Za @Mylene vi rekla vidiš onu tamo ona je baš posebna..kladim se i da knjigu voli da pročita u kafanu..voli kafu i voli martini odnesi joj oboje ali pazi na tajmnig vidi kamo se osjeća i nađi joj mjesto da se izoluje od svega.
A vidiš onog...vidiš onog ono ti je @starwalker on voli dobar espreso i Bira Moretti i voli baš da je sam za sto sa sobom on ti je individualac veliki.Nađi pravi sto za njega.A ako dođe @tigrovo_oko pošalji joj na moj račun flašu najboljeg bijelog vina.
Eto.
Ne znam.Koja je ovo tema.
# aquarius
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ja bih ti ulijetao rano u zoru ka pijetao, i sa gitarom svašta zanovijetao <3
Svaki dan je dobar za upiranje.
Tema je budući lokal Aquarius u NK, okupljalište ekscentrika i druge neurodivergent ekipe koja traži smisao dok filozofira o smrti, estetici i Univerzumu.. začinjeno indie/alt rokčinom, ultra prigušenim svjetlima i enterijerom 50ih.
No bullshit policy uključuje minimaliatičku kartu pića, konobare/terapeute bez uniforme koji služe opijate na tacnama i sjede s gostima.
Vikendi su rezervisani za vantjelesna iskustva. Ulaz, teže no u berlinski Barghain.
Last edited by starwalker; Yesterday at 20:54.
The more things change, the more they stay the same.
Dotaknuti, veli, od Univerzuma!
Svaki dan je dobar za upiranje.
@starwalker.. ti si duša.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Mene ubi ovaj vazdušni pritisak, ali ne dam se![]()
"I shut my mouth and hold the light"
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks