudžbe za rezervaciju karata za predstojeće kvalifikacione utakmice "A" reprezentacije za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2010. godine, protiv Bugarske (6. septembra u 20.00 časova) i protiv Republike Irske (10. septembar u 19.00 časova).

    Karte se mogu trebovati i kupiti isključivo u paketu za obje utakmice, a njihova cijena zavisi od tribine i sektora.

    Cijene karata za zapadnu tribinu su, zavisno od sektora, 30 i 20 eura za obje utakmice, za istočnu tribinu 20 eura, a za sjever i jug po 10 eura za obje utakmice.

    U redovnoj prodaji, kompleti karata će se naći od 1. septembra.

    Fudbalski savez Crne Gore zadržava pravo ograničenja broja karata putem trebovanja.


  14. #3764
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    je li ko od vas ikada vidio tog dzudovica kako izgleda a kamo li kako igra ???
    Kako izgleda jesam, kako igra nisam nikad..

    Ali u tome je moja poenta, s obzirom na to da smo jako tanki na toj poziciji, do sad smo ga morali barem jednom svi zajedno vidjet i procijenit. Kad je bilo mjesta za oluju trebalo je vala i za njega bit pa sve sagorelo..
    roll tide

  15. #3765
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas live prve lige na nasem portalu

  16. #3766
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Karte za Bugarsku i Irsku prodaju se u paketu
    Fudbalski savez Crne Gore od danas pa do 31. avgusta prima porudžbe za rezervaciju karata za predstojeće kvalifikacione utakmice "A" reprezentacije za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2010. godine, protiv Bugarske (6. septembra u 20.00 časova) i protiv Republike Irske (10. septembar u 19.00 časova).

    Karte se mogu trebovati i kupiti isključivo u paketu za obje utakmice, a njihova cijena zavisi od tribine i sektora.

    Cijene karata za zapadnu tribinu su, zavisno od sektora, 30 i 20 eura za obje utakmice, za istočnu tribinu 20 eura, a za sjever i jug po 10 eura za obje utakmice.

    U redovnoj prodaji, kompleti karata će se naći od 1. septembra.

    Fudbalski savez Crne Gore zadržava pravo ograničenja broja karata putem trebovanja.

    Malo je glupo sto se karte mogu kupiti jedino u paketu...

  17. #3767
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To su debili nista normalno ne umiju napravit

  18. #3768
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ajmo ovako, malo detaljnija analiza:

    Niko nije primijetio mnogo ozbiljniju gresku kod prvog gola, koji dozvoljava madjarskom igracu da potpuno neometan i nemarkiran (cak polu-trkom) useta u zonu 18 metara, primi loptu i lagano stvori visak pred golom. Zasto ozbiljnija? Zato sto je Tanasijevic lose procijenio svoje sanse u duelu s obzirom na udaljenost od lopte, .

    Drugo - Tanasijevic cak ne snosi ni najvecu krivicu kod . U citavoj akciji prije gola ocigledna je nasa neuigranost, ali da se skoncentrisemo na situaciju poslije centarsuta:

    Zasto je Tanasijevic lose procijenio centarsut? Zato sto je u trenutku centarsuta markirao potpuno drugog igraca (najisturenijeg napdaca, najblizeg golu). Madjar koji je primio centarsut je bar 2 metra daleko od njega - i nemarkiran. Tanasijevic je na njega poletio prekasno i imao je vrlo malo sanse da osvoji tu loptu. Odakle taj visak?

    Obratite paznju na ponovljeni snimak i naci cete "uljeza" u nasoj odbrani - igrac koji je uhvacen potpuno van pozicije i ne radi nista (ne znam ko je tacno jer nisam gledao mec, sve u svemu greska je ocigledna). Zbog njega je na Tanasijevicu ostalo da zadrzi dva igraca. Samo bi igraci tipa Kolo Turea mozda uspjeli da skinu taj centarsut zahvaljujuci svojim atletskim sposobnostima.

    U idealnoj situaciji, Tanasijevic je trebao da drzi stijelca gola, a njegov izgubljeni partner najisturenijeg madjarskog igraca. To se nije desilo zbog toga sto se madjarski napadac okliznuo i pao neposredno prije upucivanja centarsuta, pri cemu ga je nas odbrambeni igrac potpuno zaboravio. Madjar se naravno podigao i Tanasijevic je morao poci za njim. Niko nije pokrio rupu koja je tu nastala, iako se jedan od nasih defanzivnih veznih joz jednom lezerno i nezainteresovano seta ispred sesnaesterca.

    Inace, ovu situaciju smo mogli bar u dva navrata lako rijesiti ofsajd zamkom. To se obicno i pokusava kad lopta ide slobodnom isturenom igracu na krilu. Da je Tanasijevic ostao uz svog igraca, mogao se upecati i centarsut jer je najistureniji Madjar vec debelo ulazio u ofsajd - u najgorem slucaju to bi vodilo u mnogo sigurniji vazdusni duel nego ovako.

    Kad smo vec tu, kod treceg gola, odbrambena linija stoji previsoko s obzirom na brzinu protivnickih napadaca i cinjenice da se igraju posljednji minuti meca na gostujucem terenu i da imamo gol prednosti. Bila to prijateljska ili ne, u takvim trenucima se ne istrcava naprijed.

    Penal za njih je cist i nesporan. Ali je i ofsajd kod prvog gola Madjara cist i nesporan.

    Ako cemo vec da trazimo krivce u igracima, cini mi se da Pekovic i Drincic ne razumiju bas najbolje svoju ulogu (ako im je ona uopste i data). Ali glavni problem koji stalno ponavljam je neozbiljan pristup taktickoj postavci odbrane. Ako igraci unaprijed ne znaju kako da se ponasaju u odredjenim situacijama, i ako te manevre nisu uvjezbali kao ekipa, oni ce sve odluke donositi u trenutku - to je ono sto vodi u ovakve greske. Filipovic jednostavno nije tip trenera koji ulazi u takticke detalje vec daje igracima preveliku slobodu u igri i odlucivanju, i zbog toga je lose rjesenje za nas. Cak i najkvalitetnije ekipe bivaju kaznjene sa tako lezernim taktickim pristupom.
    Last edited by MadGod; 24-08-08 at 10:54.

  19. #3769
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a reci mi care ima li dje da se vide nasi golovi

  20. #3770
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Panonska nizija
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procitah u danasnje Vijesti da je Srdja Knezevic iz Partizana nas fudbaler. Ne zelim ovim da otvaram pitanje njegovog porekla ili mesta rodjenja, jedino me zanima da li je on odlucio da nastupa za nasu reprezentaciju ? U vecerasnjem porazu Partizana nije bio los u odbrani...
    U dokle vise sa Tanasijevice, Batakom i Jovanovicem, ako neko treba da kiksa neka to bar budu igraci kojima je CG u srcu.

  21. #3771
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo ne znam po cemu vas(ne kazem da nije,ne znam ni gde je rodjen ni nista,samo pitam)?jel rodjen u cg,ili mu je otac odatle,ili dalje poreklo iz cg,ili ko sto kazes dogovorio se sa fscg da igra za vas?ne kapiram.a primetio sam da u vijestima svake nedelje medju cg igracima u ino izlazi i ucinak marica,koji niti je iz cg,niti je poreklom odatle,jedino sto je 2 ili 3sezone igrao u zeti,a ni ne igra za vasu reprezentaciju.znam da stega zvali i bili su neki pregovori,ali koliko vidim njega nema,a nisam ni cuo da je prihvatio,pa onda npr izvisio odlukom selektora.
    Last edited by NesaBG; 27-08-08 at 23:25.

  22. #3772
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Mislim da bi napad Vuchinic-Djalovic-Jovetic uz ofanzivnog (samo u trenutcima kontri ili presinga) Vukchevica garantovao gol!!!Koliko bi tu moglo da se uvjezba kombinacija to je prizor a uz nesigurnu odbranu to bi bio i kljuch eventualnog uspjeha!!!Jednostavno moramo da igramo na gol vishe a to ce u duelima sa Italijom biti mnogo teshko nego protiv ostalih nadam se nadigravanju :neutral:

    Ovaj shto predje u Udine (Nikola Vujadinovic) jel ima kakve shanse da udje u prvi tim???
    deuscroix

  23. #3773
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda da ne, Tanasijevic prosto mora da igra... 8)
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  24. #3774
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kralj_Nikola View Post
    Izgleda da ne, Tanasijevic prosto mora da igra... 8)
    jel Tanasijevic onaj sa malo dugom kosom? taj sa dugom kosom spor i pravi cesto greske

  25. #3775
    Join Date
    May 2008
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da javim,ako vec neko nije prije mene rekao

    06.09.08 CRNA GORA-BUGARSKA direktno sportklub 20:00 h

Page 151 of 2251 FirstFirst ... 511011411471481491501511521531541551612012516511151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •