View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 49 of 2251 FirstFirst ... 3945464748495051525359991495491049 ... LastLast
Results 1,201 to 1,225 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #1201
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Ima li neko snimljen izlazak Vucinica sa stadiona i ono skandiranje MIRKO, MIRKO koje se skoro nikako ne cuje na snimku drzavne televizije. Nije ni cudo sto je poslije neko komentarisao kako navijanje nije bilo nesto , kako nece kad se publika skoro i ne cuje na onim drzavnim snimcima.

  2. #1202
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ima li neko snimljen izlazak Vucinica sa stadiona i ono skandiranje MIRKO, MIRKO koje se skoro nikako ne cuje na snimku drzavne televizije. Nije ni cudo sto je poslije neko komentarisao kako navijanje nije bilo nesto , kako nece kad se publika skoro i ne cuje na onim drzavnim snimcima.
    bas me boli uvo sto neko prica a nije bio na utakmici, trebao je da bude pa da dozivi svo ono navijanje, dozivanje sa zapadom, istokom a pogotovo sa jugom
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #1203
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ima li ko da postavi sliku dje Mirko i Lekso trce sa zastavom?
    Evo, imas video dje se vidi kako trce sa zastavom...

  4. #1204
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    EU
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    evo vam i od mene nesto

    Rijeka će naših vala,
    Uskacući u dva mora,
    Glas nositi okeanu,
    Da je vjecna Crna Gora

  5. #1205
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Patriota View Post
    evo vam i od mene nesto

    Hahahahahahaha kao bomboni su, pogotovo ova prva malecka sto se ne vidi od kape
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  6. #1206
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    a face su.
    dako ova 2 dana postavim klipove snimane telefonom sa juga dje su oba gola pala.Bas se dobro vidi-samo da ih prebacim na moj tel.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  7. #1207
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Tek sad provaljujem kako smo se jako culi
    Mozda jace i od sjevera





  8. #1208
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko mi ne dogovori sa sigurnoscu ko je igrac iz Srbije,ciji je nadimak Era,a igrao je sa mladu selekciju Sicg kad smo osvojili srebro sad dobio poziv da igra za cg.Ko je on ljudi?

  9. #1209
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    ja se nimalo ne osjecam obaveznim da ti odgovorim ni na jedno pitanje
    iako pojma nemam o tome , po tom nadimku mogao bi biti Milos Maric jer je on ja mislim iz Uzica, i nekako ima logike da se mozda pojavi u nasoj ekipi...
    interesuje li te jos nesto na shta ne znam(0) odgovor ?

  10. #1210
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Jel odbio ili dobio ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  11. #1211
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    evo otvaram sport (koji je ne znam kako posle mnogo god dospio u moje ruke) i naslov : MARIC CRNOGORAC?
    hghghghghg

  12. #1212
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Oce da razmisli jos malo, ukratko.

    Interesantno, ukoliko Maric bude igrao za nas, uz Vukcevica i Vucinica kod nas ce biti okosnica one U21 reprezentacije sto osvoji serbrnu na evropsko. Ne mogu se sjetiti jel i Basa igrao tad. Ali sve u svemu, mogla bi se tu sastaviti fina reprezentacija.
    Last edited by MadGod; 30-03-07 at 01:03.

  13. #1213
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    cuba
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HUNTELAR View Post
    Niko mi ne dogovori sa sigurnoscu ko je igrac iz Srbije,ciji je nadimak Era,a igrao je sa mladu selekciju Sicg kad smo osvojili srebro sad dobio poziv da igra za cg.Ko je on ljudi?
    kako me ovo iznervira...sad se probudim, sav veseo, sjednem za komp...i onda neki lik sa ovakvim kometarima me toliko smorio da bi mu onaj kalas o glavu razbio...brate previse si pun neke mrznje...zanimaj se sa necim...
    Dolje lanci i okovi ne vezu se sokolovi!!!!

  14. #1214
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Oce da razmisli jos malo, ukratko.

    Interesantno, ukoliko Maric bude igrao za nas, uz Vukcevica i Vucinica kod nas ce biti okosnica one U21 reprezentacije sto osvoji serbrnu na evropsko. Ne mogu se sjetiti jel i Basa igrao tad. Ali sve u svemu, mogla bi se tu sastaviti fina reprezentacija.
    Igrao je i BASA !!!

  15. #1215
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ZA FINSKU PRECRTANI: KOROMAN, TRIŠOVIĆ, MARKOVIĆ

    iSPORT SAZNAJE
    Srpski selektor Havijer Klemente piše i briše
    Poziv Baši, vraća se i Saša Ilić, razmišlja se o
    Jovanoviću iz Standarda i Predragu Đorđeviću

    U fudbalu se prepisuje, često i precrtava. Ovoga puta nije reč o znanju, ne misli se, dakle, na raznorazne modele svetski priznatih stručnjaka, sledeća slova vezana su za spisak srpskog selektora Havijera Klementea. I zbog toga će, verovatno, privući posebnu pažnju. Nije daleko 2. jun i kvalifikacioni meč sa Finskom, sve se meri, pojedina imena podvlače se i dva puta, a neka polako, ali sigurno, odlaze u zaborav.Sport, recimo, saznaje da će nekolicina reprezentativaca, koji su bili neizostavni u prethodnim akcijama državnog tima u kvalifikacijama za EP, prepustiti mesta onima za koje se pretpostavlja da će više pomoći Srbiji.

    Zanima vas, svakako, i ko će se uz grupu neprikosnovenih pojaviti u Finskoj. Kandidat broj 1 – Marko Baša, niz puta u timu kola francuskog šampionata (srušio rekord Zinedina Zidana u broju pojavljivanja među idealnima).

    Na velika vrata vratiće se Saša Ilić, miljenik navijača Galatasaraja, najbolji fudbaler turskog fudbalskog velikana (koliko bi nam samo značio da je igrao u Kazahstanu?).

    ...
    Last edited by Vukasin Micunovic; 03-04-07 at 09:09.

  16. #1216
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam gledao tekmu, osim penale. A, penali su... da ne komentarisem. Elem, ne znam kako ce se utakmice organizovati ubuduce, a nadam se da ovako svakako nece. Da se nece sabanijada praviti na stadionu, da nece po zadatku dolaziti oni koji prvi put stadion vide u zivotu. Odnosno ulaze u njega. Vidio sam snimke jos prvi dan posle utakmice, i zaista je lijepo izgledalo dozivanje. Na tv, cuvenoj medijskoj kuci TVCG se, naravno, nista nije culo. Posebno bih pohvalio trans na cirilici ЦРНА ГОРА.

  17. #1217
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Nisam gledao tekmu, osim penale. A, penali su... da ne komentarisem. Elem, ne znam kako ce se utakmice organizovati ubuduce, a nadam se da ovako svakako nece. Da se nece sabanijada praviti na stadionu, da nece po zadatku dolaziti oni koji prvi put stadion vide u zivotu. Odnosno ulaze u njega. Vidio sam snimke jos prvi dan posle utakmice, i zaista je lijepo izgledalo dozivanje. Na tv, cuvenoj medijskoj kuci TVCG se, naravno, nista nije culo. Posebno bih pohvalio trans na cirilici ЦРНА ГОРА.

    decko,bojim se da si promasio mjesto dje ces to pisati,imas tamo srbijansku reprezentaciju pa tamo pisi cirilicom:hardrock:

  18. #1218
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by klemper View Post
    decko,bojim se da si promasio mjesto dje ces to pisati,imas tamo srbijansku reprezentaciju pa tamo pisi cirilicom:hardrock:

    Kanda sam stariji od tebe, a ti lijepo procitaj post, pa ako imas nesto pametno(a sumnjam da imas, kazi). Moracu moderatora da pitam je li mozda zabranjeno koriscenje cirilice. I jos jedno mozgu. Transparent je napisan cirilicom. Mozda si trebao na stadionu da reagujes, da pocijepas ili otmes trans

  19. #1219
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Nisam gledao tekmu, osim penale. A, penali su... da ne komentarisem. Elem, ne znam kako ce se utakmice organizovati ubuduce, a nadam se da ovako svakako nece. Da se nece sabanijada praviti na stadionu, da nece po zadatku dolaziti oni koji prvi put stadion vide u zivotu. Odnosno ulaze u njega. Vidio sam snimke jos prvi dan posle utakmice, i zaista je lijepo izgledalo dozivanje. Na tv, cuvenoj medijskoj kuci TVCG se, naravno, nista nije culo. Posebno bih pohvalio trans na cirilici ЦРНА ГОРА.
    Nisi gledao utakmicu, samo penale kazesh, a pominjesh organizovanje utakmice i "sabanijadu" :shock:
    P r i m o r a c

  20. #1220
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Kanda sam stariji od tebe, a ti lijepo procitaj post, pa ako imas nesto pametno(a sumnjam da imas, kazi). Moracu moderatora da pitam je li mozda zabranjeno koriscenje cirilice. I jos jedno mozgu. Transparent je napisan cirilicom. Mozda si trebao na stadionu da reagujes, da pocijepas ili otmes trans
    dobro znas sta si htio sa ovim da kazes,osjeca se prisustvo majke srbije u tebi,cinichno,nisi gledao utakmicu a sve si vidio,kazes sabanijada???
    znaci samim tim sam i ja saban kao i ostalih par hiljada gledalaca koji su bili po kishi tamo,sjedi kuci i cekaj mech sa Finskom,posto ocigledno nemas respekta prema reprezentaciji drzave u kojoj zivis,sabane:evil:

  21. #1221
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Nisi gledao utakmicu, samo penale kazesh, a pominjesh organizovanje utakmice i "sabanijadu" :shock:
    Crna Gora nije USA, da se nista ne zna. Cuo sam kako su se karte dijelile, ko ih je i kako dobijao. A, moji izvori iz PG su mi rekli kako je i sta bilo.

  22. #1222
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by klemper View Post
    dobro znas sta si htio sa ovim da kazes,osjeca se prisustvo majke srbije u tebi,cinichno,nisi gledao utakmicu a sve si vidio,kazes sabanijada???
    znaci samim tim sam i ja saban kao i ostalih par hiljada gledalaca koji su bili po kishi tamo,sjedi kuci i cekaj mech sa Finskom,posto ocigledno nemas respekta prema reprezentaciji drzave u kojoj zivis,sabane:evil:

    Sto vise pises, vise govoris protiv sebe. Sto se tice Majke Srbije, ne brigaj, tako ce biti dok sam ziv. A, da je sabanijada bila, naravno da jeste. Pola ih je 1. gledalo tekmu uzivo.

    Sto se tebe licno tice, ne vjerujem da si fudbalski i navijacki potkovaniji od bilo kog sabana koji je bio taj dan. I ne znam cemu pominjanje kise. Pravom navijacu to, ne da smeta, nego mu je to i stimulans za bolje navijanje.

    Nego, ne odgovori mi sto nisi oteo trans kad ti vec toliko smeta cirilica?

  23. #1223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Crna Gora nije USA, da se nista ne zna. Cuo sam kako su se karte dijelile, ko ih je i kako dobijao. A, moji izvori iz PG su mi rekli kako je i sta bilo.
    JF-NK, taj mi nick sasvim dovoljno govori da znash kako se karte dobijaju i u Bg-u... Nemojmo o tome, zaista...
    A rijech "sabanijada" je uvreda za sve nas koji smo bili na stadionu!!
    Vjerovatno su onih 50 hiljada na Marakani gospoda za nas? Jel' ti to sjajno organizovan mech? Dje se nije ni znalo dje je navijachki kop?
    Svaka kritika je dobrodoshla, ali vrijedjat' se Boga mi necemo.
    P r i m o r a c

  24. #1224
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Sto vise pises, vise govoris protiv sebe. Sto se tice Majke Srbije, ne brigaj, tako ce biti dok sam ziv. A, da je sabanijada bila, naravno da jeste. Pola ih je 1. gledalo tekmu uzivo.

    Sto se tebe licno tice, ne vjerujem da si fudbalski i navijacki potkovaniji od bilo kog sabana koji je bio taj dan. I ne znam cemu pominjanje kise. Pravom navijacu to, ne da smeta, nego mu je to i stimulans za bolje navijanje.

    Nego, ne odgovori mi sto nisi oteo trans kad ti vec toliko smeta cirilica?
    samo cu ti jedno reci,ne smeta meni cirilica nego tebi smeta latinica,cim to spominjes i vise ti necu odgovarati,jer sa takvima ne zelim bilo kakvu raspravu,ako ti se ne svidja kofere spremi pa lagano put BGD i Marakane tamo je sve bolje,prijatno dovidjenja

  25. #1225
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    JF-NK, taj mi nick sasvim dovoljno govori da znash kako se karte dobijaju i u Bg-u... Nemojmo o tome, zaista...
    A rijech "sabanijada" je uvreda za sve nas koji smo bili na stadionu!!
    Vjerovatno su onih 50 hiljada na Marakani gospoda za nas? Jel' ti to sjajno organizovan mech? Dje se nije ni znalo dje je navijachki kop?
    Svaka kritika je dobrodoshla, ali vrijedjat' se Boga mi necemo.
    I u BG je bilo velikih problema, samo drugacija je forma bila. Tamo su se tapkarosi punili lovom. Kad je zadnji put bila takva frka, dosle su vodje navijaca Partizana ispred biletarnica, otjerali tu bagru, i svak je mogao da kupi kartu. Ovdje su se karte dijelile po partijskim dps celijama, a karte nisu mogli da dobiju oni koji vole fudbal i koji znaju sta je fudbal. Zato sam ih i pomenuo kao sabane.

    I, sto se vrijedjanja tice. Ovdje nikog nisam uvrijedio. Racunam da, ako neko vec o necemu pise, da makar zna sta je to. Ako se izvjesni klemper na to osvrce, to je njegov, a ne moj problem.

Page 49 of 2251 FirstFirst ... 3945464748495051525359991495491049 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •