Možete li prihvatiti moj poziv da bih dobio besplatan poklon?
https://temu.com/u/oLBjVO4XSquvSns
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Vjerovatno Delta Transportni Sistem
Sent from outer space using Tapatalk
Odavno su u igri, ali nisu dostavljali do sad. Samo carinjenje
Jel i dalje ne oporezuje se i ne placa dostava za Temu ?
Nesto sam cuo od 1. Jula kao 3 e po paketu
Sent from my SM-S921B using Tapatalk
Za sad samo u EU. I biće 3 eura po različitoj vrsti artikla u pošiljci
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks