View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 50 of 2251 FirstFirst ... 40464748495051525354601001505501050 ... LastLast
Results 1,226 to 1,250 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #1226
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by klemper View Post
    samo cu ti jedno reci,ne smeta meni cirilica nego tebi smeta latinica,cim to spominjes i vise ti necu odgovarati,jer sa takvima ne zelim bilo kakvu raspravu,ako ti se ne svidja kofere spremi pa lagano put BGD i Marakane tamo je sve bolje,prijatno dovidjenja

    Sto izmisljas da meni smeta latinica? Tebi smeta cirilica, i to si pokazao, a ja tebi da si mogao na samom stadionu to rijesiti.

    U pravu si, nema smisla da sa tobom raspravljam. Elementarno si nepismen i elementarno nevaspitan. I ovaj smajli uputi nekom iz porodice.

  2. #1227
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Sto izmisljas da meni smeta latinica? Tebi smeta cirilica, i to si pokazao, a ja tebi da si mogao na samom stadionu to rijesiti.

    U pravu si, nema smisla da sa tobom raspravljam. Elementarno si nepismen i elementarno nevaspitan. I ovaj smajli uputi nekom iz porodice.
    i ti si pismen u pm !
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #1228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    I u BG je bilo velikih problema, samo drugacija je forma bila. Tamo su se tapkarosi punili lovom. Kad je zadnji put bila takva frka, dosle su vodje navijaca Partizana ispred biletarnica, otjerali tu bagru, i svak je mogao da kupi kartu. Ovdje su se karte dijelile po partijskim dps celijama, a karte nisu mogli da dobiju oni koji vole fudbal i koji znaju sta je fudbal. Zato sam ih i pomenuo kao sabane.

    I, sto se vrijedjanja tice. Ovdje nikog nisam uvrijedio. Racunam da, ako neko vec o necemu pise, da makar zna sta je to. Ako se izvjesni klemper na to osvrce, to je njegov, a ne moj problem.
    Da, tachno je da su vodje Grobara zadnji put prekinuli mogucnost tapkanja, ali je to trajalo mnogo godina, postojala je i Agencija koja je zaradjivala upravo od shabana. Budimo realni.
    A kartu je mogao svako da kupi, chak je i na ovom forumu bila mogucnost da se kupi karta. Karte se jesu dijelile, a dijele se i u Bg-u.
    Dijelit' ih DPS-ovcima, ili chlanovima Uprava nekih srpskih klubova (kao shto se radi kad je neka utakmica Srbije u pitanju) - razlike nema!
    Ali tebi smeta Crna Gora kao drzava i to je (tvoj) problem!
    P r i m o r a c

  4. #1229
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    molim vas da vise ne odgovarate na JF-NK postove, jer je doticni user banovan, tako da nema potrebe obracati paznju na njegove postove!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #1230
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    molim vas da vise ne odgovarate na JF-NK postove, jer je doticni user banovan, tako da nema potrebe obracati paznju na njegove postove!
    hvala ti na tome,bilo je vrijeme

  6. #1231
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SELEKTOR MLADE REPREZENTACIJE DUŠAN VLAISAVLJEVIĆ SAOPŠTIO SPISAK ZA MEČ SA ALBANIJOM

    I Vukčević u Skadru?


    Vukčević je pristao da zaigra u Skadru, ali moraće da sačeka ishod komunikacije između FSCG i Saturna. Iako je odlučio da napusti Rusiju, on je još pod ugovorom, tako da mu je za nastup u dresu reprezentacije potrebna dozvola kluba. Saturn, međutim, nema obavezu da mu dozvoli da zaigra za nacionalnu selekciju, s obzirom na to da utakmica nije zakazana u Fifinom terminu...
    Podgorica - U posljednjoj provjeri pred meč sa Bugarskom, 5.juna u Sofiji, u srijedu protiv Albanije u Skadru, selektor Dušan Vlaisavljević računa na šestoricu novih imena, kojih nije bilo na premijeri u Skoplju. ]
    Na spisku su se našli Simon Vukčević, te igrači koji zbog povreda nijesu bili u kombinaciji za premijerni meč - Slobodan Lakićević (Bajer Leverkuzen) i Ivan Fatić (Kjevo), te polušpic Zete Slaven Stjepanović.
    Vlaisavljević će isprobati beka švajcarskog drugoligaša Vila Elsada Zverotića, te napadača Budućnosti Bogdana Milića...
    Pitanje je, međutim, da li će svi pozvani internacionalci moći da se odazovu.
    Vukčević je pristao da zaigra u Skadru, ali moraće da sačeka ishod komunikacije između FSCG i Saturna. Iako je odlučio da napusti Rusiju, on je još pod ugovorom, tako da mu je za nastup u dresu reprezentacije potrebna dozvola kluba. Saturn, međutim, nema obavezu da mu dozvoli da zaigra za nacionalnu selekciju, s obzirom na to da utakmica nije zakazana u Fifinom terminu...
    Lakićević je, s druge strane, bio dugo povrijeđen, a Vlaisavljević još nije dobio odgovor iz Leverkuzena...
    - On ima ogromnu želju da zaigra za reprezentaciju, ali se njegov trener plaši da ga pusti, jer je donedavno bio povrijeđen - kazao je Vlaisavljević.
    Malo iznenađenje predstavlja izostanak Zetinog dvojca - Nenada Đurovića, kapitena na meču sa Makedonijom, i Žarka Koraća, prvog strijelca prvenstva.
    - Protiv Makedonije birali smo kapitena samo za taj meč. Logično je da Simon Vukčević bude predvodnik ove generacije. Imaćemo i Lakićevića na poziciji lijevog beka, tu je i Igumanović. Što se napada tiče, nakon što sam gledao utakmicu Bugarska - Makedonija procijenio da nam je neophodna brza ekipa. Mi taj kvalitet imamo u Stjepanoviću i Vujoviću, ali i Miliću, koji je s obzirom na visinu, prilično pokretljiv. Radi se o fudbaleru koji pokazuje da nije samo Budućnost dobila velikog igrača - zaključio je Vlaisavljević, koji će poslije utakmica ovog vikenda pozvati drugog golmana, nakon što je Radanović otkazao zbog povrede.
    Golman: Ivan Janjušević (Sutjeska), odbrana: Elsad Zverotić (Vil), Nikola Vujadinović (Radnički Pirot), Blažo Rajović (Budućnost), Janko Simović (Berane), Blažo Igumanović (Zeta), Slobodan Lakićević (Bajer Leverkuzen), Draško Božović (Budućnost), vezni red: Ivan Fatić (Kjevo), Zijad Adrović (Sutjeska), Marko Ćetković (Zeta), Milan Đurišić (Budućnost), Danilo Tomić (Mladost), Luka Tiodorović (Kom), Ivan Delić (Budućnost), Simon Vukčević (Saturn), napad: Slaven Stjepanović (Zeta), Bogdan Milić (Budućnost), Goran Vujović (Banat).

  7. #1232
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    42
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Trijumf mlade fudbalske reprezentacije Crne Gore u Skadru

    Zverotić odlučio

    Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore pobijedila je u prijateljskom meču odigranom u Skadru vršnjake iz Albanije rezultatom 2:1. Selekcija Albanije povela je golom Ismeta Rulea u 31. minutu, a preokret je uslijedio u nastavku.
    Najprije je izjednačio napadač Banata Goran Vujović u 58. minutu, a pobjedu crnogorskoj selekciji donio je u 61. minutu debitant u reprezentaciji, prvotimac švajcarskog drugoligaša Vila Elsad Zverotić.
    Pobjeda u Skadru je prvi trijumf crnogorske selekcije na međunarodnoj sceni, nakon što je u premijernom nastupu u Skoplju izgubila od Makedonije. Izabranicima selektora Dušana Vlaisavljevića duel sa Albanijom bio je posljednja zvanična proba do kvalifikacionog meča sa Bugarskom, 5. juna u Sofiji.
    (Republika)

  8. #1233
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Vucinic ce najvjerovatnije otici u Udineze kao pozajmljen igrac jer Spaleti zeli da dovede ili Iaquintu ili Di Natalea tako da ce Misha morati u Udine sto bi po meni bio odlican potez. Uvijek sam govorio da je Udineze odlican klub za njega i tamo bi sigurno bio starter i imao sezonu kao onu sto je imao u Leceu.

    Iskreno se nadam da ce se ovaj transfer realizovati !!!
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #1234
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Vucinic ce najvjerovatnije otici u Udineze kao pozajmljen igrac jer Spaleti zeli da dovede ili Iaquintu ili Di Natalea tako da ce Misha morati u Udine sto bi po meni bio odlican potez. Uvijek sam govorio da je Udineze odlican klub za njega i tamo bi sigurno bio starter i imao sezonu kao onu sto je imao u Leceu.

    Iskreno se nadam da ce se ovaj transfer realizovati !!!
    Slazemo se tu... Mnogo bi bilo bolje za njega da ode u klub dje ce biti starter, a Udineze bi bio odlican potez!!!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #1235
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Vucinic ce najvjerovatnije otici u Udineze kao pozajmljen igrac jer Spaleti zeli da dovede ili Iaquintu ili Di Natalea tako da ce Misha morati u Udine sto bi po meni bio odlican potez. Uvijek sam govorio da je Udineze odlican klub za njega i tamo bi sigurno bio starter i imao sezonu kao onu sto je imao u Leceu.

    Iskreno se nadam da ce se ovaj transfer realizovati !!!
    A sljedeca stanica poslije Udina je San Siro
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  11. #1236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se vi nemojte sjekirat' oko Vucinica!

  12. #1237
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    novi sad,srbija
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jel Vam kapiten Romin igrac ili je pozajmljen iz Lecce-a? Cuo sam da ga trazi PSG, cenim da bi mu to bio pravi potez, bio bi pravi kralj tamo.

  13. #1238
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    pozajmljen je iz Lecea ali Roma moze da mu otkupi ugovor ill da obnove pozajmicu na jos godinu.Ja ipak mislim da je Udineze pravi tim za njega.
    good, ne shekiram se ja, no samo velim dje bi mu bilo bolje tj. dje bi vise igrao. Ako on ocijeni da mu je bolje da shedi na klupu...no da bude standardan onda ok. Kako god oce!!!
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  14. #1239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lacijale, da se ne bih prepirao sa tobom, evo ti danasnjeg odgovora Spaletija na pitanje o Vucinicu i Jakvinti...

    Today’s pre-match Press conference also turned to transfer matters as rumours claim that the capital club want Udinese striker and former Spalletti pupil Vincenzo Iaquinta.
    “I have been asked questions on Iaquinta for the past two years and my answer has never changed,” he responded.
    “I like Mirko Vucinic and that is why we bought him instead of Iaquinta last summer. We are happy with the players we have already.”

    Znam da ti je tesko sto igra a ujedno i obozava Romu, i moj savjet ti je da bi trebao da se pomiris sa tim..

  15. #1240
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    mogu ti rec da sam ti na velike jade sto igra za Romu.meni je zao zbog reprezenatcije jedino jer ako bude igra ka i do sad po 5 minuta onda za repku ne moze odigrat tako dobro. Zbog toga ja jedino velim jer mene boli briga za romu ka romu.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  16. #1241
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Neka nego je i on sam presrecan sto je u Romi i ne pada mu na pamet da ide negdje drugo, nego oce da igra "sa" Totijem.

  17. #1242
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    21.05.07
    Vijesti iz FSCG
    Objavljen spisak igrača za Kirin kup
    Selektor Zoran Filipović saopštio je na konferenciji za novinare,spisak od 20 reprezentativaca za Kirin kup u Japanu,gdje će naš izabrani tim odigrati utakmice protiv selekcija Kolumbije i zemlje domaćina.

    Pozvani su slijedeći igrači:

    Golmani:
    Vukašin Poleksić (Tatabanja)
    Mladen Božović (Budućnost)

    Odbrana:
    Risto Lakić (Budućnost)
    Savo Pavićević (Hajduk Kula)
    Vlado Jeknić (Burghausen)
    Jovan Tanasijević (Dinamo Moskva)
    Radoslav Batak (Ankaraspor)
    Milan Jovanović (Unirea)
    Luka Pejović (Grbalj)

    Srednji red:
    Mirko Raičević (Budućnost)
    Vladimir Vujović (Al Wahda)
    Janko Tumbasević (Zeta)
    Branko Bošković (Rapid)
    Vladimir Božović (OFK Beograd)
    Nikola Vujović (Budućnost)
    Đorđije Ćetković (Hansa)

    Napadači:
    Igor Burzanović (Crvena Zvezda)
    Mirko Vučinić (Roma)
    Milan Purović (Crvena Zvezda)
    Srđan Radonjić (Odense)

    Reprezentacija Crne Gore putuje za Japan 28.maja.Prvi meč na turniru izabranici selektora Filipovića odigraće 1.juna protiv selekcije domaćina ,u Šizuoki,od 19.15h(12.15h CET),dok će protivnik u drugom meču biti reprezentacija Kolumbije,u Naganu,3.juna,od 13.30h(06.30 CET)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #1243
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E pih pogledaj satnicu ovih meceva.. nijedan necu moc da gledam.. :mad:

  19. #1244
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    novi sad,srbija
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a dje je basa ?

  20. #1245
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Oce li bit prenos?
    She is only here to annoy herself!

  21. #1246
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Basa se vishe na k popeo s njegovim odluchivanjem,neka igra za Srbiju ko ga je8e
    Slazem se.

  22. #1247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    i ja kazem...

    RTCG ce prenosit utakmice...

  23. #1248
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Suska li se po gradu o potencijalnim protivnicima za 22. avgust pod Goricom?
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  24. #1249
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Eno Djurdjevac je rekao da cje se sjutra znati
    Slazem se.

  25. #1250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svedska ili slovenija

Page 50 of 2251 FirstFirst ... 40464748495051525354601001505501050 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •