Page 65 of 830 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165565 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #1601
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Helpdesk da se ne lazemo, sigurno ima dosta onih koji su vratili risiver jer je i extra raspad sistema ali ga vadi ovo snimanje emisija, inace , da nema toga ni u moju ga kucu ne bi bilo danas. Svaki cas se zakljucavaju programi sami, nekad i po cijeli dan nemam signala, izbor kanala mu nije neki . . .
    dva i dva su tri

  2. #1602
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    Helpdesk da se ne lazemo, sigurno ima dosta onih koji su vratili risiver jer je i extra raspad sistema ali ga vade ovo snimanje emisija, inace , da nema toga ni u moju ga kucu ne bi bilo danas. Svaki cas se zakljucavaju programi sami, nekad i po cijeli dan nemam signala, izbor kanala mu nije neki . . .
    Drago nam je da ste ga iznajmili i da ne zelite da ga mijenjate.

  3. #1603
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    Helpdesk da se ne lazemo, sigurno ima dosta onih koji su vratili risiver jer je i extra raspad sistema ali ga vadi ovo snimanje emisija, inace , da nema toga ni u moju ga kucu ne bi bilo danas. Svaki cas se zakljucavaju programi sami, nekad i po cijeli dan nemam signala, izbor kanala mu nije neki . . .
    Kao alternativu imas televizore sa integrisanim hard diskom, tako da opet mozes snimati, bez obzira kojeg provajdera koristis...

  4. #1604
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i meni je drago sto smo ga iznajmili
    dva i dva su tri

  5. #1605
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    HBO comedy ne smijete da naplacujete. To je besplatan program HBO kompanije
    Samo da se zna

  6. #1606
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    HBO comedy ne smijete da naplacujete. To je besplatan program HBO kompanije
    Samo da se zna
    Besplatan ali u okviru HBO paketa

  7. #1607
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Besplatan ali u okviru HBO paketa
    A shto ga ne stave u osnovni paket kao BBM. Evo zashto: Narod ce prije doplatit dodatni paket sa vishe programa. Zato su oni ubacili HBO Comedy u taj paket iako nisu smjeli da bi pridobili korisnike.

    Ali ja bjezim i sa T-Com interneta cim se uvede ovaj BBM-ov, ukidam telefonsku liniju i nestajem. Niko me nece naci.......nikada......

  8. #1608
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se nadam da ce povecati broj programa, jer moraju nekako da privuku korisnike. Sigurno nemaju odziv gradjana, kakav su ocekivali, kao sa onim internetom - vec su snizili cijene, pa ce tako i odje.

    ja zivim u kotor, i imam kablovsku cattva, ima najveci broj programa u osnovnom paketu za 7e: porno, ng wild, extreme sport, oba foxa, nova. Mislim da su oni najpovoljniji sto se tice cijen i broja kanala.
    a imam i cjenovnik interneta, koji ne smijem da objavim. Ali je kao wimax, i ima dosta poaketa, 15e, za brzine za koje se ni adsl ne bi postidio. Naravno: unutar lokalne mreze sve je besplatno.
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  9. #1609
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas sam poceo da pratim ostali dio epizoda "Um ozenjenog covjeka" posle trece odgledane epizode ukinuse ih...:mad:
    Mislim, trebalo bi da ima neka informacija od kojeg do kojeg datuma je nesto na videoteci, narocito serije pocnes da gledas i oni ti prekinu, s obzirom da ne moze da se odgledaju sve epizode za 2-3 dana, a kad covjek pojma nema kad su postavljene i koliko dugo ce biti tu, ne zna cemu treba dati priotitet za gledanje!?

  10. #1610
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    596
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pricha koja se ovde vrti oko iznajmljene i zakonom zashticene opreme ne pije vodu a evo i chist primer: ekipa instalirala extra i rekoshe mi dobicesh ugovor uskoro(zvanichno zashticena t-com-ova fraza, nemojte je iznajmljivati) shto se naravno nije desilo ni za mesec dana probe. Poshto mi je bilo dosadno tih dana malo sam prchkao i vadio hard iz risivera zato shto (ni)sam znao da to utiche na garanciju, naravno da nisam nishta uspeo zato shto je zashtita na hdd-u pravljena za naplatu snimanja(kao shto je u hr,nemachkoj...). Vratio sam extra(zbog losheg izbora programa) ali bez kablova koje sam sluchajno zaboravio kuci i raskinuo ugovor bez ikakve provere ispravnosti opreme, nisu ni kutije otvorili.
    Nadam se da sam ulio malo hrabrosti krekerima

  11. #1611
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Još da saznamo koji je sitsme zaštite, pa da krenemo sa surfanjem i encodiranjem...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #1612
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Andrija. View Post
    Pricha koja se ovde vrti oko iznajmljene i zakonom zashticene opreme ne pije vodu a evo i chist primer: ekipa instalirala extra i rekoshe mi dobicesh ugovor uskoro(zvanichno zashticena t-com-ova fraza, nemojte je iznajmljivati) shto se naravno nije desilo ni za mesec dana probe. Poshto mi je bilo dosadno tih dana malo sam prchkao i vadio hard iz risivera zato shto (ni)sam znao da to utiche na garanciju, naravno da nisam nishta uspeo zato shto je zashtita na hdd-u pravljena za naplatu snimanja(kao shto je u hr,nemachkoj...). Vratio sam extra(zbog losheg izbora programa) ali bez kablova koje sam sluchajno zaboravio kuci i raskinuo ugovor bez ikakve provere ispravnosti opreme, nisu ni kutije otvorili.
    Nadam se da sam ulio malo hrabrosti krekerima
    Exstra TV usluga, instalacija i održavanje Opreme
    * Garantni rok za Opremu traje za svo vrijeme trajanja Ugovora i troškove eventualnih opravki ili zamjene istih u toku trajanja Ugovora snosi T-Com, osim ukoliko do kvara dodje neadekvatnim rukovanjem od strane Pretplatnika ili je opravka vršena od strane neovlašćenog lica,...

    Trajanje Ugovora i raskid
    * U slučaju da se utvrdi oštećenje Opreme, odnosno Extra TV prijemnog uredjaja i/ ili kućnog modema Pretplatnik se obavezuje da naknadi T-Com-u štetu u iznosu od maloprodajne cijene iz člana-1.5.. Extra TV prijemnog uredjaja i/ ili kućnog modema a koji je/su oštećeni od strane Pretplatnika

  13. #1613
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Kako ono kazu nas covjek. Da su svi posteni, ne bi bilo katanaca, lozinki, i viza

  14. #1614
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto mi je muka da citam prethodne postove u okviru ove teme – “Extra TV”- napisacu ono sto mi treba, a molim moderatora da, ukoliko se ponavlja ovo sto cu pitati, da me uputi na temu/post sa istim sadrzajem, da ne bih lutala. U tom slucaju moze da izbrise moj post.

    Dakle, imam Asus Eee 4G Surf koji radi na Linux OS i imam ugradjen Extra TV, sa Pirelli-jevim ruterom. Zanima me kako da podesim Eee Pc tako da moze da koristi wireless internet konekciju. Od svega, samo sam omogucila opciju „enable wireless”. Ukoliko neko ima step-by-step instrukcije sa ovim podesavanjem, bila bi zahvalna ako bi ih postavio ovdje.
    Da li je WEP broj onaj P/N devetocifreni broj na ruteru?

    Hvala.
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  15. #1615
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    najlakši način je da odradiš disable wep, prilikom čega će ti automatski konektovati Asus na wirelles...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #1616
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    Posto mi je muka da citam prethodne postove u okviru ove teme – “Extra TV”- napisacu ono sto mi treba, a molim moderatora da, ukoliko se ponavlja ovo sto cu pitati, da me uputi na temu/post sa istim sadrzajem, da ne bih lutala. U tom slucaju moze da izbrise moj post.

    Dakle, imam Asus Eee 4G Surf koji radi na Linux OS i imam ugradjen Extra TV, sa Pirelli-jevim ruterom. Zanima me kako da podesim Eee Pc tako da moze da koristi wireless internet konekciju. Od svega, samo sam omogucila opciju „enable wireless”. Ukoliko neko ima step-by-step instrukcije sa ovim podesavanjem, bila bi zahvalna ako bi ih postavio ovdje.
    Da li je WEP broj onaj P/N devetocifreni broj na ruteru?

    Hvala.
    Nikako nemoj skidati WEP
    WEP je desetocifreni broj sa donje strane rutera. Kada ti Asus nadje Pirelija, mislim da ga pozna kao Diskus...klikneš Connect i onda ukucaš WEP, i to je to

  17. #1617
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Rekao sam najlaši način...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #1618
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Rekao sam najlaši način...
    Bugi, nij eneravno najlakši ni blizu toga hehe.
    Lakše je ukucati jednom za vazda 10 cifara nego ulaziti u ruter i skidati WEP i pri tome rizikovati da ti se na ADSL kači ko poželi zar ne?

  19. #1619
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    OK ......
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #1620
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    velika britanija televizija na kraju 2007 godine!!! da vidite sta britanci najvise koriste! ovako ce i 2012 i kod nas biti!


    U Velikoj Britaniji na kraju 2007. godine 87% domaćinstava imalo je pristup digitalnoj televiziji i još 1% analognoj kablovskoj, što znači da se svega 12% domaćinstava oslanjalo na analogni prijem preko antene ili nije pratilo TV program.





    Prevod legende (odozgo nadole):

    svetlozeleno - analogna kablovska
    tamnozeleno - digitalna kablovska
    crveno - digitalna zemaljska
    svetloplavo - digitalna neskremblovana satelitska
    roze - analogna satelitska
    tamnoplavo - digitalna payTV satelitska

    a evo izvjestaja na engleskom:

    http://www.ofcom.org.uk/research/tv/...q4/dtvq407.pdf


    Raspodela po platformama je sledeća:

    Digitalna zemaljska TV (besplatna) - 9,6 miliona tj. 37% domaćinstava
    Digitalna payTV satelitska TV (BSkyB paket) - 8,3 miliona tj. 32% domaćinstava
    Digitalna kablovska TV - 3,3 miliona tj. 13% domaćinstava
    Digitalna besplatna satelitska TV* - 1,1 milion tj. 4% domaćinstava
    Analogna kablovska TV - 225.000 tj. 0,8% domaćinstava
    IPTV (kablovska preko ADSL-a) - 36.000 tj. 0,14% domaćinstava

  21. #1621
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    p.s -nadam se da moderator nece obrisati poruku!

  22. #1622
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Vidim da je tu tvoj/njihov bbm streašno jaci

    Britanija nije relevantna za uporedjivanje sa drugim zemljama, jer vec imaju jako razvijenu DVB-T mrezu. Tako da ti ovo poredjenje ne ide u korist

    Ako tako bbmovski to citiras, onda cu da dodam ovaj dio iz tog dokumenta koji nici citirao:

    2 The Q4 figure for TV over ADSL refers to ADSL subscribers from Tiscali’s Q3 results in November 2007. ADSL figures do not include BT Vision customers, (60,000 subscribers by Q3 2007), to whom live scheduled programming is delivered via DTT (in Freeview coverage areas) rather than by broadband.
    Last edited by Sale; 22-04-08 at 23:05.

  23. #1623
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    ovo sam ja skinuo sa jednog sajta, tako da nista nisam citao! ne radim za bbm , samo sam cisto onako nasao tekst i postavio ga!

  24. #1624
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    ovo sam ja skinuo sa jednog sajta, tako da nista nisam citao! ne radim za bbm , samo sam cisto onako nasao tekst i postavio ga!
    Zar nije logično kad nešto postavljaš da to i pročitaš?

  25. #1625
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


Page 65 of 830 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165565 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •