#seceromprotivmoždanog
Ljudi koji su odrastali u dijelu grada preko Morače imaju poseban odnos prema "Sonji".
I stalno se javljaju ovi drugi, koji postavljaju pitanje kvaliteta, masnoće bureka itd.
Vazda su se mogla dva pojesti.![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kakvi bureci..meni pomoći nema.
Kako uživam kad se muškarci nerviraju zbog fudbala ahahahah prajsles.
Fi Fa
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
U barcelonu i dalje dan. Sreca pa dobise
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Niko ih ne gubi kao ja, više me blam od konobara/ica po gradu, iqos i naočare zna se čiji su u 70% slučajeva...
Sent from my 17PM using Tapatalk
Zato samo pve izipizi miler i slicno, nema stresa kad se gube
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks