Page 88 of 88 FirstFirst ... 38788485868788
Results 2,176 to 2,197 of 2197

Thread: Horoskopski znaci

  1. #2176
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Za @Mylene vi rekla vidiš onu tamo ona je baš posebna..kladim se i da knjigu voli da pročita u kafanu..voli kafu i voli martini odnesi joj oboje ali pazi na tajmnig vidi kamo se osjeća i nađi joj mjesto da se izoluje od svega.

    A vidiš onog...vidiš onog ono ti je @starwalker on voli dobar espreso i Bira Moretti i voli baš da je sam za sto sa sobom on ti je individualac veliki.Nađi pravi sto za njega.A ako dođe @tigrovo_oko pošalji joj na moj račun flašu najboljeg bijelog vina.

    Eto.

    Ne znam.Koja je ovo tema.

    # aquarius

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  3. #2177
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    3,475
    Thanks Thanks Received 
    3,813
    Thanked in
    2,389 Posts

    Default

    Ja bih ti ulijetao rano u zoru ka pijetao, i sa gitarom svašta zanovijetao <3
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  4. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  5. #2178
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LjukaTheMantidis View Post
    Ja bih ti ulijetao rano u zoru ka pijetao, i sa gitarom svašta zanovijetao <3
    Može a pravili bi kao na foru ine kineske kolačiće sreće nešto sa tvojim porukama novi dan za upiranje gostima uz kafu.Hahaha



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 25-06-26 at 20:44.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #2179
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,265
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,574
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Eto.

    Ne znam.Koja je ovo tema.

    # aquarius

    Tema je budući lokal Aquarius u NK, okupljalište ekscentrika i druge neurodivergent ekipe koja traži smisao dok filozofira o smrti, estetici i Univerzumu.. začinjeno indie/alt rokčinom, ultra prigušenim svjetlima i enterijerom 50ih.

    No bullshit policy uključuje minimaliatičku kartu pića, konobare/terapeute bez uniforme koji služe opijate na tacnama i sjede s gostima.

    Vikendi su rezervisani za vantjelesna iskustva. Ulaz, teže no u berlinski Barghain.

    Last edited by starwalker; 25-06-26 at 20:54.
    The more things change, the more they stay the same.

  8. The Following 4 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  9. #2180
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    3,475
    Thanks Thanks Received 
    3,813
    Thanked in
    2,389 Posts

    Default

    Dotaknuti, veli, od Univerzuma!
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  10. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  11. #2181
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    @starwalker.. ti si duša.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  12. #2182
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,871
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,639
    Thanked in
    1,255 Posts

    Default

    E hvala ti, Blue, na tome da sam posebna, ali ja nešto kontam da smo svi posebni i da nemaju dvije iste osobe na planeti Zemlji
    Samo je pitanje s kim smo kompatibilni, ili nismo A tu već imamo razne horoskope i druge mađije da nas upute, pa mi šta izaberemo...

    S tim u vezi, Bikovi...


  13. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  14. #2183
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,212
    Thanks Thanks Given 
    1,272
    Thanks Thanks Received 
    2,977
    Thanked in
    1,576 Posts

    Default

    Mene ubi ovaj vazdušni pritisak, ali ne dam se
    "I shut my mouth and hold the light"

  15. #2184
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,072
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    8,948
    Thanked in
    4,320 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  17. #2185
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Naravno @Mylene da smo posebni.Ne postoji identičan ni otisak prsta a tek "šifra" oka identična.

    A kako je onda tek ljudska duša svakog ponaosob...posebna.I što bi i sa kim bili kompa to...bitno je da smo u vezi sa Kosmosom.Ne leži ključ u drugom čovjeku ključ leži u nama.Svi drugi ljudi su u našem životu "prolaznici".Ja to tako gledam.


    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 21:43.

  18. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  19. #2186
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    3,475
    Thanks Thanks Received 
    3,813
    Thanked in
    2,389 Posts

    Default

    Svi smo mi walkeri. Neki mladi, neki srednji, a neki stari walkeri...
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  20. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  21. #2187
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Nadam se da mi @starwalker nećeš zamjeriti ali nešto najljepše što mi je neko rekao a to si ti ključ je u tebi.

    Mislim javno i da ti zahvalim.Škorpijice.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  22. #2188
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    3,475
    Thanks Thanks Received 
    3,813
    Thanked in
    2,389 Posts

    Default

    Što ima ko kome da zamjeri, kad ne treba uzimati ništa lično Ma, najbitnije je da budemo dobri jedni prema drugima, jer se ne isplati biti loš. Naročito u današnje vrijeme. Svi mogu da eksplodiraju, kad im se zapali fitilj
    A u krevetu i ratu je, veli, eksplozija dozvoljena.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  23. #2189
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Kako god rogatj znakovi mi baš ne idu. Id njih treba da bježim u široke lukove.

    https://youtube.com/shorts/LxxuC8mLZ...mN3cbVYhEOTuDn

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  24. #2190
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Povlačim riječ ahahah a nije mi prvi put.

    Moja majka (bik) je najdivnije biće na planeti j dobro je što smo tako suprotne u svemu.Veli, jesi to opet počela intezivno da koristiš bezobrazne riječi.Hahahha Reko jesam jesam što da se čini.Obožavam što nam je odnos tako opušten sad pa se vidi savršen "sukob" Vodolije i Bika.

    @tigrovo_oko

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  25. #2191
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Da iskopam nešto ahaha pakao podznak Djevice mi je krivac što volim po arhivi da kopam.Star meni ovo nije relevantno iskreno.Izluđela bi od ljubačstih i bilo koje zidova.Možda eventualno da se kapne jedva da se nazire zelena boja.I to u spavaću isključivo sobu.Ne znam možda ta Djevica progovara iz mene haha.Ako bi Vodoliju pustila a jesam sto puta sa klincima ono šarajte po zidovima radite što oćete okrečit će se svakako..van dej.Slatko je to.Svašta sam ih puštala i kad im dođe baba znali su da mi priđu sa ajmo da radimo to i to neki nestašluk da baba ne vidi.Neki mi je smor danas pa mi slatko da kopam po arhivi ove meni zabavne teme.

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ajmo novu dramu za Mylene

    Boja zidova u konfliktu sa znakom?

    https://www.bergerpaints.com/blogs/b...ur-zodiac-sign
    Last edited by Bluemoon; Today at 13:55.

  26. #2192
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,871
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,639
    Thanked in
    1,255 Posts

    Default

    The Zodiac Signs And Their Reaction To 'I Don't Like You'


  27. #2193
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    @Mylene ne vidi se ili meni ne učitava.

    Možda si nešto zabrljala u postavci.

    #djevica

    Koga briga enivej.

    #vodolija

    Ahahah

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  28. #2194
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,871
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,639
    Thanked in
    1,255 Posts

    Default

    Virgo: Cool.
    Aquarius: What? (sa sve NHM-ovim mačkom)

    Pretpostavljam da te drugi ne zanimaju :P
    Šalu na stranu, meni se vidi šta je okačeno...

  29. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  30. #2195
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,923
    Thanks Thanks Given 
    24,068
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    7,420 Posts

    Default

    Meni ne.

    #virgo

    Ajde jadna koga boli uvo kako ko reaguje kad mu se neko ne sviđa.Sviđanje je ionako kategorija đe može neko ko ti se sviđa da ti se više ne sviđa i obratno.

    #aquarius

    A sliku ti postavlja Virgo.


    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  31. #2196
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,871
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,639
    Thanked in
    1,255 Posts

    Default

    Evo bez sličice:




    Aries: "Pfft, I never liked you anyways either." They will immediately mirror the hostility and refuse to waste time or energy being fake.
    Taurus: "Okay...?" Often unbothered, they will process the statement with confusion or just ignore the person entirely, as they see things in black and white.
    Gemini: "Lovely." Known for their wit, they usually brush it off with a sarcastic, unapologetic retort.
    Cancer: "I don't like me either." Often taking things as a personal rejection, they will instinctively internalize the negative feelings.
    Leo: "Aw, you're in denial, how cute." Confident and unfazed, they often view the hater as someone who is secretly a fan.
    Virgo: "Cool." They hit back with calm, icy indifference to show they are completely unbothered.
    Libra: "Fans." They will brush it off like celebrity behavior, treating the hate as amusing and unwarranted attention.
    Scorpio: "Get in line, lmao." They are not easily intimidated by rejection and will laugh off the negativity.
    Sagittarius: "Wow, rude." They will be quick to call out the disrespect and usually refuse to tolerate the bad attitude.
    Capricorn: "And that affects me how...?" They will hit back with brutal logic, demanding to know why anyone's opinion should matter to them.
    Aquarius: "What?" They will simply be confused by the sudden drama, often tuning out the person's negativity entirely.
    Pisces: "Hahaha, okay I guess." They will nervously or playfully laugh it off, using humor to deflect the awkwardness.


    ...da ispoštujem, iako te, realno, ne zanima ;D

  32. #2197
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,961
    Thanks Thanks Given 
    499
    Thanks Thanks Received 
    1,373
    Thanked in
    872 Posts

    Default

    Pa neka dodju


Page 88 of 88 FirstFirst ... 38788485868788

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Horoskopski znak partnera...
    By Loverclocker in forum Ljubav
    Replies: 124
    Last Post: 10-03-10, 15:21
  2. Novi horoskopski znak
    By Iz_dana_u_dan in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 07-12-05, 21:57
  3. Horoskopski podznak
    By Emp in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 16-02-04, 21:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •