Probah Dodoni 2% fat.
Ovo je obrok sam za sebe.
Jes, i ovaj je na sličnu foru, rekla bih da isto može proći? Poneka Aroma
https://www.olympus-foods.co.uk/prod...rt-10-fat.html
"I shut my mouth and hold the light"
Oba su odlična i Dodoni i Olympus,ali nemojte se zeznut da uzmete Koleos u Ideu,ne valja ništa.
...
Juce placam vodu od 6l 1.79. Danas na kasi da platim 1.99e. Lijepo.
Sent from my S25+ using Tapatalk
Bice im regionalni vodovod ne isporucuje dovoljne kolicine vode. A i gubici na mrezi su preko 70%
Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo 70% ,pa oni vise prospu no sto popiju
Послато са 2203129G помоћу Тапатока
Jos su ponosni na to
Sent from my S25+ using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks