kako naplacuju po metru kabla kad su rekli da nema razvlacenja kablova po stanu. Meni sad nista nije jasno.
kako naplacuju po metru kabla kad su rekli da nema razvlacenja kablova po stanu. Meni sad nista nije jasno.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks