Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112
Results 276 to 297 of 297

Thread: Svjetsko Prvenstvo SAD, Kanada i Meksiko

  1. #276
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,198
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    A nije bomba no Tomahawk!

    edit.Fenomenalna tekma haha
    Ko bi reko da ce bit ovako dobra utakmica
    Gol Maroka za 2:2 vrhunski, kakva ljepotica od akcije.


    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  2. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:


  3. #277
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,198
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Meni je ovo izgledalo kao da cjela lopta izasla van igraslista.. svasta

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  4. #278
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,972
    Thanks Thanks Given 
    8,703
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Valja nije,no nije ni bitno,odličan fudbal svakako.
    ...

  5. #279
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Za sad Korea, Japan, Mexico, Kolumbija, Maroko... Naravno i bivse Sfrj po defaultu... Pa dok poispadaju samo prvestvo ce otkrivati neke nove favorite

  6. #280
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,972
    Thanks Thanks Given 
    8,703
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Maroko igra jako dobar fudbal,sa par zvijezda starijih,imaju i klince koji su odlični,teško će sa njima bilo koja ekipa.
    ...

  7. #281
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Ekvadore, mislis li davati taj drugi gol Ekvadore?

  8. #282
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Tako je EkvadorE

  9. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  10. #283
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,747
    Thanks Thanks Given 
    9,166
    Thanks Thanks Received 
    6,618
    Thanked in
    2,594 Posts

    Default

    Zeznuse bosance, mogli su sa amerikom sa njemackom ne mogu

    Kad mi neko kaze da je nojer i dalje svetska klasa tesko mi je

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  12. #284
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Bosanci su tu na srecu zbog ovog sistema gdje maltene najbolji od najgorih takodje prolaze, Ekvador je zasluzio. Mada milo mi je da su oboje

  13. #285
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,972
    Thanks Thanks Given 
    8,703
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Odlično je ovo prvenstvo,sve u svemu...

    Samo da hoce ko mać kumare i ovu što lovi signal,platio bih!
    ...

  14. The Following 3 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  15. #286
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,123
    Thanks Thanks Given 
    2,510
    Thanks Thanks Received 
    480
    Thanked in
    264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Odlično je ovo prvenstvo,sve u svemu...

    Samo da hoce ko mać kumare i ovu što lovi signal,platio bih!
    Jezivi

    Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka

  16. #287
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,972
    Thanks Thanks Given 
    8,703
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mika123 View Post
    Jezivi

    Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
    A kumare cu makar srest i rec im da su postali gori od one Mide,a ovu što lovi signal.pa yebem ti
    ...

  17. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  18. #288
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    209
    Thanks Thanks Received 
    501
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Nešto nešto dame tu mano, nešto nešto venga con migo i sonidos magicos... od kad je ne čuh.

    Šteta bi bila da nisu prošli dalje, odlična je ovo ekipa. Sad, je li Njemačka išla 100% ili jednostavno nije baš toliko dobra pa je poraz neđe i normalan, to je nebitno.

  19. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  20. #289
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Nije isla 100 ali nije ni bila neozbiljna. Dopisite broj sami, ja cu 77

  21. #290
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,972
    Thanks Thanks Given 
    8,703
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Sad mi nastupa ekipa koju najviše volim,ali sumnjam da ce ovog puta ići daleko,dobro bi bilo da se varam,ali...

    No svakako navijamo za...bzvz mi je da ih zovem Nizozemska,radi toga regiona no lijepo HOLANDIJA!
    ...

  22. #291
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Oranje

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #292
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Volio bih da vam Tunis to Oranje oplete ali je vrlo malo vjerovatno

  24. #293
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Kako je krenulo, dobro je ako ne dobiju duplu petardu

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #294
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    A dobro, realno.. Svejedno bi mi bilo milo. Mozda Kolumbija ili neko drugi put

  26. #295
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    209
    Thanks Thanks Received 
    501
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Škoti klize u provaliju sa svakom odigranom utakmicom svih ostalih grupa. Ko bi rekao da 3 boda neće biti dovoljna za dalje? Teška im je bila grupa, ali jesam očekivao mnogo više, i eto ispašće da zbog toga što nisu mogli da napenale Haiti 3-4 razlike idu kući.

    Japan nakon super odigrane grupne faze, remija sa Holandijom i drugog mjesta za nagradu ima... Brazil. Holandija se isto nije usrećila sa Marokom, odmah ćemo imati jaku reprezentaciju koja izlijeće sa turnira.

  27. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  28. #296
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    6,222
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    958
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Nešto nešto dame tu mano, nešto nešto venga con migo i sonidos magicos... od kad je ne čuh.

    Šteta bi bila da nisu prošli dalje, odlična je ovo ekipa. Sad, je li Njemačka išla 100% ili jednostavno nije baš toliko dobra pa je poraz neđe i normalan, to je nebitno.
    Njemačka je ogromna truba.
    Rekoh i prije prvenstva , teški prosjek su i maks četvrtfinale ako dohvate da se šutiraju u dupe.
    I Obala Slonovače i Ekvador su više pokazale od njih.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  29. #297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Škoti klize u provaliju sa svakom odigranom utakmicom svih ostalih grupa. Ko bi rekao da 3 boda neće biti dovoljna za dalje? Teška im je bila grupa, ali jesam očekivao mnogo više, i eto ispašće da zbog toga što nisu mogli da napenale Haiti 3-4 razlike idu kući.
    od 6 zavrsenih grupa, 4 treceplasirana su na 4 boda. ako sam dobro skenirao ,vrlo moguce da ce neko sa 4 boda ispasti.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (2 members and 3 guests)

  1. rzeljko

Similar Threads

  1. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35
  2. Spisak igraca za svjetsko kosarkasko prvenstvo
    By MNIP in forum Ostali sportovi
    Replies: 14
    Last Post: 16-07-06, 10:55
  3. Tipovi za Svjetsko Prvenstvo NJEMACKA 2006
    By The_B@fU$ ® in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 58
    Last Post: 27-06-06, 07:08
  4. Replies: 9
    Last Post: 26-06-06, 09:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •