Pastrmka*
Nudila je i jagnjetinu u mlijeku ali što znam…drugi put
Pastrmka*
Nudila je i jagnjetinu u mlijeku ali što znam…drugi put
@Bluemoon aj probaj Tani https://maps.app.goo.gl/FKAiwxWtotSzSfge7?g_st=ac
Bioce...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Je li ovjerio ko ponovo otvorenu Đedovinu?
Sent from my 17PM using Tapatalk
The Big Horn u Marka Miljanova, fenomenalan cheese burger. Meso kvalitetno.
Ima li nedje da je bolji cheese burger po vama od Big Horna da probam i tamo?
Đe ima kršteni trileće?
Po preporuci a nikad nisam bila u Rožaje dobro je što ne na izlazu grada restoran izolovan.
RESTAURANT DUGA, Rozaje - Restaurant https://share.google/2Q75jDwdB7P01GUId
Teletina okey.Rakija bezbojna neka šljiva što me oduševi samo da joj se spusti jačina za par stepeni.
Znači nisam živa mogla koliko god mi nahvališe Novi Pazar a prvi put bijah tamo svratiti iđe koliko mi grad energetski ne odgovara.Što je dobro Rožaje mi izgleda kao baš simpa gradić okružen zelenilom.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; Yesterday at 14:33.
Kako mi se jede pecena teletina ... ali ne kuvana pa pecena
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Sjutra u Domestic Kitchen na meniju imas pecenu teletinu.
Svakog cetvrtka je uzimam, tj dostavljaju mi.
Nista ljepse u zivotu nijesam pojeo. Nema zvakanja, raspada se u ustima.
Topla preporuka!
https://domestickitchen.me/
Vala cu probati taman za rucak
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Do koliko sati rade...?
...
Do jedno 16-17h, nijesam siguran precizno.
Imaju dostavu, meni i kolegama svaki dan dostavljaju na poslu, zadnjih 2 mjeseca.
Pocinuo sam od pizza, bureka, sendvica i hamburgera i mnogo se kvalitetnije hranim.
Svaki dan razlicit meni koji se vrti na nedjeljnom nivou.
Supe, corbe, kuvana jela, sto meni licno treba, ali ko voli, ima i przanije, becke snicle, pohovane, pileci stapici, popeci, njeguski stekovi, pileci, kako koji dan...
Pileca supa izuva koliko je domacinski napravljena, ima je nekoliko dana tokom nedjelje.
Petkom dominira riba na meniju, riblja corba lijeci rak glave.
Last edited by DJuzla; Yesterday at 19:27.
Nema vala kud jeftinije a bolje od keterg radovca , obilne porcije -4.50 eura jelo.
Послато са 2510ERA8BG помоћу Тапатока
Još ne probah ketering u Radovče, da me je sramota. Što se Domestica tiče, nema greške, odlični.
I to odlicni od kako su otvorili isti je nivo sto je danas veoma rijetko
Sent from my iPhone using Tapatalk
Satelitski resiveri/oprema
Restoran Izvor - Zabljak
Suva ovcija kastradina, ovciji skorup i pita domaca
Jagnjetina kuvana i dimljena doktorat
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Last edited by mika123; Today at 12:16.
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks