Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 113

Thread: Pravo slobode govora

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    takodje, kao moderator vjerovatno znas i da je administartor uvijek u pravu.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  2. #27
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    LAZHEM?!
    Izvini molim te, ali JA sam postovala na njima!!! Na ovom za sladolede sam odgovorila da ih jedem "Kod Branke", a na drugom da ljetujem u BD, dje i zhivim.
    Kako te nije sramota?! Ako ih je neko od vas obrisao (a kao moderator znam da topik mozhe da se obrishe totalno, wow), to ti ne daje za pravo da pravish ludima ostale usere!!!

    PIH!!! :burp:
    istina je sto kaze kikica i ja sam vidio kad je otvorio te topike a brzo izbrisa ono sto je sad intruder napisao

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    takodje, kao moderator vjerovatno znas i da je administartor uvijek u pravu.
    Hahaha!



    Mademoiselle.

  4. #29
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Intruderu, kraljE!!! Mogu te brisat kolko oce, you just keep comin' back!
    I am the one who locks.

  5. #30
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Intruderu, kraljE!!! Mogu te brisat kolko oce, you just keep comin' back!
    on je ozbiljno shvatio izreku ono sto me ne unisti cini me jacim:hardrock:

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    hehehe, upravo je postao pravi intruder.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edo View Post
    istina je sto kaze kikica i ja sam vidio kad je otvorio te topike a brzo izbrisa ono sto je sad intruder napisao
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...postcount=1052

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    LAZHEM?!
    Izvini molim te, ali JA sam postovala na njima!!! Na ovom za sladolede sam odgovorila da ih jedem "Kod Branke", a na drugom da ljetujem u BD, dje i zhivim.
    Kako te nije sramota?! Ako ih je neko od vas obrisao (a kao moderator znam da topik mozhe da se obrishe totalno, wow), to ti ne daje za pravo da pravish ludima ostale usere!!!

    PIH!!! :burp:
    ajde moderatoru obrisi neki topic sa zenskog kutka potpuno! posto kazes da mogu moderatori, admini mogu da brisu postove i topice potpuno sa servera da ni jedan dokaz ne postoji (sem u logu) da je taj topic postojao, e sad ja pretrazih od admina logove i nema nidje da je obrisan!!! toliko o tome da ti ne izmisljas, ako hoces da me optuzis za nesto onda lijepo provjeri to za sto hoces da optuzis jer ovako presmijesna ispadas

    jel ovo topic tj sad post koji je vezan za sladolede
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...postcount=1049

    jel ovo tvoj post da jedes sladoled kod branke?
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...postcount=1052

    dje ides na more?
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...postcount=1044

    nisi provjerila dal su ti topici nedje drugo prebaceni ili sl nego si odma osula paljbu, zato sam ti rekao da lazes da su obrisani, al izvini nisi slagala, izmanipulisana si
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Ijao, mo'sh misliti koja je ura kad je Igi sebi dao za pravo da neshto preimenuje u "Velike misli iz malog mozga" i tamo premjesti ove topike i postove! Hahaha!



    Mademoiselle.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Ovo je bas lijepo i korektno receno, narocito sto je covjek u prilici da ti odgovori.
    Ja ga nista i ne pitam, tako da i ne ocekujem odgovor. Ali hvala na briznosti... 8)
    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    I bas me zanima osnov za reakciju...
    Upravo ono sto sam naveo, odnosno sto je autor topica naveo. X puta sam citao njegove bljuvotine, koje u potpunosti odgovaraju opisu iz uvodnog posta, ali koji se, od strane autora, elegantno trebao prisiti drugima...
    Last edited by DIDI; 27-05-07 at 20:34.

  11. #36
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam ja da je tamo prebacio jer sam tamo postovao ali htio sam da iprovociram svadju

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Komemoracija povodom bana Intrudera ce se odrzati na podforumu Sve i Svasta 28 maja 2007 godine..

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Ijao, mo'sh misliti koja je ura kad je Igi sebi dao za pravo da neshto preimenuje u "Velike misli iz malog mozga" i tamo premjesti ove topike i postove! Hahaha!
    jel tesko reci da si pogrijesila?
    nije on preimenovao, nego forum automatski to radi, jer topic "Velike misli iz malog mozga" je stariji od ovih sto si navela, pa kad se spajaju topici, sa subject se stavlja naslov topica u koji se ostali utapaju
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    jel tesko reci da si pogrijesila?
    Kome? ADMINISTRATORU koji je toliko kulturan da ne umije izabrati prave rijechi nego drugim userima pishe da LAZHU?
    Naravno da mi nije teshko, ali nemam kome, izvini.
    Last edited by DIDI; 27-05-07 at 20:34.



    Mademoiselle.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Kome? ADMINISTRATORU koji je toliko kulturan da ne umije izabrati prave rijechi nego drugim userima pishe da LAZHU?
    Naravno da mi nije teshko, ali nemam kome, izvini.
    ja da izaberem prave rijeci? posle tvojih napada i to neosnovanih, dje ti napadas da su potpuno brisani neki topici, a nisi za shodno nasla da provjeris, nego ti mislis tako, a imas mogucnost da vidis tj potrazis dal postoje na serveru , pa bi nasla, i ovo nije prvi put da skaces na mene i da me optuzujes a da nisi prije toga provjerila, i na kraju sam se ja tebi rekao izvini, jer u tom trenutku nisam nasao pravu rijeci, a to je da si izmanipulisana, kao mnogo puta do sad!
    kako se ti budes odnosila prema meni tako cu i ja prema tebi
    Last edited by DIDI; 27-05-07 at 20:35.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #41
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E što sve ođe čojek neće pročitat kuku lele! da li to dolazi do raskola u koaliciji Dps-Sdp?! :mrgreen:

    Ali ovo mi je prejako!

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Komemoracija povodom bana Intrudera ce se odrzati na podforumu Sve i Svasta 28 maja 2007 godine..
    :lolblue:

    Bez njega ovi forumi neće biti interesantni! Ne daj se Intrudere!

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    E što svo ođe čojek neće pročitat kuku lele! da li to dolazi do raskola u koaliciji Dps-Sdp?! :mrgreen:

    Ali ovo mi je prejako!


    :lolblue:

    Bez njega ovi forumi neće biti interesantni! Ne daj se Intrudere!
    E brao ne rekoh da ve pocet minutom "Log Out"-a

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi, o cemu se odje radi?..
    Sve vrijeme ovo gledam sa strane, i pokusavam da iznosim opste i nepristrasne stavove, ali i oni su obrisani..
    Nego, elem, mislim da je ova rasprava izmedju DIDIJA i KIKICE besmislena i nepotrebna, jer se i ona sama razvukla i pretvorila u sve samo ne u sustinsku raspravu. Necu ulaziti ko ima pravo ili nema, jer nema smisla, toliko ste ga zapetljali da je sve ovo postalo apsurdno (a zar od samog pocetka nije bila takva)???
    Mislim da se i na sve ovo gleda iz malo pogresnog ugla. i inruder i administracija su napravili par propusta. sto se ne bi trebalo dogodit ali se dogodilo. previse idete iz krajnosti u krajnost, dijametralno razlicito gledate na stvar. tj. jedni pricaju o jednom drugi o drugom. vrijeme je da se ova rasprava zakljuci, jer svaka dalja rasprava vodi do jos veceg raskola bez ikakve potrebe.
    sto se tice intrudera konkretno, izuzetno inteligentna osoba koja izuzetno dobro zna (zlo)upotrijebiti ono sto se nudi na forumu, u neku vrstu provokacije, podHebavanja, i skretanja paznje na neke propuste i pomanjkanja odje. samo sto je na kraju izabrao pogresan nacin, al vjerovatno po njemu jedini da skrene paznju.. al opet na sta da je skrene.. da sve ide u off ili da njome izrazi netrpeljivost do povrsnosti i da se ne izrazim jos cega.
    za sve postoji ljepsi i bolji nacin da se rijesi.. posebno od ovoga koji se pretvara u rekla kazala, suvu cenzuru i nepotrebnu pricu. sto je tu je.. uradjeno je sto je uradjeno vrijeme je da se ide dalje i pametnije.. zar ne?
    jasno postaviti granice i preva svima ravnati jednako.. a to se svi mi trudimo, nije odje niko savrsen, svi pravimo propuste al to nije razlog da sve puca po savovima. nego na greskama se treba uciti, pa ljudski je grijesiti. nego da ja ne prdnjavim vise odje.. valjda znate sto vam je i kako cinjet.
    prastajte.
    Last edited by TiJaNaaaA; 27-05-07 at 20:43.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    predlazem otvaranje tajnog podforuma za javnosti !

  20. #45
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    vecini koja je neaktivna je maknuta funkcija moderatora, a sto nema novih ste sami krivi, jer ja mogu jedino po vasem pisanju mogu da vidim ko zasluzuje da bude moderator
    Kako mozete docekivati da mi budemo ozbiljni kad neki drugi moderatori to sami nemogu biti. Cush hey, ljudi koji trebaju da vladaju forum, da nas uce kako treba itd... radu nesto potpuno drugo...

    Ne nego neki se ovde puste sprima drugim userima, kazuju svasta itd...

    Kad moderatori nemogu biti ozbiljni onda i useri isto ne... kad jedan zaje*ava hoce i drugi isto...

    Rekao bih da nevidim bas neke razlike pomedju moderatora i usera u karakteristike...bez samo remove/ban/itd/prave...
    Last edited by MNT; 27-05-07 at 20:51.

  21. #46
    Join Date
    May 2007
    Location
    Preko puta shtaba SNP-a
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko nekad u osam i sad zvizhdim ulicom tvojom fiiiiifuuufiufijfijfijfiufijfiufijfiuf
    Lakosta? Tri dana dosta!!!
    Mojne mene beS tebe Lakosta!

  22. #47
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MNT-a za administratora! :mrgreen:

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    vecini koja je neaktivna je maknuta funkcija moderatora, a sto nema novih ste sami krivi, jer ja mogu jedino po vasem pisanju mogu da vidim ko zasluzuje da bude moderator
    Moderatorsko mjesto se dobija na osnovu retorickih sposobnosti i podobnosti? Ja sam mislio da to treba da dobije osoba koja moze redovno pratiti rad foruma i objektivno sagledava da li je sve na svom mjestu i po pravilniku kao i da doprinosi preglednosti foruma. Ima ljudi koji ne postuju mnogo,a zasluzuju to mjesto vise od ovih koji su postovali po 1000 postova za mjesec dana i jos vise od ovih koji imaju 3 posta i ulogovali se 3 put u zadnjih godinu dana,a imaju taj status. No nije moje da ocjenjujem. A znam za makar 5-6 osoba koje licno poznajem da su dobili to mjesto na osnovu licnog poznanstva sa svevisnjima. Ja rijetko postujem na ovom forumu, ali sam na njemu bukvalno od samog osnivanja i smeta mi pomalo to licemjerstvo. Sto se tice sadasnje situacije na CDM mogu reci da je bilo boljih dana,ali tada nije svako imao kompjuter, kao danas tako da time opravdavam srozavanje kvaliteta rasprave, kulture i inspiracije. NHF

  24. #49
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Kako mozete docekivati da mi budemo ozbiljni kad neki drugi moderatori to sami nemogu biti. Cush hey, ljudi koji trebaju da vladaju forum, da nas uce kako treba itd... radu nesto potpuno drugo...

    Ne nego neki se ovde puste sprima drugim userima, kazuju svasta itd...

    Kad moderatori nemogu biti ozbiljni onda i useri isto ne... kad jedan zaje*ava hoce i drugi isto...

    Rekao bih da nevidim bas neke razlike pomedju moderatora i usera u karakteristike...bez samo remove/ban/itd/prave...
    buhahahahahaaaaaaaa!Rispect!


    Bježite ljudi!Sad ce vam doći intrventna!sve ce vas pošklapat!

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Moderatorsko mjesto se dobija na osnovu retorickih sposobnosti i podobnosti? Ja sam mislio da to treba da dobije osoba koja moze redovno pratiti rad foruma i objektivno sagledava da li je sve na svom mjestu i po pravilniku kao i da doprinosi preglednosti foruma. Ima ljudi koji ne postuju mnogo,a zasluzuju to mjesto vise od ovih koji su postovali po 1000 postova za mjesec dana i jos vise od ovih koji imaju 3 posta i ulogovali se 3 put u zadnjih godinu dana,a imaju taj status. No nije moje da ocjenjujem. A znam za makar 5-6 osoba koje licno poznajem da su dobili to mjesto na osnovu licnog poznanstva sa svevisnjima. Ja rijetko postujem na ovom forumu, ali sam na njemu bukvalno od samog osnivanja i smeta mi pomalo to licemjerstvo. Sto se tice sadasnje situacije na CDM mogu reci da je bilo boljih dana,ali tada nije svako imao kompjuter, kao danas tako da time opravdavam srozavanje kvaliteta rasprave, kulture i inspiracije. NHF
    pa vidis uz to sto si ti nabrojao treba taj buduci moderator i da postuje cesto da na svom forumu "organizuje" neke price i teme, da on podstice druge da pisu, a ti ih je vrlo malo, a + sto nema svako vremena za forume, a to je najbitnije, da malo cesce moderatori budu na forume
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  2. Pravo prve bracne noci - dio istorije
    By -GRAD in forum Istorija
    Replies: 26
    Last Post: 09-09-05, 08:26
  3. Pravo glasa crnogoraca iz Dijaspore
    By monteboy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 18-06-05, 08:18
  4. 265.000 gradjana Crne Gore trazi pravo glasa
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 05-05-05, 17:37
  5. I oni imaju pravo
    By Lexus in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 13-03-04, 10:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •