Znam i da kad se krne ka Nikoljcu bile su one srušene stepenice, stadion je bio razvaljen itd. Lokala nije bilo baš previše. Kažem ti da ne znam kako je sada, ali znam kako je bilo tada![]()
Znam i da kad se krne ka Nikoljcu bile su one srušene stepenice, stadion je bio razvaljen itd. Lokala nije bilo baš previše. Kažem ti da ne znam kako je sada, ali znam kako je bilo tada![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks