Ovo je tesko za gledat. Ne lici covjek na sebe
CTE??
Ide stopama Bonesa
Rekao bih da je vise faktora. I ako bih morao da izaberem glavni rekao bih da je to nedostatak novog cilja, smisla u zivotu. Potcijenjeno je kod profesionalnih sportista, koji odu u penziju, a pritom ili ne treniraju dovoljno ili uopste ne treniraju, to da ostaje jedna ogromna rupa. Kad ti nestane predmet, ideja, u koji si ulozio sav svoj fokus, trud, energiju tijelo i um ne znaju kako da se izbore s tim. Smisao nestaje i upadas u neku vrstu depresije. Stvari postaju gore kad si iz borilackih sportova, pa dodas cte, hemiju i ko zna sto jos
Muka.. zao mi je. A rece on nedje kad su ga pitali kako je u penziju, kaze kako koji dan.
There are currently 6 users browsing this thread. (1 members and 5 guests)
Bookmarks