View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 143 of 2251 FirstFirst ... 43931331391401411421431441451461471531932436431143 ... LastLast
Results 3,551 to 3,575 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #3551
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E to bi bilo extra!

  2. #3552
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ficoole View Post
    U bari,velika vjerovatnoca...a za nas,nevjerovatna laganizza!
    Kakva bi to bila invazija na Bari, Delije iz 91' bi bile smijesne za nas

  3. #3553
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad ce se znat?

  4. #3554
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Kakva bi to bila invazija na Bari, Delije iz 91' bi bile smijesne za nas
    Ne dipr.

  5. #3555
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala ljudi ovoliko pesimizma jos ne vidjeh,ni da smo San Marino.Neka izgube svaku sa 10:0,ali da vidim da trce 90 minuta i grizu za taj dres maksimalno i sve je u redu. Bugare mozemo dobiti,kao i irce odje.Neka u goste igramo nerijeseno i da izgubimo od italijana obije.Gruziju i Kipar moramo dobiti obije i drugi smo u grupi.U baraz sto nam bog da...

  6. #3556
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze se desiti sa Italijanima da odigramo jednu nerijeseno,kao i Bugari da ih zakinu i mi prvi

  7. #3557
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,886
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Alo ....

    SVI ZA BARI
    F.C.F.

  8. #3558
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala bi dobro bilo da nas masu podje za Bari,najblize moguce gostovanje,a tako velikoj selekciji

  9. #3559
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Ne dipr.
    Zajebah se, trebao sam da stavim umjesto smajlija ovog "ironicnog"

  10. #3560
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Vala bi dobro bilo da nas masu podje za Bari,najblize moguce gostovanje,a tako velikoj selekciji

    Samo neka se to potvrdi, siguran sam da ce nas biti dosta.

  11. #3561
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Pg
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogomi, mnogo ste mi optimistični. Je li ko gledao utakmicu sa Rumunijom?

  12. #3562
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka ih, da se malo nadau...valja se... Evo ja sam spreman 1000 eura da se opkladim da necemo bit drugi, i 100 eura treci. A ako budemo cetvrti da se skupi meni za nekoliko vaucera. Moze? Ko prihvata?
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  13. #3563
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Sa Filipovicem ne sigurno. :P

    Ja sam samo rekao da su mnogo gore ekipe od nas (na papiru) zavrsavale na drugoj poziciji, samo u zadnjih 10-ak godina.

  14. #3564
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo je i dalje frka sa italijanskim vizama i daju samo 100 sedmicno......valjda se promijeni nesto do oktobra i rulja krene za bari :mrgreen:

  15. #3565
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apsurdne su ove optimisticke prognoze (NAJAVE - 'velika vjerovatnoca' - pazite to - prva ruka?!) gdje ce se igrati mec protiv Italije... To su zapravo notorne gluposti, ukoliko se zna da FIGC objavljuje mjesta odigravanja utakmica kvalifikacija tek nakon zavrsetka jacih sampionata (u ovom slucaju EP), a koji prethode tim kvalifikacijama. Zato je reci da se mec igra u Bariju (vjerovatno?!) isto kao i reci da se igra u Palermu, Bolonji ili Udinama...

    Dakle, Italijani ce tek objaviti gradove nakon Evropskog prvenstva, tako da 'velika vjerovatnoca' nikako ne postoji za bilo koji grad... A posebno ne postoji za Bari, kada se zna da je Italija u tom gradu posljednji put igrala u martu prosle godine (protiv Skotske), a opet - u taj grad ne navracaju cesto.

    Stoga, razni prognozeri, nabijedjeni i ubijedjeni, smirite se dok ne prodje Euro i dok italijanska javnost ne pocne spekulisati o eventualnim gradovima domacinima. Do danas nema bilo kakve najave oko Barija, niti oko bilo kojeg drugog grada...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  16. #3566
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Neka ih, da se malo nadau...valja se... Evo ja sam spreman 1000 eura da se opkladim da necemo bit drugi, i 100 eura treci. A ako budemo cetvrti da se skupi meni za nekoliko vaucera. Moze? Ko prihvata?
    tvoje prognoze uopste nijesu nemoguce, mozda su cak i realne...ali me zanima kakav je to cojek koji bi ulozio pare protiv svoje reprezentacije? (ako je smatras za svoju)

  17. #3567
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Crna Gora je u ekstra povoljnoj grupi,Italijani ce da nas potcjene,Bugare i IRce mozemo kuci dobiti,ko ima u Bugarskoj toliko jak,osim Berbatova

    nasa 3 problema

    1. katastrofalna odbrana
    2. nemamo iskustva igranja u gostima
    3. prepotentnost Vucinica i nesigurnost Filipovica kako da spremi ekipu pred mec.Nije mi bas Filipovic pogodan za neke planove za odlazak na prvenstvo.

  18. #3568
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    Apsurdne su ove optimisticke prognoze (NAJAVE - 'velika vjerovatnoca' - pazite to - prva ruka?!) gdje ce se igrati mec protiv Italije... To su zapravo notorne gluposti, ukoliko se zna da FIGC objavljuje mjesta odigravanja utakmica kvalifikacija tek nakon zavrsetka jacih sampionata (u ovom slucaju EP), a koji prethode tim kvalifikacijama. Zato je reci da se mec igra u Bariju (vjerovatno?!) isto kao i reci da se igra u Palermu, Bolonji ili Udinama...

    Dakle, Italijani ce tek objaviti gradove nakon Evropskog prvenstva, tako da 'velika vjerovatnoca' nikako ne postoji za bilo koji grad... A posebno ne postoji za Bari, kada se zna da je Italija u tom gradu posljednji put igrala u martu prosle godine (protiv Skotske), a opet - u taj grad ne navracaju cesto.

    Stoga, razni prognozeri, nabijedjeni i ubijedjeni, smirite se dok ne prodje Euro i dok italijanska javnost ne pocne spekulisati o eventualnim gradovima domacinima. Do danas nema bilo kakve najave oko Barija, niti oko bilo kojeg drugog grada...
    Ok onda idemo za Dablin na kraju !
    Da ovjerimo tu vizu !


    A poslije za Johanesburg !
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  19. #3569
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grunf View Post
    tvoje prognoze uopste nijesu nemoguce, mozda su cak i realne...ali me zanima kakav je to cojek koji bi ulozio pare protiv svoje reprezentacije? (ako je smatras za svoju)
    To nema nikakve veze sa patriotizmom, vec je ZA MENE to realnost da tako bude. Dakle ne vidim da mozemo bit konkurentni jos uvijek za prva mjesta...cak sam i ubijedjen u to, zbog cega sam i rekao to sto sam rekao.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  20. #3570
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bi izmislili 2-3 igraca u odbranu i uz zalaganje kao hrvati mogli bi biti 2. Ali treba Vucinic da se pokrene a treba i naci 3 igraca u odbranu (mozda Vukcevic, Carapic... gori od ovih ne mogu bit')

    Ja se i dalje nadam da mozemo nekako do 2. mjesta, a siguran sam da ne gubimo od italije u Pg

  21. #3571
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Ja se i dalje nadam da mozemo nekako do 2. mjesta, a siguran sam da ne gubimo od italije u Pg
    Samo neka i ovamo dovedu Ambrozinija i Gatuza na sredini. No necemo mi bit te srece, do tad ce i Donadoni da leti...

  22. #3572
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponovicu jos jednom... Samo neka odigraju srcem ,pa i da izgube svaku nije mi strasno.
    Ipak mislim da cemo biti blizu za to 2 mjesto,ali ce biti za dlaku da nam izmakne.Bice opravdanja neiskustvo,sudije... Sredina terena i napad su vise nego solidni,ali odbrana je losa.Mozda File zeli da igra na gol vise,pa da dobijamo sa 5:4 samo napad i napad...

  23. #3573
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citostatik View Post
    Vala ljudi ovoliko pesimizma jos ne vidjeh,ni da smo San Marino.Neka izgube svaku sa 10:0,ali da vidim da trce 90 minuta i grizu za taj dres maksimalno i sve je u redu. Bugare mozemo dobiti,kao i irce odje.Neka u goste igramo nerijeseno i da izgubimo od italijana obije.Gruziju i Kipar moramo dobiti obije i drugi smo u grupi.U baraz sto nam bog da...
    Mozda ima pesimizma, ali ovo tvoje je, opet, pretjerani optimizam... Ljudi tako lagano govore 'da dobijemo Gruziju i Kipar - obje utakmice', gotovo potcjenjivacki.

    To je isuvise optimisticno, posebno u slucaju Kipra. Oni imaju sasvim dobar tim, a uz to, bodove iz Nikozije tesko su odnosile i najkvalitetnije evropske reprezentacije. A, onda, neka neko pogleda, pa postavi ovdje kako je Irska prosla minule godine na Kipru, u kvalifikacijama, pa mozda pocnemo razmisljati i drugacije...

    Svi smo partiote, svi navijamo i sve je to super, ali budimo realni... Grupa je takva da ce sve reprezentacije (izuzev Italije - vjerovatno) gubiti dosta bodova na strani i to je povoljna okolnost za nas, a opet nepovoljna za dva favorita za osvajanje drugog mjesta - Bugare i Irce.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  24. #3574
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ovaj komentator je sto puta ludji od Sofre


  25. #3575
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    To ne bi smjelo na nashim TV stanicama da se dozvoli
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

Page 143 of 2251 FirstFirst ... 43931331391401411421431441451461471531932436431143 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •