Zašto sam ja mislio da na invalidninu potpis i pečat udaraju oni sa hipokratovom zakletvom a ne političari?
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Zašto sam ja mislio da na invalidninu potpis i pečat udaraju oni sa hipokratovom zakletvom a ne političari?
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Last edited by joni; Today at 07:52.
Isti oni što otvore bolovanje zaposlenom za kafu i bajadere?
Mislim sistem nam je čitav usran od glave do pete, neko mora da povuče samo pitanje je ko i kad...
Ču, digli im sa 2e na 3e i još se bune.
Sto si bolji to je narod gori. 50% i ne valja
Pomozi sirotu na svoju sramotu.
Ja ne znam sprda li se ovaj covjek
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...kom-parlamentu
Oce li to Otkaz da dobije ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
There are currently 27 users browsing this thread. (2 members and 25 guests)
Bookmarks