View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 90 of 2251 FirstFirst ... 40808687888990919293941001401905901090 ... LastLast
Results 2,226 to 2,250 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #2226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Jel' Markovic onaj sa brojem 7? Bice to dobar igrach, jedan od rijetkih koji me je sinoc zadovoljio igrom.
    Vlaisavljevic je bruka nasheg fudbala, a ako je tachno da je neke kaznio a neke ne - onda je i kao chovjek 0! :mad:
    Nema prenosa
    P r i m o r a c

  2. #2227
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Ovo je prava utakmica za Crnu Goru!
    Estonija je najbolji izbor u ovom trenutku!
    Ako izgubimo-bicemo na nivou naslabijih reprezentacija na svijetu i vise nema price mogli smo ovo , mogli smo ono...
    Ako bude nerjeseno mozemo reci da smo ispred najgorih a ako pobjedimo u Estoniji onda je to vec druga prica!
    Znaci bez opravdanja jer igramo sa jednom od najgorih reprezentacija na koju se svi ,,izivljavaju"
    Nemojte samo da nam je neko drugi kriv kada izgubimo danas!!!
    Znash kako , ako kapiten vecheras , kao i protiv Shvedske , bude u onom raspolozenju "dajte meni loptu , ja imam bolju ideju" loshe nam se pishe ...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  3. #2228
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da umjesto utakmice na TVCG SAT gledam imbecilni parlament.

  4. #2229
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Isplativ je prenos zbog toga što se utakmica igra u gostima i zbog toga što je to konačno utakmica u kojoj imamo velike šanse da pobijedimo...
    nonsens. ako imamo velike sanse da pobijedimo, ne mora da znaci da ce tvcg vratiti svojih 7 hiljada, a kamoli zaraditi sta.

    a to sto su reklamirali... eh, jbg...
    Liberty and justice

  5. #2230
    sarabubasara Guest

    Default Sta trenutno radim-psujem RTCG

    Dobar dan narode,evo sad se registrovah,ali pratim ovaj forum vec duze vremena...Ne znam nikoga od vas sem Masinca,koji se predstavlja pod imenom ''mirko vucinic'' na nekom drugom forumu.
    Da samo dodam neshto o utakmici protiv Portugala:vidi se da mozemo,odlicno smo igrali,ali kao sto su svi rekli,pa i portugalski selektor da su portugalci totalno zaboravili na fer plej,a sudija je obicni papan(to ja kazem).Zverotic je sjajan!Meni je najbolje funkcionise u mladoj repki...
    U vezi RTCG gluposti...evo i ja gledam RTCG Sat i umijesto da uzivam u utakmici i navijam,gledam idiotski parlament i ove debile kako se svadjaju oko jezika...sramota nad sramotama,ali sta da se radi kad nam ni nacionalni servis ne valja.Pokusacu da gledam preko livescorea,ali ova utakmica mi nikada nece biti prezaljena...cekam mjesec i po dana na nju(brojala dane,eto kakav sam fanatik)i vidite sta se desi.Mozda bude na eurosportu ili nekoj takvoj gluposti ali sumnjam...igra se 9. minut u Talinu.
    poz

  6. #2231
    sarabubasara Guest

    Default

    Dali Smo Gol!
    Dali Smo Gol!
    Ajmo Ole Ole Ole Ole!

  7. #2232
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno je nevjerovatno da ova bolesna i retardirana drzava ne umije da obezbijedi prenos svoje reprezentacije uuuuhhhh zeni im ga nabijem svima redom :trashcom: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

  8. #2233
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sarabubasara View Post
    Dali Smo Gol!
    Dali Smo Gol!
    Ajmo Ole Ole Ole Ole!
    ovi ga izbrisase na livescore

  9. #2234
    sarabubasara Guest

    Default

    greska...izvinjavam se ...greska na sajtu

  10. #2235
    sarabubasara Guest

    Default

    mozda i nije...mozda je ponisten...
    ali mozda i nije ponisten...
    E STVARNO SRAMOTA **** ** ******
    treba ih sve pobiti zbog toga!Nego pustaju dnevnik,parlament i pjesme!
    ne mogu ovako gledati normalnO!
    jesmo li dali gol ili nismo?imali ko estonijsku televiziju???
    (glupo pitanje,ali iz ocaja)

  11. #2236
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva nam je drzava tako nam je sve, nismo u stanju ni usrani prenos utakmice reprezentacije da obezbijedimo.

  12. #2237
    sarabubasara Guest

    Default

    ljudi...ja ne zivim u pg(iz niksica sam ali trenutno ne zivim u cg),ali vi da...ko zivi u podgorici da organizujemo postavljanje c4 ispod RTCG...

  13. #2238
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imali ko estonijsku televiziju???
    ja sam kupio televizor u estoniju pa opet nemam prenos :mrgreen:

  14. #2239
    sarabubasara Guest

    Default

    AHHH!sve vise i vise gubim ZIVCE idioti idiotski!zivjeo atlas,sto ne kupi utakmicu(a on je barem kupio sa mladima protiv engleza)!Ja ne bi mogla da gledam,ali vi bi...

  15. #2240
    sarabubasara Guest

    Default

    ne pitam za TV nego za televiziju,tipa TV stanicu... shvatio si nego se zezas.
    ako ovu ne pobijedimo...treba da nas je sramota

  16. #2241
    sarabubasara Guest

    Default

    7.000 eura nemaju...da,da...
    ja znam ljude koji nisu bogati pa imaju 7.000 eura!
    je li 0:1 ili 0:0?!

  17. #2242
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sarabubasara View Post
    shvatio si nego se zezas.
    jok nijesam :mrgreen:


    P.S. Tebi bas dosadno pa samo sibas te postove ????
    i nije 0:1 ali ce biti

  18. #2243
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Saro, samo lagano, ne gori nidje,0-0 je i dalje.

  19. #2244
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    bilo je 0:1 pa su izjednacili Estonci na 0:0.

  20. #2245
    sarabubasara Guest

    Default

    postovi se ponavljaju jer ce mi iskociti vena posred cela od bijesa...
    @kinetic,nije smijesno
    mamu im rtcgovsku!
    p.s. ova anketa stoji jedno 5-6 mjeseci(a vjerovatno i vise,neko toliko ima da ja pratim forum)...
    u 9:00(ako je ujutru) ja necu biti kuci!sjutra!!!mogli su da organizuju u ponotj ili nesto tako...popodne tu usljivu reportazu u 6-7 sati...pa i u 5-4...3 ...
    taman posla...'oce oni u 9:00 kad pola cg spava!

  21. #2246
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi, stvarno morate malo da o'ladite sto se tice televizije.
    Liberty and justice

  22. #2247
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    ljudi, stvarno morate malo da o'ladite sto se tice televizije.
    a sto????????

  23. #2248
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ga est - mne 0 : 1

  24. #2249
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Opet smo ga dali
    Budućnost

  25. #2250
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj put ne izjednačiše estonce.

Page 90 of 2251 FirstFirst ... 40808687888990919293941001401905901090 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •