Ne znam je li postovao ko...
* Dabogda ti cerka na rampu radila...![]()
Od smijeha pravim saksofon,
od sunca pravim put,
a ti si moj šofer.
Da bog da ti majka pjevala na Pinq ...![]()
Moscow never sleeps ...12/117a :)
60. Dabogda dobio šugu na plućima, pa se češao kroz usta!
ova je najjaca hahaha pukoh hahahaahaha
Dabogda LJEBA NEMO PA DZEM NA PRSUTU MAZO...
...djewojka iz piwe... i can't believe it...
vidji ovome avatar?! :?
Намјерно Другачији...
najjache mi je
dabogda ti djeca laktovima tapshala
:lolblue::lolblue::lolblue:
da bog da te majka kukom po neretrvi trazila
a jedna koju su u skolu stano koristili, malo bolesna
da bog da ti majka nos cistila plucnom maramicom
a ova je vec fina, cesto je cujem
da bog da ti djeca na studije posla
ne znam je li ko postova prije ako jes del
dabogda krovom kochio i
dabogda te brenorom iz auta vadili...
Dabogda te u tu zastavu odozgo zavili!!!
E stvarnose presnijetih od smijeha !
Originally Posted by zvoncica
hahahaha dabogda ti MNT chitao na engleskom i prevodio na nash jezik,uputstvo za upotrebu pumpice za astmatichare(ja sam ljudi zamislila sliku modroga chovjeka a MNT nabada slovo po slovo,rijech po rijech,ovaj se dijeli sa zivotom a nishta ga ne razumije...ahahahahahahahahahah) suze mi udarishe na ochi... pi u pm !
Ambisase vas u komate !
Zecka : rak te rastocio dabogda ! Hahahahahahaahahha.
Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!
dabogda ti se pas mesa najeo ka pop sarme uoci vaskrsa
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Ne znam jel bila
"Bozhe ti se grob u cikaru otvorio"![]()
"...Tu je slika Ive Lole Ribara"
Hehehe,posao za gospodu.![]()
Od smijeha pravim saksofon,
od sunca pravim put,
a ti si moj šofer.
Dabogda ti crni orao iznad famelje letio i dovijeka te u lobanju cukao!!!
Svako ima pravo da okaci zastavu (i da se ponosi njome) kakvu hoce dok je lojalan gradjanin. Da nemas neka obavjestajno korisna saznanja o VDP-nim teroristickim aktivnostima? Da te zamolim MNT nemoj ti da branis Crnu Goru od nas u Crnoj Gori, snac cemo se sami i bez tebe. Stidim se ovakvih "Crnogoraca". Dno od taloga.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks