Quote Originally Posted by Bugi View Post
Znam i da kad se krne ka Nikoljcu bile su one srušene stepenice, stadion je bio razvaljen itd. Lokala nije bilo baš previše. Kažem ti da ne znam kako je sada, ali znam kako je bilo tada
Nista ti ne znas...iskreno ti kazem, bez imalo subjektivnosti.. ono sto nas narod reche, objektivno...