treba scart prikljucak
http://images.thgweb.de/2005/11/16/d...rt-buchsen.jpg
mada moze i sa onim kombinovat
http://www.ms-start.com/cg/images/ca...530347_big.jpg
Pa imas valjda na sajt to okaceno osnovni paket valjda kosta 9 eura
treba scart prikljucak
http://images.thgweb.de/2005/11/16/d...rt-buchsen.jpg
mada moze i sa onim kombinovat
http://www.ms-start.com/cg/images/ca...530347_big.jpg
rece mi momak iz telekoma , da tek komercijalno startuju od 15 .....znachi josh nisu startovali , jel to moguce , kaze samo oni koji imaju nekoga u telekom su vec ugradili ili im ugradjuju ovih dana .....juce zvah podrshku , adsl mi nije radio uru rabote , oni mi rekoshe da je moralo tako jer su me prebacili na ekstra tv opciju , jer to je drugacije u odnosu standarni adsl .....sto to znachi znali ko ? jel moguce da ce adsl bit stabilniji uz ekstra tv
Last edited by Kuronsek; 09-12-07 at 21:36.
meni covjek iz t-coma rece da sad ugradjuju samo za njihove radnike a od 18tog ce biti i za nas smrtnike![]()
ako je to tacno onda ga preseravaju maximalno
N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S
jel zna neko mozda nekoga u hrvatskoj ko je zadovoljan MaxTV-om?
jel neko citao neki hrvatski forum i nasao pohvale MaxTV-a?
ja ne...
Zaposlen sam u CT-u i imam Extra TV. Zasad sve funkcionise kako treba. Ko god je vidio servis, ima samo pohvale. Ja bih svakom koga to interesuje preporucio da podje do T-Centra i sam(a) se uvjeri o kakvom servisu i kakvom kvalitetu je rijec. Jedine zamjerke koje cujem su da nema srpski Sportklub, ali sa svim tim sto ima, sve je stvarno extra.
Mislim da nijesam pristrasan, a moj prvi utisak ce potvrditi ili demantovati drugi (nepristrasni) korisnici.
Pa MAX TV u Hrvatskoj se jako popravio od svog početka i ljudi su danas dosta zadovoljni ponudom. Sve manje šteka a i programska ponuda nije loša. Sa zadnjim akcijama koje imaju podigli su preko noći broj korisnika, za samo 5 eura/mjesečno gledaš cijeli Premium paket do 3 mjeseca, a nakon 3 mjeseca ako ti ne svidi usluga možeš je vratiti bez ikakve naknade, ili produžiti pretplatu ali naravno po standardnim cijenama.
OVO SU PROGRAMI IZ PONUDE (poredani prema programskoj listi u receiveru):
000 promo kanal
001 HRT1
002 HRT2
003 RTL Televizija
004 Nova TV
005 HRT Plus
006 BigBrother1
007 BigBrother2
008 BigBrother3
100 National Geographic Channel
101 DoQ
102 Discovery Channel Europe
103 Discovery Animal Planet
104 Discovery Science Channel
105 Discovery Civilisation Channel
106 Discovery Travel & Living
107 Travel Channel
108 Zone Reality
200 Nickelodeon
201 Jetix Play
202 Boomerang TV
203 Ki.ka
204 Baby TV
205 Cartoon Network
300 HBO
301 HBO Comedy
302 Hallmark
303 BBC Prime
304 Zone Romantica 2
400 Sport Klub
401 Sport Klub+
402 NASN
403 ESPN Classic
404 DSF
405 Motors TV
406 Extreme Sports Channel
407 Sailing channel
408 Manchester United TV
409 Chelsea TV
500 E! Entertainment
501 Style
502 Fashion TV
503 VOX
504 Canale 5
505 Italia 1
506 Luxe TV
507 WineTV
600 CMC - Croatian Music Channel
601 MTS
602 MTV Adria
603 MTV Base
604 MTV Hits
605 MTV 2
606 VH1 Europe
607 VH1 Classic
608 VIVA
609 Mezzo
700 Kapital Network
701 BBC World
702 EuroNews
703 CNBC Europe
704 Bloomberg Television
705 CNN International Europe
706 Deutsche Welle
800 OTV
801 Z1 Zagrebačka televizija
802 Nezavisna Televizija (NeT) - Kutina
803 Kanal Rijeka
804 VKTV
805 Varaždinska televizija (VTV)
806 TV Nova - Pula
807 TV Dalmacija - Split
850 FTV
851 RTS
852 OBN
853 RTCG
900 Playboy TV
901 Private Spice
902 Adult TV
903 Hustler TV
Uz videoteku, VOD imaš i HBO Digital preko kojeg možeš gledati više od 1000 filmova i serija potpuno besplatno ukoliko si pretplatnik HBO paketa (u kojem naravno dobivaš još i HBO Adria i HBO Comedy)
Last edited by SISTEM ERROR; 10-12-07 at 18:58.
evo sad mi nesto pade na pamet....mozda je nemoguce ali.....moze li kad se nesto snimi na extra tv da se to prebaci na kompjuter ???![]()
Valjda moze , jer mi kolega rece da ima usb port i network port. E sad on jos nije imao vremena da isprobava ista oko toga.
Ne moze, a mislim da su taj USB port namijenili za uslugu sopstvenog programa koji ces moci da emitujes koja ce u kasnijim fazama servisa biti dostupna.
Ne mozes da koristis snimke sa STB-a.
Bas ne volim da cujem to da nesto "ne moze"
- "sve se moze kad se oce"
podaci su enkriptovan na hard disku,samim otvaranjem uredjaja gubi se garancija![]()
N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S
bas ste im dali super ideju...t-com ce to rado prihvatiti..i uvesce vam da mozete da snimate zeljeni film ili nesto drugo ali da platite...
:)
Ovo je stvarno sprdnja postala, niko neumije da vam kaze ko radi instalacije, kojim redom ide, sta je sa prijavama... Zna li ko ko je zaduzen za ovo da podjem danas da mu se...
mene su danas zvali da izmjere signal , prijavio sam se prije 7-8 dana ...rekoshe za neki dan sigurno dolaze da to ugrade , e rekoshe takodje da mi parica nije bash u dobro stanje , al ako proradi , to je to .......adsl mi radi solidno , vidjecemo sto ce bit
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks