Quote Originally Posted by odli View Post
Nadam se da ovo znaci manje banovanja jakih likova koji posljedicno znaju da imaju i jak jezik .
To jest, da se omoguci banovanje po pojedinim podforumima; znaci, kad nekoga "treba" banovati zbog politike, da dobije ban samo za taj forum, ne i za ostale gde fino pise.. jer su nazalost mnogi forumi mnogo osiromasili zbog banovanja predivnih pisaca koji su otkaceni samo zbog glupe politike..

pozz
dok sam ja odje ovoga filma neces gledat, jer da dozvolim nekome ko na jednom pdf-u vrijedja pljuje i psuje druge usere jer imaju drugo misljenje, a sdruge strane moze da pise lijepo, kako da ne, pa ako moze neki user da pise na jednom pdf-u lijepo moze i na drugima!
i to nisi predivni pisci koji mogu vrijedjaju druge ljude zbog razlicitih stavova, jer predivan covjek to nece dozvoliti!