Page 79 of 1169 FirstFirst ... 2969757677787980818283891291795791079 ... LastLast
Results 1,951 to 1,975 of 29206

Thread: Tenis

  1. #1951
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Posto ih Nole ne uzima. I tenis ne zahtjeva neku snagu - 1.90 80kg.
    Tenis ne zahtijeva snagu? Znas ko to prica, samo oni koji misle da je snaga izbacanje 120 iz bendza svaki sport itekako zahtijeva fizicki dobru pripremljenost i snagu

  2. #1952
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odgledao sam mec, cak sam zakasnio pola sata na jedan sastanak zbog njega, i nije mi zao nimalo! Mec je bio odlican, Djokovic bolji nego ikad i potpuno je zasluzeno dobio. Kako se ja osjecam? Nisam u koroti, iako moram priznati da su mi jos uvijek pomijesana osjecanja neke cudne tuge zbog Federerovog ispadanja i radosti zbog Nolevog finala. Kad je poceo mec, cudno sam se osjecao jer sam veliki FedExov fan, a Djokovic je ipak dobrim dijelom "nas" Moram primijetiti, ipak, da je Federer odigrao do sada najlosiji Grand Slam od kad je #1. Svi koji znaju kako je ranije izgledao mogli su vidjeti da je mrsaviji za 4-5 kg nego na US openu sto je bio. Medjutim, pokazao je da je veliki sportista u prvom intervjuu nakon meca, gdje ni jedan put nije pomenuo svoje lose zdravlje, vec je priznao da je Djokovic bio bolji i da je on dao 100 % od svojih mogucnosti, ali da se nekad mora i izgubiti. Kad drugi budu tako veliki u porazu, moci ce da se porede sa njim.
    FedEx nije izgubio mec sa 3-0 jos od sredine 2002. godine, tako da je sve jasno sto se tice Djokoviceve igre. Prije svega me raduje sto je mentalno sad mnogo spremniji, mnogo sigurniji u zavrsnicama, ali i dalje ocajan na mrezi i samo solidan na servisu. Kad ta dva aspekta igre popravi i dovede na dobar nivo, moci ce da ide na prvo mjesto.
    Sad nesto citam ove forume, malo mi je cudo kako ljudi Novaka odmah proglasavaju za najboljeg igraca na svijetu nakon tek drugog GS finala, a Federera vec otpisuju... Mislim da ce se i ovo Noletovo finale zavrsiti porazom, iako cu navijati za njega od sveg srca, ali ko je gledao Tsongu, sve mu je jasno... Smatram da je on igrac koji ce da naslijedi FedExa na mjestu #1.
    Federer ce makar jos 1-2 godine biti broj 1, a onda Nole ili Tsonga. Nadal je vec proslost, iako je veoma mlad, ali se preforsirao fizicki, njegova koljena su vec dotrajala od prenapornih treninga, i osim jos 2-3 Roland Garosa, nece moci nista vise da uradi.
    Otkrovenje ovog turnira je svakako i njemac Kohlschreiber, momak fantasticno igra i mislim da ce brzo u prvih 10 uci. Razocarao je Marej, ocekivalo se vise od njega.
    No, da prvo vidimo oce li Ana uspjeti da dobije u najljepse finalu svih vremena, pa da slavimo, a onda cemo gledati finale. I navijati za Noleta

  3. #1953
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Posto ih Nole ne uzima. I tenis ne zahtjeva neku snagu - 1.90 80kg.
    Vidi se da nikad nisi reket u ruke uzeo... Tenis je jedan od fizicki najzahtjevnijih sportova, to zna svako ko je makar pokusao da odigra neku partiju

  4. #1954
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma daj mu samo reket da drzi u ispruzenoj ruci i da mashe lagano ko da rashceruje muve (ali male muve, muvice koje sporo sporo lete, ne zunzare, mada su i zunzare spore...nebitno... ), pa da vidis kako ce brzo da zakuka od bola...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #1955
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Exclamation

    Kakav car... Godina Novaka Đokovića je počela, za 2 dana je svečano otvaranje.

  6. #1956
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Octavian, potpuno se slazem s tobom.
    Djoka je odigrao izvrsno, Federer u ovom momentu maximalno iako sam i prije meca rekao da od pocetka Australian Opena igra dosta lose. Ja sam odmah vidio da ce biti muka po Federera kad je u prvom setu uspucao jedno 4-5 lopti i imao 2 uzasna izlaska na mrezu.

    Novaku svaka cast jos jednom iako me nervira kad pocne da se buni za svaku sitnicu.

    p.s jos ono tapkanje po 20 puta lopticom prije servisa...uhhhh
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  7. #1957
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Veliki za Novaka! Kako ga je odra ko musa jarca samo ljudi, čeka ga namrtvo težak meč u nedelju zapamtite. Ako bude igrao kao danas, servirao onako dobro, stvarno bi trebalo da dobije. Ali ne zaboravite, onaj Muhamed Ali je još lakše pretrča Rafu...Biće tu svega...
    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Moram primijetiti, ipak, da je Federer odigrao do sada najlosiji Grand Slam od kad je #1. Svi koji znaju kako je ranije izgledao mogli su vidjeti da je mrsaviji za 4-5 kg nego na US openu sto je bio. Medjutim, pokazao je da je veliki sportista u prvom intervjuu nakon meca, gdje ni jedan put nije pomenuo svoje lose zdravlje, vec je priznao da je Djokovic bio bolji i da je on dao 100 % od svojih mogucnosti, ali da se nekad mora i izgubiti. Kad drugi budu tako veliki u porazu, moci ce da se porede sa njim.

    Sad nesto citam ove forume, malo mi je cudo kako ljudi Novaka odmah proglasavaju za najboljeg igraca na svijetu nakon tek drugog GS finala, a Federera vec otpisuju... Mislim da ce se i ovo Noletovo finale zavrsiti porazom, iako cu navijati za njega od sveg srca, ali ko je gledao Tsongu, sve mu je jasno... Smatram da je on igrac koji ce da naslijedi FedExa na mjestu #1.

    No, da prvo vidimo oce li Ana uspjeti da dobije u najljepse finalu svih vremena, pa da slavimo, a onda cemo gledati finale. I navijati za Noleta
    Hmm, taj Tsonga je 2 godine stariji od Noleta a tek se sad cuje za njega; zna li ko sta je dosad radio??

    Nisam ga nazlost jos gledala, ali kontam da je sila kad je ovako protutnjao do finala, ali mislim da bi mu sa Noletom ipak trebalo ici teze nego protiv Nadala jer je Nadalov fah ipak sljaka dok Noletu bolje idu ove brzhe podloge.

    U svakom slucaju, nemam blagu ideju kako ce finale da izgleda, i jedva cekam da ga gledam, bice uzudljivo nema sumnje.

    Ako bih malo gatala u sholju, rekla bih da realno Nole ipak ima vece sanse da dobije finale nego Ana..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  8. #1958
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Kaaaaaaad uleti moderator na ovaj topik shto upropastiste i kad krene da brisheee .
    Vratice ga na chetvrt-finale


    Jedan od duhovitijih postova na ovaj foruma u zadnjih godinu dana!!!

    Sto se muskog finala tice, navijam za Novaka, ali prije svega navijam za dobar tenis.. Ako Tsonga pruzi partiju kakvu je pruzio protiv Nadala, onda ce nam gledanje svima biti uzivancija, bez obzira na rezultat!

    Naravno, volio bih laganu pobjedu Novaka, ali ako Tsonga bude u formi u kakvoj je bio, sa svim onim drop shotovima, tesko ce biti Noletu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  9. #1959
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    koga prvi servis bude sluzio bolje osvaja GS.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  10. #1960
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad me bas nesto ovaj mec danasnji natjerao na razmisljanje i analize. Citajuci ove forume, i osvrcuci se na neke price i prognoze od prethodnih turnira, dolazim do zakljucka: uvijek su prognoze iste. Uvijek ima ljudi koji su prognozirali da ce Nadal postati #1, da ce Djokovic postati #1. Mozda neko od njih skorije pretekne FedExa na ATP listi, ali tesko da ce se to desiti, jer ni jedan od njih nema nesto sto FedEx ima: kontinuitet.
    Ako pogledate Nadala i njegove rezultate u poslednja 4 mjeseca, sta vidite: dva puta izgubio od Nalbandijana, jednom od Juznog, jednom od Ferera, sad od Tsonge...
    Djokovic je za to vrijeme porazen od Nalbandijana, Santora, i izgubio je sve meceve u Sangaju.
    Federer nije izgubio toliko meceva za cijelu proslu godinu.

    Sto se tice prognoze za finale, tesko je to dati, jedino se moze navijacki nadati. Realno, Tsonga je pruzio najbolji tenis do sada. Nole je sa dosta muke savladao FedExa, a Tsonga je Nadala pocistio kao niko do sad, ni Federer ga nikad nije tako dobijao na brzim podlogama. Tsonga je na AO dobio Mareja, Gaskjea, Juznog, Nadala... Sve su to vrhunski igraci. Ja bih iskreno volio da Nole pobijedi, ali mislim da su sanse podjednake, pogotovo sto francuz nema sta da izgubi, on je vec najveci pobjednik ovog turniram cak i da izgubi finale sa 3-0.

    @ Odli: Tsonga je u prosloj godini imao dvije gadne povrede, skoro da nije ni igrao, osim dva manja turnira, jedan je osvojio, jedan je igrao cini mi se finale.
    Last edited by OCTAVIAN; 25-01-08 at 17:06.

  11. #1961
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Sto se tice prognoze za finale, tesko je to dati, jedino se moze navijacki nadati. Realno, Tsonga je pruzio najbolji tenis do sada. Nole je sa dosta muke savladao FedExa, a Tsonga je Nadala pocistio kao niko do sad, ni Federer ga nikad nije tako dobijao na brzim podlogama. Tsonga je na AO dobio Mareja, Gaskjea, Juznog, Nadala... Sve su to vrhunski igraci. Ja bih iskreno volio da Nole pobijedi, ali mislim da su sanse podjednake, pogotovo sto francuz nema sta da izgubi, on je vec najveci pobjednik ovog turniram cak i da izgubi finale sa 3-0.

    @ Odli: Tsonga je u prosloj godini imao dvije gadne povrede, skoro da nije ni igrao, osim dva manja turnira, jedan je osvojio, jedan je igrao cini mi se finale.
    Da, sad malo proggoglah, vidim da je Tsonga osvojio juniorski US Open 2003, kad je u finalu pobijedio Marcosa Baghdatisa.

    E sad, Tsonga je do finala pobijedio ove gore pomenute, ali je i Nole pobijedio Hewitta kuci, Ferrera (5) i Federera (1), znaci ne zaostaje za Tsongom u pobijedjenim imenima, dapace tu ga shisha..

    Tsongi ce biti veliki plus ako i u finalu zadrzi rasterecenost koju je do sada imao; ako ne bude tako opusten kao do sada, tesko ce dobiti finale..
    Prednost mu je i sto je crnac a oni jesu fizicki superiorniji od bjelaca i sto ima dan odmora vise, ali vidjecemo.. :smile:
    Last edited by odli; 25-01-08 at 17:30.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #1962
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Tenis ne zahtijeva snagu? Znas ko to prica, samo oni koji misle da je snaga izbacanje 120 iz bendza svaki sport itekako zahtijeva fizicki dobru pripremljenost i snagu
    Naravno da svi zahtjevaju snagu, ali kontaktni sportovi. Sportovi prebacivanja preko mreze zahtijevaju mnogo manje snage od kontaktnih. Za tenis treba brzina, kondicija i to je to (udaranje lopte reketom je tehnika ne snaga) - zato su svi teniseri gradjeni kao prosjecan covjek sa ulice.Pogledajte Noleta i Federera, tu malo Nadal odskace. Sport koji najvise zahtijeva od covjeka (ja ga smatram apsolutnim sportom) je Ultimate fight brzina, snaga, kondicija (potrebna je veca kondicija nego za tenis), gipkost, izuzetna mentalna snaga (u svakoj borbi je ulog glava i zdravlje).

  13. #1963
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post

    ...Nole je sa dosta muke savladao FedExa...

    ja bih rekao, malkice teze, jer ipak ga je dobio 3-0


    jedna info u vezi sa tsongom, ono zbog cega nikad ne moze biti br1.

    Karijeru su mu do sada obiljezile brojne povrede ledja, ramena i abdomena, zbog kojih je odigrao svega 34 meca (19 pobjeda i 15 poraza).
    ...

  14. #1964
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi samo opusteno,nole ce sam znati kako da dobije conga

    ja sam uvjeren da ce dobiti NOLE

  15. #1965
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li dje intervju poslije meca, bas me zanima sto su rekli i Federer i Nole?Ako neko nadje, neka postavi ili da link:P

  16. #1966
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    imas na b92.net
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #1967
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos samo kad bi mogao da otvorim stranicu bilo bi dobro...

  18. #1968
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    ima li prenosa zenskoga finala na 'obicne' tv programe?
    this is pointless

  19. #1969
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    ima li prenosa zenskoga finala na 'obicne' tv programe?
    Hahaha... Za obicne smrtnike nema prenosa
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  20. #1970
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    ima li prenosa zenskoga finala na 'obicne' tv programe?
    Dodji kod mene u 03:30 ako oces da gledamo.Jes da je na njemackom, ali ka da su komentari tolko bitni

    Slika je ubica

  21. #1971
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    a brate...u***** se u nase televizije i ta sranja
    fala mozda dodjem s bocom 8)
    this is pointless

  22. #1972
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kuliska!!!

    Ti znas da samo boca soka dolazi u obzir.I potrudi se da bude vocni, gazirano ne pijem

    Ozbiljno, ako oces dodji!

  23. #1973
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    793
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Cestitke Djokovicu za pobjedu. Mnogo bolja igra i smirenost u kljucnim momentima je dovela do pobjede. Pogotovo bih istakao njegov servis koji ga je sluzio u najkriticnijim trenucima.
    Neko ce reci ovo je najbolji mec Djokovica. Po meni daleko od toga - mnogo bolji mec je imao kad je osvojio jedan od turnira iz Master serije prosle godine i to upravo protiv Federera.
    Danas je Federer ocajno igrao - los servis, los forhend, mnogo neprisiljenih gresaka. On je svoju najbolju partiju pruzio protiv Blejka u cetvrtfinalu - to je bio vrhunski tenis od oba tenisera. Sve je tada Federeru prolazilo a Blejk nije imao srece i smirenosti kao Djokovic u kljucnim trenucima inace mislim da bi vec tada ispao. Danas mu je hvalio i servis i preciznost.
    Dobro je sto uvjek u toku sezone neki od tenisera udju u formu i onda gledamo vrhunski tenis i razlicite pobjednike turnira. Proslu sezonu je pri kraju Nalbandian igrao tenis koji tesko neko moze ponoviti, sada je krenuo Nole dobro u novu sezonu, Tsonga se pojavio, mozda u maju-junu-julu bude neko drugi kao Ferer, Nalbandian, Yuzni, Marej, Davidenko, Blejk itd.

    Sjajno je sto ce u finalu igrati teniseri koji nikad nisu osvojili Grand Slam turnir. Bilo bi sjajno da gledamo mec u 5 setova. Tesko je prognozirati ko ce osvojiti turnir, imaju i Nole i Tsonga svojih prednosti ali i nedostataka. Neko je rekao prije - mnogo ce zavisiti od servisa. Tu se u potpunosti slazem, servis ce biti jedan od glavnih faktora koji ce odluciti pobjednika. Za Noleta je bitno da ga sluzi servis i vjerovatno ce forsirati bekend stranu Tsonge jer mu je to slabija strana, dok ce Tsonga bez problema servirati i ici na svoj forhend i izlaske na mrezu.

  24. #1974
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Talking

    Ima li koji kafić s plazmom od 50" da radi u pola 4?

  25. #1975
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nole Legendo Neunistiva,

Page 79 of 1169 FirstFirst ... 2969757677787980818283891291795791079 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •