Page 991 of 991 FirstFirst ... 491891941981987988989990991
Results 24,751 to 24,775 of 24775

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #24751
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,366
    Thanks Thanks Given 
    1,297
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,261 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules;[URL="tel:6293536"
    6293536[/URL]]Kakvi psihijatri kakve komisije i bakrači. Janjusevic da podnese ostavku!
    Ne može policija pod rotacijama sprovest krimose u SDT!!!!
    Tj može samo malo da centriraju kad prolaze onako brzo sa tinuninu kombijima.



    sta bi ovo? jel crkao ili bas bahat parking?


    danas prolazim i nisam mogao da vjerujem dje stoji auto



  2. #24752
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,094
    Thanks Thanks Given 
    3,638
    Thanks Thanks Received 
    6,770
    Thanked in
    4,055 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/share/v/1EE...ibextid=wwXIfr




    Za ovo je direktno kriv Janjusevic.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  3. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  4. #24753
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    sta bi ovo? jel crkao ili bas bahat parking?
    danas prolazim i nisam mogao da vjerujem dje stoji auto
    Drugarica reče da je jedno pola sata bio i otišao.
    Mat folija, zatamnjena stakla, Q7. Sve je kao iz bajke.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #24754
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,094
    Thanks Thanks Given 
    3,638
    Thanks Thanks Received 
    6,770
    Thanked in
    4,055 Posts

    Default

    Dokle više, Ilija?

    Prema tome, šta da ti kažem?

  6. #24755
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,622
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,658
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Brat je ulozio sav kapacitet da ga parkira.

  7. #24756
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,814
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Osamnaestogodišnji mladić A.B. iz Ulcinja preminuo je od posledica povreda zadobijenih u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas oko 16:30h na magistralnom putu Bar – Ulcinj u mjestu Utjeha.

    U sudaru putničkog automobila kojim je upravljao mladić i šlepera, Ulcinjanin je zadobio povrede koje su nažalost bile kobne po njegov život. Nakon saobraćajne nezgode on je prevezen u Opštu bolnicu Bar, nekoliko sati kasnije je preminuo.

    Šleperom je upravljao E.K. (36) državljanin Bosne i Hercegovine.

    Uzrok saobraćajne nezgode znaće se nakon uviđaja i nalaza vještaka.

    Nakon sudara putničkog vozila i šlepera saobraćaj je bio obustavljen na magistralnom putu Bar-Ulcinj.
    https://primorski.me/info/drustvo/ml...ajnoj-nezgodi/

    Sent from my Xiaomi 17T using Tapatalk

  8. #24757
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,574
    Thanks Thanks Given 
    500
    Thanks Thanks Received 
    2,028
    Thanked in
    1,151 Posts

    Default

    Tolko ceste vijesti da vise niko i ne komentarise...

  9. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  10. #24758
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,651
    Thanks Thanks Given 
    6,201
    Thanks Thanks Received 
    5,823
    Thanked in
    3,372 Posts

    Default

    Da ... 18 godina

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  11. #24759
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,094
    Thanks Thanks Given 
    3,638
    Thanks Thanks Received 
    6,770
    Thanked in
    4,055 Posts

    Default

    Sta radi ovaj Ilija, pa coek nije pri sebi…

    https://www.instagram.com/reel/DZ5WN...dscXVjazJtYzNx
    Prema tome, šta da ti kažem?

  12. #24760
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,651
    Thanks Thanks Given 
    6,201
    Thanks Thanks Received 
    5,823
    Thanked in
    3,372 Posts

    Default

    Ni dvije eksurzije u moracu ga ne bi pomjerile od fotelje

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  13. #24761
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Sjedio sam u auto -> prolazila je djevojka 2 na sat i ogrebala 2 vrata (vozačeva i zadnja) kako je stala pored mene ja namolio glavu kroz prozor i rekoh joj je li moguće?

    Djevojka ušaltala polako rikverc ja mislio ono da mi napravi prostor da mogu da izadjem.
    Posle toga roknula u prvu i puni gas.

    Jedva sam vidjeo tablice.

    Znam koje je auto i tablice.
    Dodatno sam saznao ime - prezime kao i ulicu u koju živi.
    Ali od nje ni traga ni glasa.

    Htio sam eto nema veze što je pobjegla da ispadnem pošten ali sam na kraju morao da prijavim najviše jer je auto kasko.

    Pa sad ne znam kakva je dalja procedura...
    Treba li i dalje neka veza.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Što se dešava sa tim da ona za to vrijeme napravi auto jer je pobjegla sa lica mjesta?
    I moja protiv njene?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Po mojoj priči reklo bi se da sam čekao 10dana.
    Nisam naveo da sam u tih sat vremena saznao ko je itd. Tražio je po društvenim mrežama ali ništa.
    Eto posle svega što je uradila (pobjegla) a vidjela me u auto i još joj rekao je li moguće? Sigurno je čačkala tel. 99%...
    Posle tih sat vremena sam zvao policiju koja je slikala sve i napravila uvidjaj.

    Ali je evo već prošlo 15dana pa zbog toga pitam što ako je ona to napravila za to vrijeme i onda da bude moja protiv njene...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Idem onda sledeće nedelje.
    Ali od nje ni traga ni glasa.
    Niko je ne zna iz te ulice.
    Pa zbog toga kažem što ako je policija nije našla a ona za to vrijeme napravi auto...
    Pa moja protiv njene...

    Samo da se vrati napravi kako je bilo ne trebaju mi nikakve pare.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Čisto sumnjam u to zbog toga ti kažem evo prošlo 15dana.
    Na nju se vodi auto.
    Evo javljam što bude...
    Platio zapisnik.
    Djevojka je rekla u prevodu da je to laž da ona tu nije ni bila da je bila nedje drugo i da na njeno vozilo nema oštećenja.

    Što sad da se radi?
    Moja protiv njene i ona malo ispolirala auto što li...
    Nema oštećenja...

  14. #24762
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,162
    Thanks Thanks Given 
    2,018
    Thanks Thanks Received 
    6,237
    Thanked in
    2,905 Posts

    Default

    Krenuo jutros rano (oko 2:30) na aerodrom u Tiranu, rakoh lagana opuštena vožnja noću, neće biti gužve, u blizini mjesta Lješ (Lezhë) vidim udaren kamion (prednji lijevi dio, otkinuti čak i zadnji točak), djelovi razbacani po putu, malo dalje na sred ceste motor automobila, a još dalje Golf (ono što je ostalo od njega) pored puta... poginuo vozač automobila, dvije ženske osobe (saputnice) teško povređene. Nimalo prijatna scena da se vidi zorom, a izgleda nema perioda kada je opuštena vožnja.

  15. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  16. #24763
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Platio zapisnik.
    Djevojka je rekla u prevodu da je to laž da ona tu nije ni bila da je bila nedje drugo i da na njeno vozilo nema oštećenja.

    Što sad da se radi?
    Moja protiv njene i ona malo ispolirala auto što li...
    Nema oštećenja...
    Gospodja radi u Vodovod.

  17. #24764
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,764
    Thanks Thanks Given 
    9,185
    Thanks Thanks Received 
    6,634
    Thanked in
    2,601 Posts

    Default

    Cudo neka tvoja druga iz partije da se tako ponasa

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  19. #24765
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Cudo neka tvoja druga iz partije da se tako ponasa

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Ne bih ti znao koji su tamo.

  20. #24766
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Gospodja radi u Vodovod.
    kamera, kasko, lijepa riječ... to je taj redoslijed. e sad ne znam, ima i drugačijih iskustava.

  21. #24767
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Bez rešenja suda ne može se isplatiti šteta.
    Najdalje 2god. posle zastarijevanja.
    Treba da se vještači od strane vještaka pa onda izjave na sud pa se posle donosi odluka + se ima pravo žalbe.

    Znači najbolje je pobjeći sa lica mjesta.

  22. #24768
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Bez rešenja suda ne može se isplatiti šteta.
    Najdalje 2god. posle zastarijevanja.
    Treba da se vještači od strane vještaka pa onda izjave na sud pa se posle donosi odluka + se ima pravo žalbe.

    Znači najbolje je pobjeći sa lica mjesta.
    Ppjeo vuk magarca.

  23. #24769
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Ppjeo vuk magarca.
    Taman tako.
    Barem eto u čitavi Vodovod će znati kakva im je koleginica.
    Ima na oči PeGea da je izbačim.
    Last edited by Biznismen Podgorica; Yesterday at 20:29.

  24. #24770
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    499
    Thanks Thanks Received 
    1,375
    Thanked in
    873 Posts

    Default

    Brate to je jadno

  25. #24771
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,060
    Thanks Thanks Given 
    1,371
    Thanks Thanks Received 
    1,106
    Thanked in
    631 Posts

    Default

    A nije jadno, n'o udri Bizbi, ne žali tog kretena odvratnog

  26. #24772
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Taman tako.
    Barem eto u čitavi Vodovod će znati kakva im je koleginica.
    Ima na oči PeGea da je izbačim.
    Zaludna rabota. Trebalo je da naplatiš štetu, a ne da njoj udaraš na obraz koji nema.

    Sjetimo se sada kako je kolega naplatio štetu jer je neko vidio da su mu udarili auto. Ti si bio u kolima i ništa.

  27. #24773
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    A nije jadno, n'o udri Bizbi, ne žali tog kretena odvratnog
    Ženskog.

    Kakvo crno žaljenje.

    1. Udarila me i vidjela da sam u auto i po gasu.
    2. Rekla da je to sve laž da me nije udarila i da nije bila u PG nego na sjever.

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Zaludna rabota. Trebalo je da naplatiš štetu, a ne da njoj udaraš na obraz koji nema.

    Sjetimo se sada kako je kolega naplatio štetu jer je neko vidio da su mu udarili auto. Ti si bio u kolima i ništa.
    Ovo da se čeka 2god?
    Taman da to dočeka neki drugi vlasnik.
    Last edited by Biznismen Podgorica; Yesterday at 22:54.

  28. #24774
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,665
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,581
    Thanked in
    787 Posts

    Default

    Što ne okači sliku tog oštećenja? Ima li koliko štete tu?

  29. The Following User Says Thank You to pauki For This Useful Post:


  30. #24775
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    194
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Serqnja ostaje serqnja, bilo kojeg pola, vjere, nacije, podjele...

    To obično ide uz "obraz"

    Sent from my SM-S938B using Tapatalk

Page 991 of 991 FirstFirst ... 491891941981987988989990991

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (2 members and 9 guests)

  1. JigSaw

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •