takodje, kao moderator vjerovatno znas i da je administartor uvijek u pravu.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Intruderu, kraljE!!! Mogu te brisat kolko oce, you just keep comin' back!![]()
I am the one who locks.
hehehe, upravo je postao pravi intruder.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
ajde moderatoru obrisi neki topic sa zenskog kutka potpuno! posto kazes da mogu moderatori, admini mogu da brisu postove i topice potpuno sa servera da ni jedan dokaz ne postoji (sem u logu) da je taj topic postojao, e sad ja pretrazih od admina logove i nema nidje da je obrisan!!! toliko o tome da ti ne izmisljas, ako hoces da me optuzis za nesto onda lijepo provjeri to za sto hoces da optuzis jer ovako presmijesna ispadas
jel ovo topic tj sad post koji je vezan za sladolede
https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...postcount=1049
jel ovo tvoj post da jedes sladoled kod branke?
https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...postcount=1052
dje ides na more?
https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...postcount=1044
nisi provjerila dal su ti topici nedje drugo prebaceni ili sl nego si odma osula paljbu, zato sam ti rekao da lazes da su obrisani, al izvini nisi slagala, izmanipulisana si![]()
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Ijao, mo'sh misliti koja je ura kad je Igi sebi dao za pravo da neshto preimenuje u "Velike misli iz malog mozga" i tamo premjesti ove topike i postove! Hahaha!![]()
Ja ga nista i ne pitam, tako da i ne ocekujem odgovor. Ali hvala na briznosti... 8)Upravo ono sto sam naveo, odnosno sto je autor topica naveo. X puta sam citao njegove bljuvotine, koje u potpunosti odgovaraju opisu iz uvodnog posta, ali koji se, od strane autora, elegantno trebao prisiti drugima...
Last edited by DIDI; 27-05-07 at 20:34.
Komemoracija povodom bana Intrudera ce se odrzati na podforumu Sve i Svasta 28 maja 2007 godine..
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Last edited by DIDI; 27-05-07 at 20:34.
ja da izaberem prave rijeci? posle tvojih napada i to neosnovanih, dje ti napadas da su potpuno brisani neki topici, a nisi za shodno nasla da provjeris, nego ti mislis tako, a imas mogucnost da vidis tj potrazis dal postoje na serveru , pa bi nasla, i ovo nije prvi put da skaces na mene i da me optuzujes a da nisi prije toga provjerila, i na kraju sam se ja tebi rekao izvini, jer u tom trenutku nisam nasao pravu rijeci, a to je da si izmanipulisana, kao mnogo puta do sad!
kako se ti budes odnosila prema meni tako cu i ja prema tebi
Last edited by DIDI; 27-05-07 at 20:35.
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
ljudi, o cemu se odje radi?..
Sve vrijeme ovo gledam sa strane, i pokusavam da iznosim opste i nepristrasne stavove, ali i oni su obrisani..
Nego, elem, mislim da je ova rasprava izmedju DIDIJA i KIKICE besmislena i nepotrebna, jer se i ona sama razvukla i pretvorila u sve samo ne u sustinsku raspravu. Necu ulaziti ko ima pravo ili nema, jer nema smisla, toliko ste ga zapetljali da je sve ovo postalo apsurdno (a zar od samog pocetka nije bila takva)???
Mislim da se i na sve ovo gleda iz malo pogresnog ugla. i inruder i administracija su napravili par propusta. sto se ne bi trebalo dogodit ali se dogodilo. previse idete iz krajnosti u krajnost, dijametralno razlicito gledate na stvar. tj. jedni pricaju o jednom drugi o drugom. vrijeme je da se ova rasprava zakljuci, jer svaka dalja rasprava vodi do jos veceg raskola bez ikakve potrebe.
sto se tice intrudera konkretno, izuzetno inteligentna osoba koja izuzetno dobro zna (zlo)upotrijebiti ono sto se nudi na forumu, u neku vrstu provokacije, podHebavanja, i skretanja paznje na neke propuste i pomanjkanja odje. samo sto je na kraju izabrao pogresan nacin, al vjerovatno po njemu jedini da skrene paznju.. al opet na sta da je skrene.. da sve ide u off ili da njome izrazi netrpeljivost do povrsnosti i da se ne izrazim jos cega.
za sve postoji ljepsi i bolji nacin da se rijesi.. posebno od ovoga koji se pretvara u rekla kazala, suvu cenzuru i nepotrebnu pricu. sto je tu je.. uradjeno je sto je uradjeno vrijeme je da se ide dalje i pametnije.. zar ne?
jasno postaviti granice i preva svima ravnati jednako.. a to se svi mi trudimo, nije odje niko savrsen, svi pravimo propuste al to nije razlog da sve puca po savovima. nego na greskama se treba uciti, pa ljudski je grijesiti. nego da ja ne prdnjavim vise odje.. valjda znate sto vam je i kako cinjet.
prastajte.
Last edited by TiJaNaaaA; 27-05-07 at 20:43.
oh darling who needs love?
Who needs a heaven up above?
Who needs the clouds, in the sky, not I
Oh darling who needs the rain?
Who needs somebody that can feel your pain?
Who needs the disappointment, of a telephone call, not I
predlazem otvaranje tajnog podforuma za javnosti !
Kako mozete docekivati da mi budemo ozbiljni kad neki drugi moderatori to sami nemogu biti. Cush hey, ljudi koji trebaju da vladaju forum, da nas uce kako treba itd... radu nesto potpuno drugo...
Ne nego neki se ovde puste sprima drugim userima, kazuju svasta itd...
Kad moderatori nemogu biti ozbiljni onda i useri isto ne... kad jedan zaje*ava hoce i drugi isto...
Rekao bih da nevidim bas neke razlike pomedju moderatora i usera u karakteristike...bez samo remove/ban/itd/prave...
Last edited by MNT; 27-05-07 at 20:51.
Ko nekad u osam i sad zvizhdim ulicom tvojom fiiiiifuuufiufijfijfijfiufijfiufijfiuf
Lakosta? Tri dana dosta!!!
Mojne mene beS tebe Lakosta!
MNT-a za administratora! :mrgreen:
Moderatorsko mjesto se dobija na osnovu retorickih sposobnosti i podobnosti? Ja sam mislio da to treba da dobije osoba koja moze redovno pratiti rad foruma i objektivno sagledava da li je sve na svom mjestu i po pravilniku kao i da doprinosi preglednosti foruma. Ima ljudi koji ne postuju mnogo,a zasluzuju to mjesto vise od ovih koji su postovali po 1000 postova za mjesec dana i jos vise od ovih koji imaju 3 posta i ulogovali se 3 put u zadnjih godinu dana,a imaju taj status. No nije moje da ocjenjujem. A znam za makar 5-6 osoba koje licno poznajem da su dobili to mjesto na osnovu licnog poznanstva sa svevisnjima. Ja rijetko postujem na ovom forumu, ali sam na njemu bukvalno od samog osnivanja i smeta mi pomalo to licemjerstvo. Sto se tice sadasnje situacije na CDM mogu reci da je bilo boljih dana,ali tada nije svako imao kompjuter, kao danas tako da time opravdavam srozavanje kvaliteta rasprave, kulture i inspiracije. NHF![]()
pa vidis uz to sto si ti nabrojao treba taj buduci moderator i da postuje cesto da na svom forumu "organizuje" neke price i teme, da on podstice druge da pisu, a ti ih je vrlo malo, a + sto nema svako vremena za forume, a to je najbitnije, da malo cesce moderatori budu na forume
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks