
Originally Posted by
Administrator
Ako ne mozhemo promijeniti neke (blago recheno) loshe navike ljudi koji ga posjecuju, barem ih mozhemo smjestiti u pravi okvir.
Nadam se da ovo znaci manje banovanja jakih likova koji posljedicno znaju da imaju i jak jezik
.
To jest, da se omoguci banovanje po pojedinim podforumima; znaci, kad nekoga "treba" banovati zbog politike, da dobije ban samo za taj forum, ne i za ostale gde fino pise.. jer su nazalost mnogi forumi mnogo osiromasili zbog banovanja predivnih pisaca koji su otkaceni samo zbog glupe politike..
pozz
Last edited by odli; 18-07-07 at 11:44.
Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.
Bookmarks