Ne, tebe hiron cepa
nothing comes from violence and nothing ever could
nothing comes from violence and nothing ever could
Last edited by Mylene; 22-06-26 at 14:40.
Toxic but addictive, zvuči napeto i uzbudljivo![]()
The more things change, the more they stay the same.
Ajmo novu dramu za Mylene
Boja zidova u konfliktu sa znakom?
https://www.bergerpaints.com/blogs/b...ur-zodiac-sign
The more things change, the more they stay the same.
Može, starkić... Primijetila sam da me zemljane boje inspirišu, ali mi i tamno plava boja zidova radi posao.
Sve u svemu... Može... Drama![]()
Highly selective? E malo su rekli, za sve ono što "(pro)varimo" dok nas "bombarduju" sa upitima/pitanjima/pričom u trenutku, jel tako Myki (potpis/pečat)?
"I shut my mouth and hold the light"
Ja vazda neko ****** napravim hahahaha koji je to znak zodijaka.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Vele, kad Bog ne bi postojao, bilo bi neophodno izmisliti ga. Pa tako nekako i sa tobom, izmislićemo ti neki 13ti znak zodijaka, a ti izaberi oblik i agregatno stanje po volji![]()
"I shut my mouth and hold the light"
A što ne bi moglo, čuš?!![]()
"I shut my mouth and hold the light"
E zamisli kad ja takva vazda imam posla sa muškim Devicama ispizde.
A ja obožavam da gledam kako ih pomjeram iz centra ravnoteže.
Obožavam muške Device.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 23-06-26 at 14:53.
Čak i kad ih "dotaknemo" retrovizorom, treba da im bude milo i čast, jer pojma nemaju koliko smo predivne i da je vjerovatnoća za to prerijetkaDobro jutro
![]()
"I shut my mouth and hold the light"
Ja se nadam da nikad neću biti svekrva a imam sina ahahahha.
Zajebavam se malo.
Znači moj sin je muška Djevica izluđe me, ali izluđe me.Ja ozbiljno navijam da ga neka kad bude odrastao ozbiljno smota da ja vratim sopstvenu slobodu.Orden bi joj dala.Što se mene tiče može bit kakva god ali ozbiljno da ga smota.
U suštini ja bi bila odlična svekrva ono zabolje me ona stvar što ćeš sine sa svojim životom u bračne vode tvoja sine stvar nemoj samo mene da uvlačiš u te avetluke.Ahanah ali ozbiljno.Samo mene da puste da dišem u slobodu.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 25-06-26 at 17:22.
A kako ne, ima unucad da cuvas dok oni putuju
nothing comes from violence and nothing ever could
A oce, oce, sto bi baba po kafana, kako ne, nej kako si naucila
nothing comes from violence and nothing ever could
Aahahha možda drugi znakovi ali to ja sam Vodolija.A treba učiti i od Engleza.
Već imam u planu svašta kad tići izlete iz gnijezda nek im je sretni put.Možda i kafanu sama otvorim.A snaha nek vidi sa majkom.Ili mužem ili s kim već.Hahah
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 25-06-26 at 18:17.
Aooo, a na zlo bi nas natjerala, ne bi ti se vadili
nothing comes from violence and nothing ever could
Ahahhaha pa ti bi bila svakako dobrodošla piksle bi rekla mom konobaru u crnu košulju ka onih u Rožaje posebnom sa strava luk...onoj tamo pikslu da mijenjaš poslije prvog opuška.
Drugom konobaru koji nije neka mačka da im ne udara na sujetu bi rekla vidiš onu trojicu.
@BiTrAtE
@extravaganca
@zubizaretta
Njima tekilu koju čuvamo samo za njih trojicu.
A trećem bi rekla...za @kaemSe vidiš onog tamo sunčarice redovno zaboravlja obavezno da mi ih ostaviš za šank.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks