
Originally Posted by
Bugi
Znam i da kad se krne ka Nikoljcu bile su one srušene stepenice, stadion je bio razvaljen itd. Lokala nije bilo baš previše. Kažem ti da ne znam kako je sada, ali znam kako je bilo tada 
Nista ti ne znas...iskreno ti kazem, bez imalo subjektivnosti.. ono sto nas narod reche, objektivno...
Son coeur est un luth suspendu;
Sitot qu'on le touche il resonne.
Bookmarks