Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 252

Thread: Crnogorci srecan USTAV

  1. #26
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    Drzava je konacno zaokruzena
    Mislis? :neutral:

  2. #27
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    Naravno neka bude sa srecom i ako nije abs najbolji.
    da li bi mogao da objasnis zasto mislis da nije najbolji?
    Vecina ljudi je zla

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Taman potpisaše Ustav, i Dobrile ga pocijepa... sad ga više nemamo

  4. #29
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ima li dje teksta predloga, integralno?
    - Ladan ko taština duša -

  5. #30
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Dobrile je magarac. Crna Gora je dobila ustav i neka je sa srećom.

  6. #31
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka je sa srecom , bilo je vise i vrijeme. Sad jos da se izmrimo i ukinemo neke izmisljene narode.To je na redu a bi ce brgo.
    U Crnu Goru zivi jedan narod, razlicitija vjera a ne mnogo izmisljenija naroda.

  7. #32
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Taman potpisaše Ustav, i Dobrile ga pocijepa... sad ga više nemamo
    Kako je njega trebalo zbog toga istoga momenta ukloniti iz parlamenta...stocar...
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  8. #33
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nek nam je sa srecom!!


    Kad vidim onog Dobrila i Strunjasa kako se keze,smuci mi se...
    Ti si zadnji romantik na ovom svijetu,sto se sporo krece i ceka raj...

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Ustav koji produbljuje podjele...
    obrazlozi receno

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  11. #36
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srecan nam Ustav! Slazem se da je ovo mjera moguceg u datom trenutku, ali mislim da je trebala vise biti ukljucena strucna javnost. Crna Gora je usvajanjem najviseg pravnog akta pokazala da je zrela da donosi vazne odluke sa sto vecim konsenzusom, sto je veoma vazno zbog onog sto nas ceka u narednom periodu na putu ka punopravnom clanstvu u EU i drugim asocijacijama.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,752
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super, sad imamo kriminalnu drzavu sa ustavom. Bas lijepo neka nam je sa srecom.

  13. #38
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A, sto bi ti htio? Postenu drzavu bez ustava? Gdje toga ima?

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam od kojeg tacno kompleksa pate ovi koji se stalno pozivaju na kartele, kriminalnu/privatnu drzavu, i slicno.

    sto se tice dobrila, nek cijepa sad kad je donesen ustav, sad se broji (krivicno je djelo mislim...).
    Liberty and justice

  15. #40
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,752
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DragonHeart View Post
    A, sto bi ti htio? Postenu drzavu bez ustava? Gdje toga ima?
    U UK naprimjer

    Ja bi postenu (normalnu tacnije), bez obzira na ustav. Jer vidis postoja je i prije ovoga, novo-pecenoga, neki ustav koji se nije postova. U svijetlu ustaljene prakse selektivne primjene zakona, sa ovim 'novim' ne ocekujem bas nista.

    Dakle, neka vam je sve kako ocete, bice kako im volja bude.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uk mozda nema kodifikovan ustav ali svakako poznaje konstitucijalizam.
    Liberty and justice

  17. #42
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sa srecom barco i sestre crnogorci:joint:

  18. #43
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica-Kolasin
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    srbima ništa nije zakinuto, tuzima je dobro i ovako, nećemo stvarat dodatne republike, bošnjacima je fino, svako svoj jezik, zastava je ona koju je vijorila referendumska većina, (himnu su mogli skresat), i ne znam šta kome fali koji ku.ac. nek istupe oni koji kažu da je diskriminatorski i antisrpski ustav i nek objasne zbog čega to misle.
    neka bude borba neprestana...

  19. #44
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ti jos ocekujes objasnjenje :P, pa srpski narod je stvarao ovu drzavu, gdje li je bio taj srpski narod na proslim popisima xD.

  20. #45
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbi i Albanci se slozili oko Ustava!!
    Srbi su ostali u skupstini i bili protiv a Albanci bojkotovali Ustav.Naravno razlozi su bili drugaciji!
    Albanci su protestovali jer vladajuca koalicija nije htjela da poptpise sporazum sa albanskim strankama oko prava na lokalnu samoupravu opstine Tuzi!!
    Meni, nije jasno zasto DPS i SDP izbjegavaju da daju Albancima opstinu Tuzi kada za to imaju vece pravo nego mnoge sadasnje opstine!
    Da li vi smatrate da je opstina Tuzi opasnost za Crnu Goru?
    Meni , sve osim opstine Tuzi je sramota za vladajucu koaliciju!
    Izgleda da postoji bojazan Mugose i Dps da bi davanjem opstine Tuzi izgubio Podgoricu!
    Naravno da je to tacno jer na proslim izborima Dps bi izgubio Podgoricu da su Tuzi odvojena opstina!
    Zar je toliko vazna vlast da se krse osnovna ljudska prava jedne autohtone manjine u Crnoj Gori-pravo na lokalnu samoupravu!
    Libertas

  21. #46
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Srbi i Albanci se slozili oko Ustava!!
    Srbi su ostali u skupstini i bili protiv a Albanci bojkotovali Ustav.Naravno razlozi su bili drugaciji!
    Albanci su protestovali jer vladajuca koalicija nije htjela da poptpise sporazum sa albanskim strankama oko prava na lokalnu samoupravu opstine Tuzi!!
    Meni, nije jasno zasto DPS i SDP izbjegavaju da daju Albancima opstinu Tuzi kada za to imaju vece pravo nego mnoge sadasnje opstine!
    Da li vi smatrate da je opstina Tuzi opasnost za Crnu Goru?
    Meni , sve osim opstine Tuzi je sramota za vladajucu koaliciju!
    Izgleda da postoji bojazan Mugose i Dps da bi davanjem opstine Tuzi izgubio Podgoricu!
    Naravno da je to tacno jer na proslim izborima Dps bi izgubio Podgoricu da su Tuzi odvojena opstina!
    Zar je toliko vazna vlast da se krse osnovna ljudska prava jedne autohtone manjine u Crnoj Gori-pravo na lokalnu samoupravu!
    Albance treba pozitivno diskriminisat (jer su istinska jezicka manjina), ali ih ne treba geografski zaokruzivat. Zamisli sad kad bi Amerikanci crncima davali neke geografske autonomije umjesto sto im daju neke privilegije za upis na fakultete i zaposljavanje ka sto je sad slucaj. To ne bi vodilo brzoj integraciji Albanaca u crnogorsko drustvo, vec u brzu dezintegraciji po teritorijalnom principu.
    Last edited by Kod Pera na Bukovicu; 20-10-07 at 15:12.

  22. #47
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ajmo onda: Njegushi opstina !!!
    Njegusi imaju veci priohod po glavi stanovnika no PG ili BD. Aha, sto cete sad?

    @sinisam
    Mislim da uvidjas cemu bi to vodilo?
    Last edited by Don_Sharky; 20-10-07 at 15:24.

  23. #48
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    Ajmo onda: Njegushi opstina !!!
    Njegusi imaju veci priohod po glavi stanovnika no PG ili BD. Aha, sto cete sad?

    @sinisam
    Mislim da uvidjas cemu bi to vodilo?
    Mislim da sinisam kaze da opstine treba da se daju po nacionalnom osnovu, sto je nedospustivo. Opstine se nikad ne smiju davat po nacionalnom osnovu - to vodi dezintegraciji drzave.

    Ako je odredjenima milija opstina od drzave, onda oni ne zasluzuju da kroce u Parlament, a kamoli da traze sto.
    Last edited by Kod Pera na Bukovicu; 20-10-07 at 15:54.

  24. #49
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    10,984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Hvala SUNCU & MJESECU,
    sad nema odmora, dok traje OBNOVA.

    Neka ovo sluzi za bolje FIZICHKO I PSIHICHKO ZDRAVLJE GRADANA, i dobro nashim sinovima i shcerima, i budite TOLERANTNI prema GUBITNICIMA,
    neka malo IZDUSHE, CGa se STABILIZOVALA POLITICHKI, i svako cijepanje USTAVA I SJEDNIK NA GUZICE GOSPODE POSLANIKA, PROTIVNIKA CRNE GORE, samo vishe ARMIRA I CEMENTIRA NJENE TEMELJE,
    NEK JE VJECHNA CRNA GORA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #50
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Neka je srecan Ustav svima nama!

Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 13-02-10, 22:05
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 12:10
  3. Replies: 0
    Last Post: 18-01-05, 09:04
  4. Srecan vam dan drzavnosti - Crnogorci!
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 14-07-04, 01:16
  5. KO su Crnogorci ? Baltoslavi ili Iliri ??
    By Knjaz in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 19-03-04, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •