Da li nemozemo ovoga Dobrila nagoniti da se brise iz Crne Gore jer Crna Gora nije Sprska zemlja pa kao sto nece u Crkvu koja nije Srpska neka ga onda i mi necemo u CG kao osoba koja nije Crnogorska...
Kakav lik...
A ovo su igrice Amfilohija...
Cudno sto se sve radi u CG... Crkve u rat, kao i politicari... a kasnije i narod... naravno demokracija prvog vrha!



Reply With Quote





)
Bookmarks