
Originally Posted by
Predator2
Ameri im pripremaju teren, mikrocipovi, ratovanje, kontrola...
Dolazi im ispomoc od 36000000 Nefila, a svaki je minimum visok 3m, ljuckog oblika, nadjeni su njihovi kosturi jer su vec nekad bili na zemlji.
Vrijema ne postoji, za nas je vrijeme linearno a za njih selektivno, zato se krecu kroz nase vrijeme i manipulisu nasom istorijom. Kad vidite da njihov brod lebdi ili izgleda ko da je zamrznut, to je zato sto za njega ne postoji vrijema, mislis da tu stoji par sekundi a on ustvari je stojao ko zna koliko, zato se i krecu nevjerovatnom brzinom jer nase vrijeme uspori i to nama izgleda ubrzano sa nase tacke gledista, ili kad nestane i pojavi se, tada iz naseg realiteta prelazi u njegov, dok on u nasem vremenu se prebaci nekoliko puta on se u njegovom ko zna koliko zadrzava ali se u nasemu uvijek vrace u ono vrijeme kad je nestao. Kod muskarac koji su bili kidnapovani i vraceni nakon nekoliko dana, primjetili su da im brada uopste nije porasla a i same zrtve su rekle da su bile kidnapovane samo par sati.
Snase tacke gledista letilice su iz vanka male a unutrasnjost je velika jer unutra vlada njihov realitet koji od naseg za 360 stepeni drugciji i puno manje materijalan. zato se i ne mogu puno zadrzavat u nas realitet, uskogo tj do kraja 2012 zemlja bi trebala preci u njihov realitet i onda ce biti feste sa njima, kad dodjemo na njihov nivo.
Ljudi nisu svijesni tog realiteta i bice pogubljeni, samo oni upuceni i svijesni sta im se dogadja ce biti u mogucnosti brzo se prilagoditi i ovladati tim realitetom a to je dobro jer ce znati suprostaviti se njima, dok ce drugi biti savladani dok ne shvate svoje mogucnosti a onda ce se ovima najbti majke. zato sad u svijetu se vodi kampanja da se ljudi probude i shvate sta se desava oko njih tj da postanu svijesni realnosti u kojoj se nalaze i sta ih ceka, jer tako cemo se lakse i brze suprostaviti tiraninu, lizardima.
Bookmarks