Page 16 of 28 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 376 to 400 of 699

Thread: Total TV VS. BBM VS. IPTV

  1. #376
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    Ne znam da li je to sve. To je sad sto imam pa sam vam po spisku iz menia napisala. Za total nemam pojma ni kako izgleda. Sto ti znace nelokalizovani kanali? Koliko sam vidjela na BBM sajtu skoro su im isti kanali.
    HBO mi se ne svidja, ne znam kako ti je super kad cijeli mjesec besomucno vrte iste kanale. Dobar je al za prvu nedjelju u mjesecu dok ih sve ne odgledas a poslije trt.

    Aooooooooooooooo, HBO vrti iste KANALE.....?!?!?!

    A sta je HBO po tvom misljenju ????

    ''Visokokvalitetni filmski kanal'' na kojem imas mjesecno 20 premijera, curo...da ti ja kazem da ti se ostali ne smiju...

  2. #377
    Woofer_Super is offline Ja sam monta i banovana sam jer vrijedjam druge
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja gledam HBO i HBO comedy i potpuno je tacno da vrte iste filmove, evo ti i sajt pa mozes da provjeris http://www.hbo.hr/Program.aspx. To se odnosi naravno na cijeli mjesec.

  3. #378
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    malo je off ali kako in moze tuziti total tv sto ne kodira signal kad su utakmice spanske i italijanske ;lige , po toj logici tv in bi trbala redom da posalje prijave protiv digital + , premiere , digitv itd itd?
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  4. #379
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by veriking View Post
    malo je off ali kako in moze tuziti total tv sto ne kodira signal kad su utakmice spanske i italijanske ;lige , po toj logici tv in bi trbala redom da posalje prijave protiv digital + , premiere , digitv itd itd?
    Upravo tako. Tuzba IN-a je apsolutna neboluza i potpuno pogresno postavljena, jer je u sushtini problem trebao da bude adresiran na agencije za prodaju TV prava jer su one te koje dijele prava za cijeli region na chunkove.

  5. #380
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo veceras na TV zvanicno startuje IPTV.Cijena prikljucka 100 € mjesecna pretplata 8 za osnovni paket,negdje procitah da napolacuju i kabal po duznom metru do TV aparata 0,40 €.Kazu guzva neopisiva vec prijavljeno 4000 korisnika pa se ceka sedmicama na prikljucak.Dabogda im radila kao i mojih trenutnih 22 Kb/s

  6. #381
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jovannk View Post
    Evo veceras na TV zvanicno startuje IPTV.Cijena prikljucka 100 € mjesecna pretplata 8 za osnovni paket,negdje procitah da napolacuju i kabal po duznom metru do TV aparata 0,40 €.Kazu guzva neopisiva vec prijavljeno 4000 korisnika pa se ceka sedmicama na prikljucak.Dabogda im radila kao i mojih trenutnih 22 Kb/s
    Dobro su chuo...naplacuju instalaciju ...

  7. #382
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    kako naplacuju po metru kabla kad su rekli da nema razvlacenja kablova po stanu. Meni sad nista nije jasno.

  8. #383
    Woofer_Super is offline Ja sam monta i banovana sam jer vrijedjam druge
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Total Tv

    RTS1, RTS2, B92, Fox, Avala, HAPPY/KOŠAVA, KANAL D, HAPPY CABLE, STUDIO B, ART, ENTER TV, SUPER TV, SOS, Auto Plus, MTS, Panonija, KOPERNIKUS, Palma Plus, Spectrum, TV MOST, METROPOLIS, VIASAT HISTORY, VIASAT EXPLORER, NATIONAL GEOGRAPHIC, DISCOVERY, BBC PRIME, MTV ADRIA, MOTORS TV, TRAVEL CHANNEL
    SPORT KLUB, EUROSPORT, FOX CRIME, FILM+, TV1000, CINEMANIA, ANIMAL PLANET*

    9 eura za 50 kanala.

    BBM

    1 Interni
    2 CG-1
    3 CG-2
    4 MBC
    5 Atlas TV
    6 Montena
    7 Pink Montenegro
    8 RTS-1
    9 RTS-2
    10 B-92
    11 HRT-1
    12 HRT-2
    14 Studio B
    15 TV Avala
    17 BN - Bijeljina
    18 Nova TV
    19 BiH TV
    20 OBN
    21 DM SAT
    22 FOX Srbija
    23 Happy TV - Košava
    24 Cartoon Network
    25 Viasat History
    26 Viasat Explorer
    27 Travel Channel
    28 National Geographic
    29 Discovery channel
    30 MTV Adria
    31 MTS
    32 Hallmark Channel
    33 Cinemania
    34 Fashion TV
    35 Sport klub
    36 CNN-International
    37 Euronews
    38 Boomerang
    39 FOX Crime
    40 SOS
    41 Eurosport
    42 Eurosport 2
    43 ORT
    44 Enter
    45 Mezzo
    46 Motors
    47 Hayat
    48 Chasse & Peche
    49 Auto plus
    50 Al SAT 1
    51 Rai uno
    52 Rai due
    54 Film Plus

    7 eura za 50 kanala

    ajde sad uporedite koji su bolji.ovo sam vec 10 puta rekao i pisao. Za mene, za moj ukus je BBM duplo bolji po izboru kanala.

    imate i na jednu i na drugu stranu risiver, imate i kablove krzo kucu stim sto za total tv imate i spoljnu antenu.ne znam vise sto je nejasno ljudima.

    za mene-za moj ukus hrt 1 i2 plus nova i obn sa rai uno i due vrijede vise nego svi ovi srbijanski domaci kanali.
    Te kanale koje si ti naveo da ti vrijede vise, imas i u osnovnom paketu Extra tv sem nove i hrt plusa. A ja nikad ne bih uzeo bilo sto sto ima veze sa Barom a znajuci sta sve taj covjek radi pa da mi da ne znam kakvu kablovsku i to za 3e!

  9. #384
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo je ona seljacka prica..Barovicevo pa necu...a kuku sto je ovo...kakvih sve gluposti cojek moze da procita odje...
    BBM ima bolju ponudu...i tacka...i pozudano znam da ce do kraja juna imati jos masu paketa..ponuda...i ugasice sve operatere ostale...samo ce budale uzeti pljackasi t-com npr
    :)

  10. #385
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    evo je ona seljacka prica..Barovicevo pa necu...a kuku sto je ovo...kakvih sve gluposti cojek moze da procita odje...
    BBM ima bolju ponudu...i tacka...i pozudano znam da ce do kraja juna imati jos masu paketa..ponuda...i ugasice sve operatere ostale...samo ce budale uzeti pljackasi t-com npr
    Konačno glas razuma !
    BBM je vetj tu i to je najvažnija prednost , imaju 20 000 korisnika čija iskustva možemo čuti i videti , a oni mi tu nagadjaju kako će biti .....

  11. #386
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    vidjite ja ionako ne gladam niti bbm niti ovu nasu domacu tv tako da mi je isto djavo.1000 puta sam rekao da ko ima satelitsku i adsl fino plati 10 eura mjesecno i zakaci se fino na server dje ima 200-300 vrhunskih kanala i uziva. Znaci ko je jednom gledao sky engleski ili sky italiju ili premiere zna o cemu pricam.e jbg, mora se znat jezik (mada neki risieveri imaju i mogucnost ubacivanja titlova za filmove).
    pricamo o extra tv i bbm i kanalima kao da smo poceli da gledamo tv prije 3 mjeseca pa su nam kablovski opetrateri i t com sad sirom otvorili oci.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  12. #387
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    vidjite ja ionako ne gladam niti bbm niti ovu nasu domacu tv tako da mi je isto djavo.1000 puta sam rekao da ko ima satelitsku i adsl fino plati 10 eura mjesecno i zakaci se fino na server dje ima 200-300 vrhunskih kanala i uziva. Znaci ko je jednom gledao sky engleski ili sky italiju ili premiere zna o cemu pricam.e jbg, mora se znat jezik (mada neki risieveri imaju i mogucnost ubacivanja titlova za filmove).
    pricamo o extra tv i bbm i kanalima kao da smo poceli da gledamo tv prije 3 mjeseca pa su nam kablovski opetrateri i t com sad sirom otvorili oci.
    a negdje si u pravu...ali svakome je lakse da gleda kanale tj ima titlove na svom jeziku...ni onaj italijan ne voli engleski titl,ili francuz..tako da ti je prica bzv malo
    :)

  13. #388
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    e najbolje sad da gledamo ko voli koji jezik.ti imas izbor audija i tilova pa izvoli.uvijek imas bar po 2 jezika.za moga oca bbm je super, bio bi i za mene da nemam satelitsku.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  14. #389
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    vidjite ja ionako ne gladam niti bbm niti ovu nasu domacu tv tako da mi je isto djavo.1000 puta sam rekao da ko ima satelitsku i adsl fino plati 10 eura mjesecno i zakaci se fino na server dje ima 200-300 vrhunskih kanala i uziva. Znaci ko je jednom gledao sky engleski ili sky italiju ili premiere zna o cemu pricam.e jbg, mora se znat jezik (mada neki risieveri imaju i mogucnost ubacivanja titlova za filmove).
    pricamo o extra tv i bbm i kanalima kao da smo poceli da gledamo tv prije 3 mjeseca pa su nam kablovski opetrateri i t com sad sirom otvorili oci.
    a kako se kaci na taj server sa 200-300 vrhunskih kanala? evo ja imam satelitsku i wimax pa ako budes bio voljan pojasniti mi ovdje ili PM bio bih ti zahvalan

  15. #390
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    vidjite ja ionako ne gladam niti bbm niti ovu nasu domacu tv tako da mi je isto djavo.1000 puta sam rekao da ko ima satelitsku i adsl fino plati 10 eura mjesecno i zakaci se fino na server dje ima 200-300 vrhunskih kanala i uziva. Znaci ko je jednom gledao sky engleski ili sky italiju ili premiere zna o cemu pricam.e jbg, mora se znat jezik (mada neki risieveri imaju i mogucnost ubacivanja titlova za filmove).
    pricamo o extra tv i bbm i kanalima kao da smo poceli da gledamo tv prije 3 mjeseca pa su nam kablovski opetrateri i t com sad sirom otvorili oci.
    Morash razmishljati o shirokim narodnim masama...Mislish da bi svakom to bilo lako i dostupno i bez jezichke barijere.
    Narod zheli da mu sve bude lako i jednostavno....chak su u panici ako treba av/tv da prebacuju...

  16. #391
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    a kako se kaci na taj server sa 200-300 vrhunskih kanala? evo ja imam satelitsku i wimax pa ako budes bio voljan pojasniti mi ovdje ili PM bio bih ti zahvalan
    objasnicu ti bez brige ali sa wimaxom neces moc.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #392
    Join Date
    May 2004
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko adresa m-kabal firme interesuje me sta oni nude i koliko
    ATAK

  18. #393
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja cu opet ponovit, da ovaj spisak gore za osnovni paket za TotalTV nije tacan, i da fali nekih 15 kanala. Jedini kanali koje nema TotalTV u osnovnom paketu, a da su u paketu BBM-a: HRT1 i 2, BHT1, i ALSAT...
    Just to slip the skin...

  19. #394
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vidji, kako mi je zao sto necu moc da gledam SLO1 i SLO2 inace dva vrhunska kanala :lolblue:

  20. #395
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alen.t View Post
    Zna li ko adresa m-kabal firme interesuje me sta oni nude i koliko
    www.m-kabl.net

  21. #396
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jovannk View Post
    Evo veceras na TV zvanicno startuje IPTV.Cijena prikljucka 100 € mjesecna pretplata 8 za osnovni paket,negdje procitah da napolacuju i kabal po duznom metru do TV aparata 0,40 €.
    kolko ja vidim to rade i drugi:
    Quote Originally Posted by m-kabl
    Izvođač radova naplaćuje povezivanje korisnika od ulaska u stan do TV prijemnika

    • 0,4 EURA / m - koaksijalni kabl unutar stana sa ugradnjom
    • 3,5 EURA / kom - razdjelnik 1/2 za dva TV prijemnika
    • 4,5 EURA / kom - razdjelnik 1/3 za tri TV prijemnika
    • 5,5 EURA / kom - razdjelnik 1/4 za četiri TV prijemnika
    • 0,5 EURA / kom - RF ili F konektor ili F nastavak

  22. #397
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Player View Post
    kolko ja vidim to rade i drugi:

    Naravno da ne rade...
    Kompletna kablovska infrastruktura do TV prijemnika kod BBM -a je 0 e

  23. #398
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    kablegirl, ja postujem tvoje radno mjesto itd... ali zar nije malo previse da ovako reklamirate televiziju, po forumima? Zar je takva frka?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #399
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    kablegirl, ja postujem tvoje radno mjesto itd... ali zar nije malo previse da ovako reklamirate televiziju, po forumima? Zar je takva frka?
    Kable , ovo ti je dechko koji ne mozhe bez kabla.....

  25. #400
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    kablegirl, ja postujem tvoje radno mjesto itd... ali zar nije malo previse da ovako reklamirate televiziju, po forumima? Zar je takva frka?

    Ovakav post je DIDI napiso juce na drugom topiku, ali identican....medjutim upucen drugoj osobi....
    hmmmmm, jesi li uradio copy/paste ili si se sam potrudio?

Page 16 of 28 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL, WiMax, IPTV...dilema
    By Stetni in forum Internet
    Replies: 37
    Last Post: 29-10-07, 09:50
  2. IPTV u novembru!
    By dukljanin in forum Operatori
    Replies: 11
    Last Post: 13-08-07, 12:50
  3. IPTV u CG
    By zanzibar in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 21-06-07, 08:31
  4. Total overdose - svudje po gradu pogresno snimljen
    By chatnick in forum Game Server CG
    Replies: 3
    Last Post: 02-10-05, 14:19
  5. rezultati popisa: Srbi vecina na 70% CG teritorije
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 38
    Last Post: 29-12-04, 09:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •