
Originally Posted by
Bluemoon
Eto.
Ne znam.Koja je ovo tema.
# aquarius
Tema je budući lokal Aquarius u NK, okupljalište ekscentrika i druge neurodivergent ekipe koja traži smisao dok filozofira o smrti, estetici i Univerzumu.. začinjeno indie/alt rokčinom, ultra prigušenim svjetlima i enterijerom 50ih.
No bullshit policy uključuje minimaliatičku kartu pića, konobare/terapeute bez uniforme koji služe opijate na tacnama i sjede s gostima.
Vikendi su rezervisani za vantjelesna iskustva. Ulaz, teže no u berlinski Barghain.
Last edited by starwalker; 25-06-26 at 20:54.
The more things change, the more they stay the same.
Bookmarks