U Crnoj Gori su sukobljene dvije kriminalne grupe koje svoj politički uticaj ostvaruju kroz podjele nastale još od sukoba Mila i Momira 1997. a ljudi su se nažalost prilagodili tome, te u ime političkih podjela i "opcija" većina opravdava fukarluk kriminalaca iz svoje političke struje a zgražava se nad onim drugima, nije više bitan princip i pravila i istina nego da 'naši' pobijede 'njihove'. Sve ostrašćeno i poluavetno od bečenja u telefon.
Koliko god nekome bilo milo da se hapse neistomišljenici, nije dobro ni po koga od nas da se opozicioni mediji institucionalno satanizuju i ljudi hapse da bi neki drugi mediji imali o čemu pisati, jer je tužilaštvu politika bitnija od zakona.



Reply With Quote
što je sasvim normalno ako nemaš straha da se pobiješ 




Bookmarks