Roki bi dao mjesečnu zaradu da ga može ovako dat![]()
Roki bi dao mjesečnu zaradu da ga može ovako dat![]()
...
Kako grizu svaka cast.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint
Preokrenuse
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Steta, steta. CV su imali.par finih prilika, ali ih nisu iskoristili i trt.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint
I vama se sviđa kako Šofro komentariše, e ako mi je jasno
Mesiju se muda skupila
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ball don't lie.
Ogavno je koliko onanise na Spaniju i dace dragi Allah da ispadnu sto prije. A valjalo bi i Argentina jer i na njih nije imun
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Last edited by Tripleta; 22-06-26 at 18:19.
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Isto malo sramota kako se u odbrani pobasalo pola tima Austrije kod ovog gola.
No aj, dako u drugom bude taj poznati njemacki mentalitet.
Kad ih Alaba postroji u svlacionici.
Arnautovic je igrac manje, udje i seta po terenu..
Messi Forever![]()
Messi goat, nevjerovatno koja zelja za golovima. Bolji od svih na terenu
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
El komandante 60. gol u reprezentaciji, 16. na Mundijalima.
Kakav igrac, najbolji igrac danasnjice, sta rade Mbape i Olis, fudbalski vanzemaljci.
Last edited by Jakuza; 23-06-26 at 01:14.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Sta god da drugi rade samo Ronaldo moze da postigne hat-trik za 38 min. sa 41 god.. Drugi gol je bukvalno njegov jer je falio samo jos Kanavaro da pokrije desnu stranu na slobodni da je ljevak mogao lagano birat ugao. Fenomenalni sportisti nema price
![]()
deuscroix
Najgora utakmica svetskog, Engleska-Gana
Cro preloša prvo pol,ako Dalić ne izmisli sad nešto,mogu spremat stvari.
...
Tačno se vidi taj balkanski mentalitet
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kakav gol Kanade...Akcija kao sa fudbala na pijesku
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Uuuuuuii, kakva golcina Haitija za 1:2, uuuuui, bomba
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint
A nije bomba no Tomahawk!
edit.Fenomenalna tekma haha
Last edited by AL no1; Yesterday at 23:47.
...
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks