View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 89 of 2251 FirstFirst ... 3979858687888990919293991391895891089 ... LastLast
Results 2,201 to 2,225 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #2201
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    "Naime, Ivan Janjušević, Ivan Fatić, Luka Tiodorović i Bogdan Milić su dvije noći prije utakmice produžili svoj izlazak u grad i samim tim narušili disciplinu u repezentaciju. Kazna je bila neminovna i selektor Vlaisavljević se odlučio da ih ne uvrsti u meč sa Portugalom."

    Bravo autoritetu...a i sram ih bilo kako su produzili izlazak kad toliko superzvijezda ceka na svoje mjesto u dream team-u.

    " Sigurno da ih neću pozvati za meč sa Republikom Irskom. Za dalje ćemo vidjeti – kazao je crnogorski selektor. "
    ...

  2. #2202
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Nema ih sto zvat ako onaj bude branio mozemo komotno mi sa foruma igrat isto ce nam bit
    She is only here to annoy herself!

  3. #2203
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je prava utakmica za Crnu Goru!
    Estonija je najbolji izbor u ovom trenutku!
    Ako izgubimo-bicemo na nivou naslabijih reprezentacija na svijetu i vise nema price mogli smo ovo , mogli smo ono...
    Ako bude nerjeseno mozemo reci da smo ispred najgorih a ako pobjedimo u Estoniji onda je to vec druga prica!
    Znaci bez opravdanja jer igramo sa jednom od najgorih reprezentacija na koju se svi ,,izivljavaju"
    Nemojte samo da nam je neko drugi kriv kada izgubimo danas!!!
    Libertas

  4. #2204
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Licno, sam ubjedjen da ne mozemo pobjediti a nerjeseno bi za mene bilo prijatno iznenadjenje!
    Pogadjate i vi!!
    Libertas

  5. #2205
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Ja sam ubijedjen da mozemo, pogotovo sto ova utakmica mnogo vise znaci nama nego njima E sad vjerovatno ce bit ledno i dosta los teren ali nije ni kod nas tepih
    She is only here to annoy herself!

  6. #2206
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hoce li mi neko reci..zasto sam sinoc morao kupiti kartu kod tapkarosa
    pitam dje se kupuju karte,one tipove sto pretresaju,oni mi kazu karata vise nema
    ajde reko sa srecom da se i repka gleda..
    kupim kod tapkarosa kartu udjem kad tamo pun stadion
    imam osjecaj da neko rovari reprezetaciju..karte skupe..selektor nepismen
    neznaju pobijediti..
    sacekace dan kad im ponvo dodjem na stadion

  7. #2207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neobican View Post
    hoce li mi neko reci..zasto sam sinoc morao kupiti kartu kod tapkarosa
    pitam dje se kupuju karte,one tipove sto pretresaju,oni mi kazu karata vise nema
    ajde reko sa srecom da se i repka gleda..
    kupim kod tapkarosa kartu udjem kad tamo pun stadion
    imam osjecaj da neko rovari reprezetaciju..karte skupe..selektor nepismen
    neznaju pobijediti..
    sacekace dan kad im ponvo dodjem na stadion
    jedan veliki minus sto se tice karata jer najveci dio ide na trebovanje, a u prodaju se pusti bas mali dio, e sad preko organizacije navijaca CG uvijek mozes nabaviti kartu, jedino sto su karte za sjevernu tribinu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #2208
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ebes trebovanje..zabranio bih da se ikome daju karte..cekaj u red i kupi kartu...zato je ovoliko publike...podijele se karte po preduzecima i slichno i onda pola njih ne dodje...

  9. #2209
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po svemu sudeci nece biti prenosa EST - MNE

  10. #2210
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Ovo je prava utakmica za Crnu Goru!
    Estonija je najbolji izbor u ovom trenutku!
    Ako izgubimo-bicemo na nivou naslabijih reprezentacija na svijetu i vise nema price mogli smo ovo , mogli smo ono...
    Ako bude nerjeseno mozemo reci da smo ispred najgorih a ako pobjedimo u Estoniji onda je to vec druga prica!
    Znaci bez opravdanja jer igramo sa jednom od najgorih reprezentacija na koju se svi ,,izivljavaju"
    Nemojte samo da nam je neko drugi kriv kada izgubimo danas!!!
    Slazem se, na kraju krajeva, ovo je prvi put da i selektor kaze da idemo na rezultat.

    Shto se karata tiche, ja sam ih u Sportski uzeo oko 18h, tada tamo nije bilo nikoga(!), a za zapad je dosta karata ostalo, mogao sam birat'...
    Sjever skroman po svim pitanjima, a dok su drugi zvizdali Vlaisavljevicu oni su cutali ili pjevali UEFI...
    Necu da se petljam, ali kad budem aktivno pocheo da navijam za reprezentaciju - to ce bit' sa Juga.
    P r i m o r a c

  11. #2211
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije bas da je Estonija neka velesila, ali to medju najgorim je pomalo diskutabilno. Mozda se varam, ali mi se cini da je od 207 rangiranih Estonija na 127 mjestu, sa tendencijom pada jer aprila 2005 je bila na 82. mjestu.
    Nece biti hladno jer 13-14 stepeni nije pomet i taman da vise trce. Naravno da ce nasi pobijediti i da ce ovi sa http://www.maremark.ee/gallery2/v/Reisid/Montenegro/ navijati za nas.

  12. #2212
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nije bas da je Estonija neka velesila, ali to medju najgorim je pomalo diskutabilno. Mozda se varam, ali mi se cini da je od 207 rangiranih Estonija na 127 mjestu, sa tendencijom pada jer aprila 2005 je bila na 82. mjestu.
    Nece biti hladno jer 13-14 stepeni nije pomet i taman da vise trce. Naravno da ce nasi pobijediti i da ce ovi sa http://www.maremark.ee/gallery2/v/Reisid/Montenegro/ navijati za nas.
    hari..sto ti je trebalo ovo na ovom topicu:mrgreen:

  13. #2213
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prenosa neće biti. Sjutra u 9 ujutro reportaža,blah.

  14. #2214
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by urgen View Post
    Prenosa neće biti. Sjutra u 9 ujutro reportaža,blah.
    Odakle si saznao to???

  15. #2215
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gadni Portugalci sve im *****!!! Odavno nisam tako izgorio na neku utakmicu! Pih cigani smrdljivi!
    I posle se ovuda serinja o nekom rasizmu. Onako ti bezobrazno daju gol i skaču gomile i raduju se pih pih pih! A ti treba da se paziš da ne vičeš nešto pogrdno!? Aha kako da ne. Da mi je moglo bit čini mi se da bi u momentu zakla nekog od onih gabelja!


    Je li moguće da nema prenosa iz Estonije?!

  16. #2216
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Državna televizija koja nema 7.000e da plati prenos utakmice nacionalnog tima...

  17. #2217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Državna televizija koja nema 7.000e da plati prenos utakmice nacionalnog tima...
    ima ima 7000 no lazu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #2218
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A evo deset dana vrte non-stop reklamu o prenosu! E sprdnja!

  19. #2219
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    where amazing happens
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    Eto ti ga sad... Bilo bi fino, prije nego se pocnu pisati ovakve nebuloze, malo razmislimo da li na tim pozicijama vec postoji jedno 'brdo' igraca koji cekaju sansu i koje selektor cesto i ne poziva, kako bi neki drugi dobili sansu...

    Orahovac ove sezone nije postigao nijedan gol, a to da Djokaj 'buca' golove u Cvajti obicna je neistina, posto je covjek na devet utakmica dao samo jedan gol (uz to, u Turskoj se potpuno izgubio i mucio)... Primjera radi, u istoj ekipi igra i Dragan Bogavac, koji je dao dva gola i zaigrao za 'A' tim tek na petoj utakmici...

    Mislim da Djalovic i Nikezic mogu iskoristiti priliku ukoliko ih Filipovic ubaci u igru...

    nisam rekao da moraju igrat, neka budu rezerve, a djokaj je igrac sredine terena i svakako nisu vlahovic i druzina bolji igraci...da jesu ne bi igrali tu dje igraju...

    sto se orahovca tice, igra po 10 minuta, uglavnom ulazi po malo, a njegov tim je drugi u bundesligi...

    ako nista, barem su jednog mogli pozvati, nego savicevic i druzina imaju drugu politiku, nego o tome nekom drugom prilikom...
    Last edited by CodeName_22; 17-10-07 at 14:50.

  20. #2220
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Odakle si saznao to???


    Zva sam TVCG i pita, pojma nemaju o prenosu, znaju samo za reportažu u okviru emisije Stadion.

  21. #2221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    budimo malo razumni. TVCG ima problema sa pretplatom i tako to sada. na kraju krajeva, da je taj prenos isplativ, vjerujte mi da bi IN i Atlas nesto po tom pitanju uradili.
    Liberty and justice

  22. #2222
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bad boy, kako da imamo raumijevanja kad su reklamirali zadnjih 10 dana prenos svakih 10 miutan i sad prenosa nema!?!

  23. #2223
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Isplativ je prenos zbog toga što se utakmica igra u gostima i zbog toga što je to konačno utakmica u kojoj imamo velike šanse da pobijedimo...

  24. #2224
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma i da ne gledam samo da pobijedimo. Oni mi omladinci sinoć živce pokidaše.

  25. #2225
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    maksimalno sam protiv rasizma ali ako nas kazni UEFA za ono sinoc naka ih je sram i stit, jer oni propagiraju fer play, kada se zvizdi i vice nekom bjelcu to je navijanje a kada nesto kazes crncu odmah je rasizam, ***** im logiku glupu...
    Jeste li procitali biser u danasnje Vijesti, prvo ocjene igraca MArkovic 7,5 a Jovetic 7, za Riplija, i onda nejjaca stvar, "...sjever je skandirao UEFA MAFIJA, nadam se da to niko zvanicnicima UEFE sinoc na stadionu nije preveo...", a sto ima tu da se prevodi, kuku lele
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

Page 89 of 2251 FirstFirst ... 3979858687888990919293991391895891089 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •