Ovaj recept je skroz obican,ali buduci da je jedan Nemirko bio zainteresovan za njega ja cu ga prezentovati na uvid njemu i naravno svima ostalima.
Dakle,rijec je o po Nemirku kuglicama,u narodu inace poznatim kao bombice.
Recept je po mom meraku i izboru sastojaka,dakle:
Dakle 400g mljevene plazme homogenizovati sa toliko mlijeka koliko je potrebno za to,otprilike litar,dodati pola margarina,rastopljene cokolade(100g),to kad to sjedinimo formirati kuglice ili ti bobmice i uvaljati u kokosovo brasno.Poslije sat,dva jesti
.
Eto recepta Nemirku i vama ako zelite.






Reply With Quote
Bookmarks