Eto recimo da ne mari sto su mi iskljucili, ali kad platim onda hocu i momentalno da mi se ukljuci. Ne radi im poslovnica i oni se cude kako to u sred radnog vremena. I sad ja stvarno ne vidim ako zbog njihovog propusta oni ne mogu aktivirat uslugu ko to treba da uradi. Mislim da se razumijemo meni na kraju dolazi isti racun ko da sam koristio bilo 15 ili 30 dana, i extra tv sam uzeo najvise zbog njihove prednosti stopiranja, premotavanja i snimanja programa a ne zbog ponude kanala pa da sad neko pomisli sta cu ja to da gledam bitno u ova 2-3 dana te sam ovoliko zapeo. Nego bi sto bi i ovo ce se rijesit(valjda) te vas sa ovim problemom necu uznemiravat.
Ako je nedovoljno to sto imas, bices nesrecan i da cio svijet bude tvoj -Seneka-
Bookmarks