Page 44 of 44 FirstFirst ... 344041424344
Results 1,076 to 1,091 of 1091

Thread: [MEN] Parfemski topik

  1. #1076
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivoc View Post
    Šalju ovu grupu na viber preorder liste. Excel ista nema kraja..

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    Ne znam da li mislimo na iste, ali ako pričaš za ovu "VP Preorder Niche..." listu što je Marko poslao za vikend to nije ista ova o kojoj ja pričam što je Peđa šalje jednom u mjesec ili dva.
    Na toj Peđinoj ima i niche i dizajnera i arapa, i svi su dostupni odmah jer se nalaze na lageru u Beogradu, pa može da ti ih pošalje za dan ili dva, ne čeka se 4 nedjelje kao sa ove niche.
    Imaš i njegovu grupu na Viberu đe kači te liste.

  2. #1077
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Ne znam da li mislimo na iste, ali ako pričaš za ovu "VP Preorder Niche..." listu što je Marko poslao za vikend to nije ista ova o kojoj ja pričam što je Peđa šalje jednom u mjesec ili dva.
    Na toj Peđinoj ima i niche i dizajnera i arapa, i svi su dostupni odmah jer se nalaze na lageru u Beogradu, pa može da ti ih pošalje za dan ili dva, ne čeka se 4 nedjelje kao sa ove niche.
    Imaš i njegovu grupu na Viberu đe kači te liste.
    Ima li još neka grupa osim ova Parfemi Crna Gora PCG?

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    Špijuniro golubiro

  3. #1078
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Ima, Peđina "Pre Order Grupa", tu on kači njegove liste, akcije i ostale zajebancije.

    Ako si već u ovoj Parfemi Crna Gora PCG, samo me cimni na pp, mislim da sam ja jedini Boris u toj grupi, ili samo u grupi napiši da te neko ubaci u Peđinu Pre Order grupu, pa će te neko tamo dodati.

  4. #1079
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Jesu li ovo fake
    https://parfemidiva.me/

    https://parfemiomnia.me/

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #1080
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    A cijena sve govori.

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  6. #1081
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    34 Posts

    Default [MEN] Parfemski topik

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Jesu li ovo fake
    https://parfemidiva.me/

    https://parfemiomnia.me/

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    kucamirisa ti je provjerena da su originali zato sto momak preuzima od istih beograđana koje mi uzimamo. To ti je da se ne cimas na bus i da ne placas online itd dolazi na kucnu kurirom placas po preuzimanju

    Isti momak čini mi se drži parfimeriju u pg arapskih parfema Orijent

    Sent from my Tapatalk
    Last edited by ivoc; 21-05-26 at 09:21.
    Špijuniro golubiro

  7. #1082
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Jesu li ovo fake
    https://parfemidiva.me/

    https://parfemiomnia.me/

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Jeste.

    Ima masu vise fake "parfimerija" kod "nas" (region).

    Na svakoga ko prodaje originalne parfeme dodje bar 10-20 onih koji prodaju turske kopije i ostala g0vna.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  9. #1083
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Je li ko koristio Nicole parfeme (isto se vode kao i niz drugih onom - ne plaćaj brend već plati miris samo). Ja sam zadnjih par mjeseci koristio Chez Pierre parfeme, tačnije uzeo sam njih 5 da testiram koje sam imao ili za koje znam kako mirišu orginali. Iznenađujuće su pogođeni orginali, za neke čak pojma ne bih imao koji je orignal a koji je chez pierre jedina mana je trajnost, ja ne znam ni par sati traju li i to sam mnogo rekao.

    Uzeo sam Hint Of Vanilla (Tobacco Vanille, Tom Ford), on možda i najduže traje od ovih što sam uzeo, pogođen odlično, Fiction (Lost Cherry, Tom Ford), ovaj izlapi čini mi se posle pola sata, Enthusiast (LV Imagination), njega sma imao i orginal, pogođen prilično dobro ali trajnost opet meh, Aqua Source (Acqua di Gio Profumo, Armani), imao sam i Profumo i Acqua Di Gio Pour Home, rekao bih kao ovaj drugi 1/1 pogođen.

    Sve u svemu nije da sam nezadovoljan, za 20e i 50ml se stvarno nemam što žalit ali me interesuju ovi Nicole sad, jel probao ko, jako se agresivno reklamiraju vidim...

  10. #1084
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li ko koristio Nicole parfeme (isto se vode kao i niz drugih onom - ne plaćaj brend već plati miris samo). Ja sam zadnjih par mjeseci koristio Chez Pierre parfeme, tačnije uzeo sam njih 5 da testiram koje sam imao ili za koje znam kako mirišu orginali. Iznenađujuće su pogođeni orginali, za neke čak pojma ne bih imao koji je orignal a koji je chez pierre jedina mana je trajnost, ja ne znam ni par sati traju li i to sam mnogo rekao.

    Uzeo sam Hint Of Vanilla (Tobacco Vanille, Tom Ford), on možda i najduže traje od ovih što sam uzeo, pogođen odlično, Fiction (Lost Cherry, Tom Ford), ovaj izlapi čini mi se posle pola sata, Enthusiast (LV Imagination), njega sma imao i orginal, pogođen prilično dobro ali trajnost opet meh, Aqua Source (Acqua di Gio Profumo, Armani), imao sam i Profumo i Acqua Di Gio Pour Home, rekao bih kao ovaj drugi 1/1 pogođen.

    Sve u svemu nije da sam nezadovoljan, za 20e i 50ml se stvarno nemam što žalit ali me interesuju ovi Nicole sad, jel probao ko, jako se agresivno reklamiraju vidim...
    Njih nisam probao ali ako ne uzimaš originale, ili svakako ako hoćeš da probaš nešto drugo, ima u pg niche parfume lab neđe u Siti kvart kod delte. Vrijedi pogledati. Od njih sam uzeo nekolika parfema i ok su za tu cijenu i nisu sad neke kopije već su kao svaka kreacija za sebe.

    Mozda se nađe nešto zanimljivo

    Sent from my 25010PN30G using Tapatalk
    Špijuniro golubiro

  11. #1085
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,511
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Koristio sam ja Nicole parfeme. Prvo iskustvo je bilo iznenađujuće dobro. Maltene identičan miris sa originalom, postojanost i prvih par dana sve je bilo super. Cak sam i dao takav feedback prodavcu. Tre i dan me uhvatio takav nadrazajni kasalj uzrokovan nekim sastojkom na koji sam alergican da samzavrsio kod pulmologa. Skoro 3 mjeseca me drzao kašalj. Ovo je lično iskustvo i nema veze sa prvim utoskom ali na žalost, nisam ih smio vise kupovati. Nikad u životu nisam imao tako jaku alergijsku reakciju.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  12. The Following User Says Thank You to bann For This Useful Post:


  13. #1086
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,950
    Thanks Thanks Given 
    8,694
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    Koristio sam ja Nicole parfeme. Prvo iskustvo je bilo iznenađujuće dobro. Maltene identičan miris sa originalom, postojanost i prvih par dana sve je bilo super. Cak sam i dao takav feedback prodavcu. Tre i dan me uhvatio takav nadrazajni kasalj uzrokovan nekim sastojkom na koji sam alergican da samzavrsio kod pulmologa. Skoro 3 mjeseca me drzao kašalj. Ovo je lično iskustvo i nema veze sa prvim utoskom ali na žalost, nisam ih smio vise kupovati. Nikad u životu nisam imao tako jaku alergijsku reakciju.
    Ovo sam govorio nekima prije 40g,da ne štede na parfemima i kozmetiku,upravo iz razloga koje si naveo,...no dobro.
    ...

  14. #1087
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    Koristio sam ja Nicole parfeme. Prvo iskustvo je bilo iznenađujuće dobro. Maltene identičan miris sa originalom, postojanost i prvih par dana sve je bilo super. Cak sam i dao takav feedback prodavcu. Tre i dan me uhvatio takav nadrazajni kasalj uzrokovan nekim sastojkom na koji sam alergican da samzavrsio kod pulmologa. Skoro 3 mjeseca me drzao kašalj. Ovo je lično iskustvo i nema veze sa prvim utoskom ali na žalost, nisam ih smio vise kupovati. Nikad u životu nisam imao tako jaku alergijsku reakciju.
    Pa jesi li sva tri mjeseca i dalje koristio te parfeme?
    Nemoguće da te toliko držala bilo kakva alergija ako si izbacio/udaljio se od alergena.
    Pitaj me kako znam

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  15. #1088
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li ko koristio Nicole parfeme (isto se vode kao i niz drugih onom - ne plaćaj brend već plati miris samo). Ja sam zadnjih par mjeseci koristio Chez Pierre parfeme, tačnije uzeo sam njih 5 da testiram koje sam imao ili za koje znam kako mirišu orginali. Iznenađujuće su pogođeni orginali, za neke čak pojma ne bih imao koji je orignal a koji je chez pierre jedina mana je trajnost, ja ne znam ni par sati traju li i to sam mnogo rekao.

    Uzeo sam Hint Of Vanilla (Tobacco Vanille, Tom Ford), on možda i najduže traje od ovih što sam uzeo, pogođen odlično, Fiction (Lost Cherry, Tom Ford), ovaj izlapi čini mi se posle pola sata, Enthusiast (LV Imagination), njega sma imao i orginal, pogođen prilično dobro ali trajnost opet meh, Aqua Source (Acqua di Gio Profumo, Armani), imao sam i Profumo i Acqua Di Gio Pour Home, rekao bih kao ovaj drugi 1/1 pogođen.

    Sve u svemu nije da sam nezadovoljan, za 20e i 50ml se stvarno nemam što žalit ali me interesuju ovi Nicole sad, jel probao ko, jako se agresivno reklamiraju vidim...
    Ako si uzimao u bar kod nemoj da te iznenadi da i oni imaju fušeraja.Znam iz iskustva nekoga ko je prilično opčinjen parfemima a lako je fejk osjetiti a i trajanje mirisa je dovoljan pokazatelj koji navodiš.



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  16. #1089
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,121
    Thanks Thanks Given 
    2,506
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Je li onaj Marko iz Bg 1/1

    Treba par komada da porucim.

    Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka

  17. The Following User Says Thank You to mika123 For This Useful Post:


  18. #1090
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Jeste

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  19. #1091
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,511
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pa jesi li sva tri mjeseca i dalje koristio te parfeme?
    Nemoguće da te toliko držala bilo kakva alergija ako si izbacio/udaljio se od alergena.
    Pitaj me kako znam

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Sto je najjače, skoro svo vrijeme. Na kraju pameti mi nije bilo dok nisam zavrsio kod pulmologa jer sam mislio na kraju da je upala pluća. A opet kažem, parfem je sasvim OK.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  20. The Following User Says Thank You to bann For This Useful Post:


Page 44 of 44 FirstFirst ... 344041424344

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. zashto mi je pomjeren topik?
    By intruder in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 11-11-05, 20:12
  2. Ostale vijesti, zanimljivisti ... - Topik Mix !!!
    By mihael in forum Ostali sportovi
    Replies: 45
    Last Post: 28-06-05, 13:20
  3. Otvorio se Hari Krisna novi topik :)
    By sofija in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 17-04-05, 21:14
  4. Antibirokratski topik
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 29-01-05, 01:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •