Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 201 to 223 of 223

Thread: IPTV ponuda

  1. #201
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    VCA/VCO/VCF
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    uzeo bih listu od @vlaki0901, da bih koristio iptv moram imati internet,e sad koja je vasa preporuka za internet i koje opcije postoje ? znam da nude neke pakete net +tv ,sto meni ne treba ako cu iptv da uzmem , postoje oni modemi sa karticom , ne znam valja li to ?
    Možda da provjeriš ovu opciju takođe?
    One Crna Gora | Potpuno drugačiji kućni internet

  2. #202
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    425
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    e hvala ti,znaci mora neki paket da se uzme na ugovor ...ima net + fixni pa cu vidjet to
    Telekom ti je najbolji,ja koristim internet + fiksni,extra duo paket koji ti je sasvim dovoljan za iptv

  3. #203
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,853
    Thanks Thanks Given 
    479
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moog View Post
    Možda da provjeriš ovu opciju takođe?
    One Crna Gora | Potpuno drugačiji kućni internet
    vidio sam ovo , ovo je kao modem preko kartice , ne znam koliko je stabilan signal i ide se na ugovor 2 god

  4. #204
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,632
    Thanks Thanks Given 
    6,186
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    vidio sam ovo , ovo je kao modem preko kartice , ne znam koliko je stabilan signal i ide se na ugovor 2 god
    Ne valja mobilni internet ,imas oscilacije

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  5. The Following 3 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  6. #205
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Bar
    Posts
    233
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Preporuka za kinesku listu, može inbox. Hvala

    Sent from my SM-S926B using Tapatalk

  7. #206
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    jel moze neka preporuka za iptv dje je slika bas ono dobra. Koristim sad trenutno sto sam uzeo od nekog momka al nisam zadovoljan kvalitetom slike...

  8. #207
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,306
    Thanks Thanks Given 
    564
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fayne View Post
    jel moze neka preporuka za iptv dje je slika bas ono dobra. Koristim sad trenutno sto sam uzeo od nekog momka al nisam zadovoljan kvalitetom slike...
    može i meni
    You'll Never Smoke Alone..

  9. #208
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ima li ko da preporuci nekog pouzdanog za IPTV ?

  10. #209
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,967
    Thanks Thanks Given 
    8,701
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Evo ti momak sa foruma Networkmaster
    ...

  11. #210
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    2,030
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    265
    Thanked in
    143 Posts

    Default

    Hoću da batalim Telemah. Optika T-com i IPTV su mi u mislima.Jel ok combo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #211
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,923
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Hoću da batalim Telemah. Optika T-com i IPTV su mi u mislima.Jel ok combo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nezadovoljan Telemachom ili što? Meni nude da pređem kod njih sa Mtela

    Sent from my 2510ERA8BG using Tapatalk

  13. #212
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,352
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Ja sam bio zadovoljan Telemach kablovskom ali internet je znao da mi šteka, ping je bio visok posebno u večernjim časovima, to nisu mogli da mi riješe i gospodski su prihvatili raskid ugovora bez zakeranja. S druge strane, sličan problem sam imao sa ciganima iz mtela, više problema, prepucavanja i nema šanse da su htjeli prihvatiti raskid bez penala. Još sam 8 godina skoro bez ugovora plaćao stari mtell all paket skoro 60 EUR bez ikakve potrebe (stranci bili u toj kući pa čekirali sve pakete skoro), lijepo se vidi na moje ime da je taj paket i džaba, cigani pa cigani i to oni s dna kace. Kod njih nikad ništa više pa da ću plaćat skuplje vazda kod konkurencije. Sad sam na Telekom, fercera sve kako treba.
    Last edited by BiTrAtE; 22-06-26 at 09:38.

  14. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  15. #213
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,122
    Thanks Thanks Given 
    2,506
    Thanks Thanks Received 
    480
    Thanked in
    264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja sam bio zadovoljan Telemach kablovskom ali internet je znao da mi šteka, ping je bio visok posebno u večernjim časovima, to nisu mogli da mi riješe i gospodski su prihvatili raskid ugovora bez zakeranja. S druge strane, sličan problem sam imao sa ciganima iz mtela, više problema, prepucavanja i nema šanse da su htjeli prihvatiti raskid bez penala. Još sam 8 godina skoro bez ugovora plaćao stari mtell all paket skoro 60 EUR bez ikakve potrebe (stranci bili u toj kući pa čekirali sve pakete skoro), lijepo se vidi na moje ime da je taj paket i džaba, cigani pa cigani i to oni s dna kace. Kod njih nikad ništa više pa da ću plaćat skuplje vazda kod konkurencije. Sad sam na Telekom, fercera sve kako treba.
    Bas teske olosi Mtel

    Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka

  16. #214
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    290
    Thanks Thanks Given 
    556
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja sam uzeo One kućni internet, zajedno sa mobilnim paketom plaćam 30e. I preko njega gledam IPTV. Više ne zavisim od radova i kidanja kablova. Evo 3 mjeseca radi odlično..i pritom se pozdravio sa m:telom..

    Sent from my SM-S942U1 using Tapatalk

  17. #215
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    2,030
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    265
    Thanked in
    143 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    Nezadovoljan Telemachom ili što? Meni nude da pređem kod njih sa Mtela

    Sent from my 2510ERA8BG using Tapatalk
    Preskup za brzinu Neta, i najavljuju još poskupljenje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #216
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja sam bio zadovoljan Telemach kablovskom ali internet je znao da mi šteka, ping je bio visok posebno u večernjim časovima, to nisu mogli da mi riješe i gospodski su prihvatili raskid ugovora bez zakeranja. S druge strane, sličan problem sam imao sa ciganima iz mtela, više problema, prepucavanja i nema šanse da su htjeli prihvatiti raskid bez penala. Još sam 8 godina skoro bez ugovora plaćao stari mtell all paket skoro 60 EUR bez ikakve potrebe (stranci bili u toj kući pa čekirali sve pakete skoro), lijepo se vidi na moje ime da je taj paket i džaba, cigani pa cigani i to oni s dna kace. Kod njih nikad ništa više pa da ću plaćat skuplje vazda kod konkurencije. Sad sam na Telekom, fercera sve kako treba.
    Iako mi je tesko da priznam sto se neta tice Telekomu niko nije ni blizu u CG, ping u Frankfurtu je makar 10 manji nego kod Telemacha i Mtela.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #217
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,923
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Ovo su moji podaci od juče, mjereno pred agentom Telemacha. Veli uu dobar ti je internet . Tačno me strah da ću se za***at ako pređem na Telemach

    Sent from my 2510ERA8BG using Tapatalk

  20. #218
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,098
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,339
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Ako prelazis s mtela neces bolji su od njih
    A telekom je number 1 od svih njih generalno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  21. #219
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,923
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Ako prelazis s mtela neces bolji su od njih
    A telekom je number 1 od svih njih generalno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da da , sa Mtela

    Sent from my 2510ERA8BG using Tapatalk

  22. #220
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,652
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    Ima li ko da preporuci nekog pouzdanog za IPTV ?
    Kolega sa foruma @nesta
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #221
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Malo sam imao više vremena, nažalost, nego obično pa sam se igrao iptv ponudom.

    Na redditu sam našao sajt zusott.com i ima odličnu iptv ponudu za skromne novce.

    Strong 8k lista kosta 4$ za mjesec, moze preko Skrilla, a imaju masu kanala 4k za SP. Isplati se, pa eto preporuka

  24. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


  25. #222
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Koliko je ovo stabilno? I da mi ga dzabe daju a da prekida kad god je neka utakmica, ne vrijedi nista

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  26. #223
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Odgledao sam pet sest utakmica na fox 4k nije nijednom ni trznulo. Ne bih preporučio da nije tako. I da baciš 3,50 eura nista strasno

    Vecina iptv prodavaca sirom planete vuče se sa strong 8k. Privatni serveri su ekstremno rijetki.

  27. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iptv
    By DaniloR in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 3
    Last Post: 06-02-16, 11:38
  2. Dreambox + IPTV
    By ZagorTeNej in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 09-11-15, 15:05
  3. I: Iptv
    By dekas in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 27-06-11, 16:58
  4. IPTV vs. DVB-C
    By Ericsson in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 0
    Last Post: 13-12-10, 21:48
  5. IPTV u CG
    By zanzibar in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 21-06-07, 08:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •